Broumovsko

Úterý 18.prosinec 2018

Poslední aktualizace19.12.2018 04:28

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Pětatřicátníci, hoši jako květ...

Email Tisk PDF

pani1Sportcentrum v Teplicích nad Metují bylo v sobotu 31. ledna 2015 dějištěm už 7. ročníku halového fotbalového turnaje starých gard nad 35 let, který pořádá teplická stará garda Old boys. A jak napovídá titulek vypůjčený z písně Karla Hašlera, bylo se na co dívat!

Žáci Slovanu Broumov obsadili třetí místo na fotbalovém turnaji v Hradci Králové

Email Tisk PDF

zaciŽákovský tým Slovanu Broumov obsadil v neděli na mezinárodním fotbalovém turnaji v hradecké Třebši krásné 3. místo. Konkurence byla opravdu velká - dva hradecké týmy, dva týmy Viktorie Žižkov, Náchod či slovenská Skalica.

Tři broumovští hráči se prosadili v žákovských výběrech okresu Náchod

Email Tisk PDF

frydaPo turnajích starší přípravky mají za sebou Zimní halovou ligu výběrů okresů Královéhradeckého kraje také kategorie dvanáctiletých a třináctiletých hráčů. Ve výběrech Okresního fotbalového svazu Náchod se výrazně prosadili také hráči Slovanu Broumov.

Šest broumovských fotbalistů starší přípravky se podílelo na výrazném úspěchu náchodského výběru

Email Tisk PDF

zl1Šest fotbalistů starší přípravky Slovanu Broumov bylo nominováno do dvou výběrů Okresního fotbalového svazu Náchod ke třem turnajům Zimní halové ligy. Oba týmy postoupily do mezikrajského finále a navíc nejlepšími brankáři byli vyhlášeni broumovští Joeri Heerkens a Lukáš Lorenc.

Během Galavečera krajského fotbalu bylo o Broumově hodně slyšet

Email Tisk PDF

IMG 0539V pátek se uskutečnil Galavečer krajského fotbalu, jeho šestý ročník se konal v hotelu Beránek v Náchodě. Výraznou stopu zde zanechal i Broumov.

O vítězi fotbalového Sudety cupu rozhodlo 77 zápasů

Email Tisk PDF

su1Ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově se 28. a 29. prosince 2015 odehrál osmý ročník halového fotbalového turnaje Sudety cup 2015. Na turnaji startovalo 15 týmů a během dvou dnů se odehrálo 77 zápasů. Vítězství vybojoval tým Red Castle z Červeného Kostelce.

Ať už je polovina února, směje se při myšlence na přípravu hradecký Pavel Krmaš. Vánoce si užije

Email Tisk PDF

krm1Se čtvrtou adventní nedělí přichází také rozhovor s kapitánem aktuálně čtvrtého celku Fotbalové národní ligy. Pavel Krmaš, který fotbalově vyrůstal v Broumově, zažil pestrý rok, kdy se po několika letech strávených v Německu vrátil zpět do Hradce Králové. "Když jsem ještě působil v zahraničí, tak pro mě čas Vánoc byl jediný, kdy jsme se sešli všichni dohromady, i proto mám tuto část roku rád," říká pětatřicetiletý stoper.

Fotbalová přípravka Slovanu Broumov strávila nedělní dopoledne s Létajícími trenéry

Email Tisk PDF

le2Mladší a starší fotbalová přípravka Slovanu Broumov si v neděli dopoledne ve Sportovní hale na Spořilově vydatně potrénovala ve společnosti Létajících trenérů. Jedná se o projekt Fotbalové asociace České republiky s cílem ukázat základní principy a metody práce s mládeží s důrazem na obecné zásady tréninku fotbalové mládeže i v malých klubech.

Fotbalový Hafnarfjordur cup v Teplicích nad Metují vyhrál tým Káňata Broumov

Email Tisk PDF

IMG 20151205 174419Ve Sportcentru v Teplicích nad Metují se v sobotu konal fotbalový turnaj Hafnarfjordur cup nazvaný podle místního týmu FC Hafnarfjordur. Vítězem se stal tým Káňata Broumov.

Síň slávy broumovského fotbalu má již 25 členů

Email Tisk PDF

DSC 0519V Konferenčním sále infocentra v Broumově bylo v pátek vyhlášeno dalších jedenáct legend broumovského fotbalu. Unikátní Síň slávy má již 25 členů významných hráčů a funkcionářů, kteří se výrazně podíleli na historii fotbalu v Broumově. Během večera byly vyhlášeny další kategorie, hrála skupina Wajnot? z Gymnázia Broumov a vystoupily mažoretky z náchodského oddílu MONA Náchod.

Hráčem roku se stal Jan Kotyza. On, legendy a talenti budou oceněni na pátečním slavnostním večeru broumovského fotbalu

Email Tisk PDF

kozelNa zpravodajském serveru Naše Broumovsko dnes ve 12 hodin skončila anketa Hráč roku 2015 fotbalového oddílu Slovanu Broumov, jejímž vítězem se stal Jan Kotyza. Ten bude oceněn v pátek 27. listopadu v Konferenčním sále infocentra v Broumově, kde v 18 hodin začne 2. ročník vyhlašování Legend broumovského fotbalu aneb Z Broumova až do (Bundes) ligy. Vedle vyhlašování jednotlivých kategorií je připraven bohatý doprovodný program.

