Broumovsko

Čtvrtek 21.září 2017

Poslední aktualizace23.09.2017 04:46

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Také Slovan Broumov se připojil k akci Fotbalové asociace České republiky. Pořádá nábor mladých talentů

Email Tisk PDF

náborBěhem září 2014 se po celé České republice koná další Měsíc náborů mladých fotbalistů a fotbalistek ve spolupráci s projektem Můj první gól, Fotbalovou asociací České republiky, Českou televizí, kluby Synot ligy, Fotbalové Národní ligy a krajskými a okresními fotbalovými svazy. Připojil se také fotbalový oddíl TJ Slovan Broumov a 15. září od 15 hodin pořádá sportovní odpoledne pro děti.

Fotbalisté Hejtmánkovic opět vyhráli a vedou tabulku bez ztráty bodu

Email Tisk PDF

micanFotbalisté Sokola Hejtmánkovice v sobotu ve 4. kole okresního přeboru vyhráli s Mezilesím 2:0 a bez ztráty bodu vedou tabulku. Při chuti je Police nad Metují. Minulý týden nastříleli soupeři deset branek, v neděli osm. Broumovské týmy pohořely. Áčko dostalo čtyři branky, béčko hned šest.

Broumovské mladší žáky na soustředění potrénoval bývalý fotbalový ligový brankář Karel Podhajský

Email Tisk PDF

ml1Letos podruhé a celkově posedmé se mladší žáci Slovanu Broumov vydali na soustředění. Sedmnáct mladých fotbalistů absolvovalo třídenní přípravu na osvědčeném fotbalovém a víceúčelovém hřišti v Božanově. Na návštěvu za nimi přijel polický rodák Karel Podhajský, trenér brankářů prvoligového FC Hradec Králové a reprezentace ČR U17, bývalý vynikající brankář FC Hradec Králové a FK Jablonec.

Police nastřílela soupeři deset branek

Email Tisk PDF

logoPo dlouhém období mizérie, kdy Spartak Police nad Metují spadl z krajského přeboru až do současné 1.B třídy, bylo na polickém hřišti aspoň chvíli veselo. Ve 4. kole soutěže Police rozstřílela TJ Rudník 10:1.

Broumov prohrál s vedoucím týmem tabulky gólem z pokutového kopu

Email Tisk PDF

micSlovan Broumov A prohrál v neděli s vedoucím týmem tabulky fotbalového krajského přeboru FK Jaroměř 1 : 0. O výhře domácího týmu rozhodl v 67. minutě Kašajík střelou z pokutového kopu.

První branka v sezóně v síti Broumova rozhodla o první prohře

Email Tisk PDF

brSlovan Broumov A prohrál ve středu v předehrávaném 15. kole fotbalového krajského přeboru v Dobrušce 1 : 0. Byla to první branka do sítě broumovského brankáře Martina Bohušky a rozhodla o první prohře broumovského týmu. Broumov je s pěti body na šestém místě tabulky.

Soumar a Zinke svými brankami zajistili Broumovu další tři body

Email Tisk PDF

micLukáš Soumar a Ondřej Zinke vstřelili v nedělním druhém kole fotbalového krajského přeboru po brance a zajistili Slovanu Broumov A další tři body. Broumov, který opět podržel brankář Martin Bohuška, je tak s pěti body na lichotivém 3. místě tabulky.

Brankář Bohuška vychytal penalty a Broumov má dva body

Email Tisk PDF

jic1Brankář Slovanu Broumov Martin Bohuška v penaltovém rozstřelu chytil dvě střely hráčů Jičína a po zápasovém výsledku 0 : 0 tak Broumov v prvním kole krajského přeboru získal druhý bod. Kopání pokutových kopů po remízovém zápase je jednou z novinek letošní sezóny.

Připravuje se výstava archívních fotografií broumovského fotbalu. Podílejte se na ní!

Email Tisk PDF

bendlUž v březnu oslovil internetový server Naše Broumovsko veřejnost a začala vznikat sbírka starých fotografií, které mají vztah k broumovskému fotbalu. Do této doby se fotografií sešly už téměř tři stovky. Město Broumov, fotbalový oddíl Slovan Broumov a Naše Broumovsko nyní připravuje výstavu těchto fotek a dalších fotbalových archiválií s názvem Stále živá historie broumovského fotbalu.

Hradebka se stala desátou nejlepší fotbalovou základní školou v České republice

Email Tisk PDF

hrad1Tým žáků 4. a 5. tříd Základní školy Hradební v Broumově skončil v celorepublikovém fotbalovém turnaji McDonalds Cup v Uherském Hradišti na 10. místě. Start na tomto Svátku fotbalu si fotbalisté (a jedna fotbalistka) vybojovali po vítězství v krajském kole.

