Broumovsko

Úterý 21.listopad 2017

Poslední aktualizace22.11.2017 04:50

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Broumov zvítězil a přiživil tak naději na záchranu

Email Tisk PDF

mivFotbalisté Slovanu Broumov v neděli v důležitém zápase krajského přeboru porazili Úpici 3:2. Přezimují sice na posledním místě tabulky, ale ziskem tří bodů výrazně přiživili naději na záchranu v soutěži.

Broumov sahal na hřišti leadera tabulky po bodech. Smolnou brankou však prohrál

Email Tisk PDF

jabuPoslední tým tabulky krajského přeboru Slovan Broumov A v neděli odjížděl k zápasu 13. kola na hřiště vedoucí Olympie Hradec Králové s malými šancemi. Broumov však bojoval a prohrál jen smolnou brankou těsně před koncem prvního poločasu.

Broumov vyhlásil fotbalové legendy, které byly uvedeny do Síně slávy

Email Tisk PDF

ver1Během sobotní vernisáže výstavy fotografií a dalších archiválií nazvané Stále živá historie broumovského fotbalu bylo vyhlášeno čtrnáct legend, které byly uvedeny do Síně slávy. Výstava, kterou pořádá město Broumov, fotbalový oddíl Slovan Broumov a Naše Broumovsko, na Staré radnici potrvá do konce listopadu.

Fotbalisté Police nad Metují jsou suverény 1.B třídy, Broumov je outsider krajského přeboru

Email Tisk PDF

mic11Těžko posoudit, který tým je na tom lépe. Slovan Broumov hraje krajský přebor, ale jde od porážky k porážce a na posledním místě tabulky ztrácí čtyři body na předposlední Dobrušku. Hráči Spartaku Police nad Metují se vezou na vítězné vlně. Po pádu z krajského přeboru do 1.B třídy si fotbal opět užívají a mají ambice na postup.

Božanov vyhrál ve Stárkově a bez ztráty bodu vede tabulku okresní fotbalové soutěže

Email Tisk PDF

mic1234Nejnižší fotbalová soutěž na Broumovsku - okresní soutěž, má svého letošního suveréna. Tým Sokola Božanov v neděli vyhrál ve Stárkově brankou Davida Bažouta 1 : 0 a po osmi kolech bez ztráty bodu vede tabulku.

Broumovský fotbalový odchovanec Miroslav Routek poprvé nastoupil za Slavii Praha. Proti německému Norimberku!

Email Tisk PDF

routekTOsmnáctiletý Miroslav Routek, odchovanec broumovské kopané, v pátek poprvé oblékl sešívaný dres A mužstva Slavie Praha. Slávisté vyplnili reprezentační pauzu přátelským zápasem proti týmu německé druhé Bundesligy 1.FC Norimberk. Ke své premiéře Miroslav Routek Nastoupil v 71. minutě.

Fotbalisté Heřmánkovic nastříleli Ruprechticím dvanáct branek

Email Tisk PDF

miceV sobotním zápase okresní soutěže si s chutí zastříleli fotbalisté Heřmánkovic. kteří zvítězili na domácím hřišti s Ruprechticemi 12 : 0. Broumovký A tým vybojoval důležité dva body v krajském přeboru. Po remíze 3 : 3 s Novým Bydžovem brankář Drahorád chytil dva pokutové kopy a Broumov zvítězil. Police nad Metují kontroluje první příčku v 1.B třídě.

Fotbalisté Police nad Metují s jistotou vedou tabulku 1.B třídy

Email Tisk PDF

logoFotbalisté Spartaku Police nad Metují v sobotu v derby vyhráli v Hronově 3 : 1 a upevnili si tak první místo v tabulce 1.B třídy. Police navíc Hronovu unikla na šest bodů. Další adept na postup Žacléř prohrál v Dolní Kalné.

Broumov po dlouhé době bodoval. Na penalty však prohrál

Email Tisk PDF

fotPo šesti zápasech bez jediného bodu včera fotbalisté Slovanu Broumov A získali bod za remízu 1 : 1 v zápase krajského přeboru proti týmu z Libčan. V následných pokutových kopech však Broumov prohrál a druhý bod tak nezískal. Broumov ztrácí na posledním místě tabulky dva body na Chlumec nad Cidlinou.

Fotbalisté Broumova klesli na samé dno krajského přeboru

Email Tisk PDF

fotden 054Léčení novým trenérem nezabralo. Fotbalisté Slovanu Broumov A v sobotu pod vedením Miroslava Haraseviče prohráli v Chlumci nad Cidlinou 4:1 a klesli na poslední místo tabulky krajského přeboru.

