Broumovsko

Úterý 19.červen 2018

Poslední aktualizace24.06.2018 04:45

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika

Ekonomika

Zástupce polické benzínky ze seznamu ČOI: šlo o selhání lidského faktoru dopravce při přečerpávání

pumpaZástupce čerpací stanice v Ostašské ulici v Polici nad Metují, která se objevila na seznamu prodejců nekvalitních pohonných hmot České obchodní inspekce, k tomu uvedl, že vzorek jejich nafty nevyhovoval jen v jednom parametru. Kvůli kontaminaci nafty s benzínem při přečerpávání dopravcem došlo ke snížení stupně vzplanutí. Šlo tedy o selhání lidského faktoru.


Polická benzínová pumpa je na seznamu České obchodní inspekce

benzin

Benzínová pumpa KŠK stavebniny společnost s r.o. v Polici nad Metují byla zveřejněna v seznamu  49 čerpacích stanic, které prodávají nekvalitní pohonné hmoty. Tento seznam vytvořila Česká obchodní inspekce.

Valná hromada Veby rozhodla o vyplacení dividend

rucnik1

Valná hromada společnosti Veba rozhodla o vyplacení dividend 300 korun na akcii z nerozdělených zisků posledních let. Přijali zde také stanovy, které nyní odpovídají obchodnímu zákoníku a byla jmenována dozorčí rada a představenstvo. Předsedou dozorčí rady  se stal Vladimír Bitvar. Místopředsedkyní zůstala Miluše Housková a členem současný starosta Broumova Milan Kotrnec. Novým členem představenstva se stal Jiří Myšák. V představenstvu dále zůstávají Miloslav Geisler, Roman Jirman a jako předseda generální ředitel společnosti Josef Novák.

Broumovský podnik Veba získal prestižní ocenění

exporter_roku_veba

Broumovská textilka VEBA se v prestižní soutěži Exportér roku umístila na předních místech a získala  titul Exportér roku 2010. Soutěž pořádá Asociace na podporu podnikání ČR a Střední podnikatelský stav, pod záštitou Hospodářské komory ČR.

Kraj chystá rekonstrukci Domova Dolní zámek v Teplicích nad Metují

teplice

Výstavba a rekonstrukce Domova Dolní zámek Teplice nad Metují by měly být v tomto roce jednou z hlavních investičních akcí Královéhradeckého kraje ze sociální oblasti.

Novinky olivětínského pivovaru

pivo1

Jedním z klenotů Broumovského výběžku je olivětínský pivovar. Už 20 let v něm vládne Jaroslav Nosek se svou paní. Historie pivovaru je známá. Nás zajímalo, co je tu nového.

Lidové noviny píší o Vebě Broumov

rucnik

Deník Lidové noviny přinesl v pondělním vydání přehled o hospodaření českých firem v roce 2010. Řada tuzemských podniků hodnotí letošní rok kladně. Jednou z úspěšných firem je broumovská textilka Veba.

Na Policku jezdí nový minibus

bus1

Společnost CDS Náchod nasadila od dneška do provozu na Broumovsku další minibus Rošero vybaveny vzadu sníženou podlahou pro bezproblémový nástup s kočárkem, popřípadě přepravu invalidního vozíků.

Nadace vyzývá veřejnost, aby finančně podpořila obnovu oddělení lůžek následné péče broumovské nemocnice

luzko

Nadační fond vyzval veřejnost, aby finančně podpořila obnovu lůžek a nočních stolků oddělení lůžek následné péče broumovské nemocnice.

Strana 44 z 46

Doporučujeme

Broumov má questy. Nový turistický produkt láká k návštěvě turisty, na své si ale přijdou i místní

IMG 0208 kopie

Město Broumov má dva nové turistické okruhy. Slavnostní otevření pro odbornou veřejnost se uskutečnilo v pátek 8. června ve výstavní síni LOKART. Po krátké prezentaci, proč a jakým způsobem se Město Broumov rozhodlo této myšlence dát hmotnou podobu, starosta města Jaroslav Bitnar symbolicky přestřihl pásku a společně se pak se všemi vydal jeden quest vyzkoušet na vlastní kůži... celý článek

Poslední komentáře