Skončila fotbalová sezóna 2013/2014. Spokojení mohou být v Božanově a v Hejtmánkovicích

Email Tisk PDF

hejtO víkendu skončila fotbalová sezóna 2013/2014. Podle umístění v tabulce mohou být spokojení v Božanově, protože vyhráli okresní soutěž. Hejtmánkovice se v okresním přeboru umístily na 2. místě. Na druhé straně polický A tým pravděpodobně sestupuje do 1.B třídy. Broumov skončil na 14. místě v krajském přeboru.

Česká reprezentace starostů vyhrála fotbalový Euroregion Cup 2014

Email Tisk PDF

sta7TFotbalová reprezentace starostů České republiky, jejímž členem je i starosta Teplic nad Metují Milan Brandejs, vyhrála mezinárodní turnaj Euroregion Cup 2014 v Jablonci nad Nisou. Na turnaji od čtvrtka do soboty startovaly týmy Slovenska, Maďarska a Polska. Turnaj navštívil i předseda Fotbalové asociace České republiky Miroslav Pelta.

Fotbalisté polického A týmu opustili poslední místo v tabulce

Email Tisk PDF

retrFotbalisté Spartaku Police nad Metují A v neděli ve 29. kole 1.A třídy porazili na domácím hřišti tým Častolovic 3 : 1 a po dlouhé době opustili poslední místo v tabulce.

Fotbalový oddíl Slovanu Broumov bude mít zděné kabiny pro mládež

Email Tisk PDF

kab1Fotbalový oddíl Slovanu Broumov došel v loňském roce k závěru, že je třeba něco zcela zásadního udělat s kabinami mládeže, jejichž základ sahá do poválečných let, kdy byly postaveny dřevěné kůlny - kabiny. Časem se stav kabin dostal různými přístavbami do dnešní podoby.

Broumovský A tým udělal důležitý krok k záchraně v krajském přeboru

Email Tisk PDF

fotoretroSlovan Broumov A v neděli na domácím hřišti porazil ve 28. kole fotbalového krajského přeboru Rychnov nad Kněžnou 2 : 0. Získal tři body a v tabulce se vyhoupl na 14. místo před Dobrušku. Broumov tak učinil důležitý krok k záchraně v soutěži, protože se ještě neví, kolik týmů bude sestupovat.

Fotbalisti Základní školy Hradební postoupili na celorepublikový turnaj McDonalds Cupu

Email Tisk PDF

mek2TFotbalový tým 4. a 5. tříd Základní školy Hradební v Broumově zvítězil v krajském finále turnaje McDonalds Cup a postoupil na celorepublikový Svátek fotbalu, který se 9. a 10. června hraje v Uherském Hradišti.

Broumovský fotbalista Dan Hypšman si zahrál proti Manchesteru United

Email Tisk PDF

danTBroumovský fotbalový odchovanec Dan Hypšman, který hraje za žáky FC Hradec Králové věkové kategorie U - 11, sehrál přátelský zápas proti stejně starým hráčům jednoho z největších světových fotbalových gigantů, anglickému týmu Manchesteru United.

Fotbalisté teplického Slavoje porazili v okresním přeboru vedoucí Jaroměř

Email Tisk PDF

slavojO velké překvapení se v neděli postarali hráči Slavoje Teplice nad Metují, když v zápase okresního přeboru porazili Jaroměř na jejím hřišti 2 : 1. Broumov si přivezl sedm branek z Nového Bydžova, fotbalisti Police nad Metují prohráli 5 : 1 na vlastním hřišti s Roudnicí.

Branka Ervina Wilkeho v závěru zápasu rozhodla o vítězství Broumova

Email Tisk PDF

hristeZáložník Slovanu Broumov A Ervin Wilke v neděli pět minut před koncem svou střelou rozhodl o vítězství a důležitých třech bodech v boji o záchranu ve fotbalovém krajském přeboru. Police nad Metují ve Vrchlabí prohrála 1 : 0.

Broumov ve čtvrtek vyhrál v Jaroměři, v sobotu však nechal body v Dobrušce

Email Tisk PDF

micBěhem tří dnů fotbalisté Slovanu Broumov A sehráli dva zápasy krajského přeboru. Ve čtvrtek dohrávali 16. kolo v Jaroměři a vyhráli 4 : 2, v sobotu však jednoznačně prohráli ve 25. kole v Dobrušce 3 : 0. Broumov je na předposlední příčce tabulky.

Strana 10 z 22

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!