Fotbalový oddíl Slovanu Broumov zlepšuje podmínky pro mládež

Email Tisk PDF

nab3TFotbalový oddíl Slovanu Broumov se snaží rozšířit svoji členskou základnu a usilovně se snaží zlepšit podmínky pro mládež. V pondělí uspořádal náborový tréninkový den pro nejmenší, na fotbalovém hřišti staví se nové kabiny pro mládež a připravuje se i dětský koutek, v plánu je stavba tréninkového hřiště na Tužme se.

Novým trenérem broumovského fotbalového A týmu se stal Miroslav Harasevič

Email Tisk PDF

haraPo sérii proher fotbalového A týmu Slovanu Broumov v krajském přeboru v pondělí složil funkci dosavadní trenér Broumova Milan Vítek. Jeho místo do konce podzimní části převezme bývalý dlouholetý hráč Slovanu Broumov a současný hrající trenér Sokola Hejtmánkovice Miroslav Harasevič.

Božanov v zápase o čelo tabulky porazil Heřmánkovice

Email Tisk PDF

balonFotbalisté Sokola Božanov v sobotu v zápase okresní soutěže porazili tým dalšího Sokola z Heřmánkovic 4:0. Tři branky vstřelil Dan Hypšman a jednu přidal Ervín Wilke. Božanov je v nové sezóně zatím bez ztráty bodu, a i když má odehráno o zápas míň, tak vede tabulku.

Také Slovan Broumov se připojil k akci Fotbalové asociace České republiky. Pořádá nábor mladých talentů

Email Tisk PDF

náborBěhem září 2014 se po celé České republice koná další Měsíc náborů mladých fotbalistů a fotbalistek ve spolupráci s projektem Můj první gól, Fotbalovou asociací České republiky, Českou televizí, kluby Synot ligy, Fotbalové Národní ligy a krajskými a okresními fotbalovými svazy. Připojil se také fotbalový oddíl TJ Slovan Broumov a 15. září od 15 hodin pořádá sportovní odpoledne pro děti.

Fotbalisté Hejtmánkovic opět vyhráli a vedou tabulku bez ztráty bodu

Email Tisk PDF

micanFotbalisté Sokola Hejtmánkovice v sobotu ve 4. kole okresního přeboru vyhráli s Mezilesím 2:0 a bez ztráty bodu vedou tabulku. Při chuti je Police nad Metují. Minulý týden nastříleli soupeři deset branek, v neděli osm. Broumovské týmy pohořely. Áčko dostalo čtyři branky, béčko hned šest.

Broumovské mladší žáky na soustředění potrénoval bývalý fotbalový ligový brankář Karel Podhajský

Email Tisk PDF

ml1Letos podruhé a celkově posedmé se mladší žáci Slovanu Broumov vydali na soustředění. Sedmnáct mladých fotbalistů absolvovalo třídenní přípravu na osvědčeném fotbalovém a víceúčelovém hřišti v Božanově. Na návštěvu za nimi přijel polický rodák Karel Podhajský, trenér brankářů prvoligového FC Hradec Králové a reprezentace ČR U17, bývalý vynikající brankář FC Hradec Králové a FK Jablonec.

Police nastřílela soupeři deset branek

Email Tisk PDF

logoPo dlouhém období mizérie, kdy Spartak Police nad Metují spadl z krajského přeboru až do současné 1.B třídy, bylo na polickém hřišti aspoň chvíli veselo. Ve 4. kole soutěže Police rozstřílela TJ Rudník 10:1.

Broumov prohrál s vedoucím týmem tabulky gólem z pokutového kopu

Email Tisk PDF

micSlovan Broumov A prohrál v neděli s vedoucím týmem tabulky fotbalového krajského přeboru FK Jaroměř 1 : 0. O výhře domácího týmu rozhodl v 67. minutě Kašajík střelou z pokutového kopu.

První branka v sezóně v síti Broumova rozhodla o první prohře

Email Tisk PDF

brSlovan Broumov A prohrál ve středu v předehrávaném 15. kole fotbalového krajského přeboru v Dobrušce 1 : 0. Byla to první branka do sítě broumovského brankáře Martina Bohušky a rozhodla o první prohře broumovského týmu. Broumov je s pěti body na šestém místě tabulky.

Soumar a Zinke svými brankami zajistili Broumovu další tři body

Email Tisk PDF

micLukáš Soumar a Ondřej Zinke vstřelili v nedělním druhém kole fotbalového krajského přeboru po brance a zajistili Slovanu Broumov A další tři body. Broumov, který opět podržel brankář Martin Bohuška, je tak s pěti body na lichotivém 3. místě tabulky.

Strana 10 z 23

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek

Poslední komentáře