Broumovsko

Pondělí 16.červenec 2018

Poslední aktualizace16.07.2018 04:12

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Divadlo

Divadlo

Dnešní divadelní představení v Polici nad Metují je pro nemoc herečky Jitky Čvančarové zrušeno

Email Tisk PDF

pellyho-domy-exterier

Představení Divadla Palace Líbánky aneb láska ať jde k čertu, které se mělo uskutečnit dnes 7. října v Kolárově divadle v Polici nad Metují bylo zrušeno. Zástupci Divadla Palace uvedli jako důvod nemoc herečky Jitky Čvančarové.

Kytice dnes zahájí Polické divadelní hry

Email Tisk PDF

hlavy

Zhudebněné Erbenovy básně ze sbírky Kytice v podání broumovského Divadelního souboru Hlavy zahájí dnes 30. září v 18 hodin již 64. ročník Polických divadelních her.

Divadelní představení Kytice zcela zaplnilo klášterní nádvoří

Email Tisk PDF

281605_1705856304643_1785105621_1147876_4932263_n

Festival Malé letní divadlení včera pokračoval představením Kytice v podání Divadelního souboru Hlavy. Na 300 diváků zcela zaplnilo nádvoří benediktinského kláštera v Broumově. Soubor složený z žáků Základní umělecké školy již několikrát s touto hrou na motivy básnické sbírky Kytice Karla Jaromíra Erbena vystupoval v broumovském divadle.

Festival Malé letní divadlení v Broumově zahájí hra brněnského Buranteatru

Email Tisk PDF

zverinec_plakat

Divadelní festival Malé letní divadlení na nádvoří benediktinského kláštera v Broumově zahájí v úterý 26. července od 19:30 hodin soubor Buranteatr Brno se svým představením Skleněný zvěřinec.

Na nádvoří broumovského kláštera se 21. července představí Divadlo Continuo

Email Tisk PDF

continuo

Mezinárodní nezávislá divadelní skupina Divadlo Continuo vedená režisérem a uměleckým vedoucím Pavlem Štouračem se svým představením Finis Terrae vystoupí 21. července 2011 na nádvoří broumovského kláštera. 

Aktuálně: dnešní divadelní představení souboru Continuo v Broumově je zrušené

Email Tisk PDF

continuo

Dnešní představení Finis Terrae skupiny Divadlo Continuo na nádvoří benediktinského kláštera v Broumově je ZRUŠENO.

Bára Hrdá z broumovského souboru získala cenu za hlavní ženský herecký výkon na festivalu Sítko v Brně

Email Tisk PDF

bara

Bára Hrdá z broumovského Divadelního souboru Hlavy získala cenu za hlavní ženský herecký výkon za roli umrlce v představení Kytice na divadelním festivalu Sítko 2011 v Brně. Tuto přehlídku, která byla letos v termínu 4. až 7. června, každoročně pořádá Divadelní fakulta Janáčkovy akademie múzických umění v Brně.

Ředitel Ulity Broumov o divadelním souboru NE.DIV.SE.

Email Tisk PDF

finle

Autorské představení Zlatíčka divadelního souboru NE.DIV.SE. mělo svou premiéru 8. dubna 2011v Městském divadle v Broumově. Byl to zdařilý pokus nahlédnout do života mladých lidí, dotknout se jejich problémů, odhalit „kostlivce" ve skříni, snaha o to, aby oslovili své vrstevníky a dali jim možnost zamyslet se nad hledáním životních hodnot.

Manželé Steinerovi z Police nad Metují byli nominováni do soutěže Dobrovolník roku 2010

Email Tisk PDF
dobrovol

Již po sedmé je vyhlášena soutěž k ocenění dobrovolníků východních Čech. Město Police nad Metují do této soutěže  nominovalo manžele Steinerovy.

Strana 17 z 18

Doporučujeme

V areálu broumovského kláštera byla otevřena restaurace U Tří růží

barof

V pátek 29. června byla v areálu kláštera v Broumově otevřena restaurace U Tří růží. Restaurace bude součástí konceptu Baroque, který spojuje atmosféru jedinečných míst po celé České republice s vynikající gastronomií zaměřenou na tradici v moderním pojetí... celý článek

Poslední komentáře