Brankář Drahorád rozhodl proměněnou penaltou o dvou bodech pro Broumov

Email Tisk PDF

IMG 2597Brankář Slovanu Broumov A Jakub Drahorád rozhodl v penaltovém rozstřelu o dvou bodech pro broumovský tým. V divokém zápase 14. kola krajského přeboru, ve kterém Broumov vedl, prohrával 3:1 a vyrovnal na 3:3, rozhodovaly o druhém bodu pokutové kopy. Jakub Drahorád dvě penalty chytil, ale jeho spoluhráči třikrát neproměněnou penaltou odmítli vítězství. Míč si v sedmé sérii nakonec na penaltovou značku postavil Drahorád a rozhodl.

Proti Broumovu nastoupil bývalý český reprezentant Marek Kulič

Email Tisk PDF

balonSlovan Broumov A v sobotu prohrál ve 13. kole fotbalového krajského přeboru v Kratonohách 7:0. V sestavě domácích se na druhý poločas objevil bývalý český reprezentant Marek Kulič, který vstřelil i jednu branku. Broumov prohrál pošesté za sebou a v tabulce klesl na 14. místo.

Broumov prohrál popáté za sebou

Email Tisk PDF

miceFotbalisté Slovanu Broumov A v neděli prohráli ve 12. kole krajského přeboru na vlastním hřišti s Vysokou nad Labem 1:0. Byla to už pátá porážka v řadě. Výsledek mrzí o to víc, že broumovští hráči podali bojovný výkon, v brance je podržel několika výbornými zákroky Jakub Drahorád, ale bohužel neproměnili klíčové brankové příležitosti.

Vlasta Čihák a Tomáš Mucha se v okresním přeboru trefili hned třikrát

Email Tisk PDF

cccV sobotních zápasech fotbalového okresního přeboru se mimořádně dařilo klasickým útočníkům. Hejtmánkovice si zastřílely s Mezilesím a také díky třem brankám Vlasty Čiháka zvítězily 8:1. Tři branky vstřelil také teplický Tomáš Mucha a domácí Slavoj zvítězil s B týmem Velkého Poříčí 5:3. Mucha vede s 12 brankami střeleckou tabulku okresního přeboru.

Broumovský fotbal opět vyhlásí své legendy. Veřejnost zvolí Hráče roku 2015

Email Tisk PDF

IMG 5833I v letošním roce budou vyhlášeny Legendy broumovského fotbalu, které budou následně uvedeny do Síně slávy. Stane se tak 27. listopadu při sportovně - společenském večeru nazvaném Z Broumova do (Bundes) ligy. Nově bude vyhlášen také Talent roku a Hráč roku 2015. Toho může zvolit veřejnost v anketě na Našem Broumovsku.

Fotbalistům Křinic nestačilo k bodům ani vedení o tři branky

Email Tisk PDF

miceFotbalisté Sokola Křinice vedli v 7. kole okresní soutěže na hřišti Loko Meziměstí B v 31. minutě už 3:0. Ještě do poločasu Meziměstí srovnalo a v závěru zápasu dvěma góly rozhodlo o vítězství 5:3. Křinice jsou s jedním bodem na posledním místě tabulky, Meziměstí o příčku výš ma bodů šest.

V krajském přeboru se začínají krystalizovat adepti na sestup. Broumov je mezi nimi

Email Tisk PDF

micFotbalisté broumovského A týmu v sobotu prohráli v Chlumci 3:1. V tabulce krajského přeboru už zřetelně zaostává sedm týmů, včetně Broumova. V neděli hraje Broumov doma s posledním Trutnovem, který však v tomto posledním kole rozstřílel Týniště 8:2.

Kruté domácí prohry fotbalistů Broumova a Police nad Metují

Email Tisk PDF

hrNedělní mistrovské zápasy se výrazně nepovedly fotbalistům Broumova a Police nad Metují. V 8. kole krajského přeboru Slovan Broumov A prohrál na domácím hřišti s týmem RMSK Cidlina 4:0. Polický tým dopadl v 1.B třídě ještě hůře, když dostal od Dvora Králové B osm branek.

Fotbalisté Teplic nad Metují poprvé vyhráli. Střeleckou tabulku okresního přeboru vede teplický Mucha

Email Tisk PDF

slavojFotbalisté Slavoje Teplice nad Metují v sobotu porazili SK Babí 3:2. Byla to jejich první výhra v sezóně a díky třem bodům se odpoutali z posledního místa tabulky. Mezi střelci okresního přeboru vede teplický Tomáš Mucha, který v šesti zápasech nastřílel osm branek.

Strana 10 z 26

Doporučujeme

Adventní prohlídky doplní bohatý prosincový program v broumovském klášteře

cdscdcs

Broumovský benediktinský klášter připravil na prosinec bohatý program. Tato národní kulturní památka zůstává pro veřejnost otevřená i v zimě a na své si přijdou milovníci historie, kultury, umění i kvalitní gastronomie... celý článek

Poslední komentáře