Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

1.Gambrinus liga: Hradec vstřelil 3 branky, ale nevyhrál

Email Tisk PDF
hradecV zápase dvou nováčků 1. fotbalové Gambrinus ligy v neděli v Hradci Králové padlo 6 branek. Oba týmy se nakonec rozešly po nerozhodném výsledku 3 : 3. Hradec sice prolomil svoji střeleckou nemohoucnost, remízu ale nakonec zachránil vlastním gólem hostujícího France.

Fotbalová přestřelka: Slovan Broumov - Jiskra Česká Skalice 5 : 4 (2:1)

fotbrou6V 9. kole krajského fotbalového přeboru na sebe narazily týmy ze středu tabulky, ale diváci se vůbec nenudili. Viděli celkem 9 branek, hattrick hostujícího Mergance, spoustu šancí i červenou kartu.

Fotbal: Výhra Police nad Metují v nastaveném čase

mic1

V 8. kole krajského přeboru fotbalistů přijel tým Police nad Metují do Doudleb a chtěli si odvézt aspoň bod. Doudleby se ale brzy ujaly vedení 1 : 0. Poličtí hráči přidali na důrazu, ale vstřelit branku se jim do poločasu nepodařilo.

Fotbal: Lázně Bělohrad - Slovan Broumov 2 : 0 (1:0)

fotbrou3Broumovští fotbalisté prohráli v 7. kole krajského přeboru na hřišti Lázní Bělohrad 2:0. Už od 7. minuty prohrávali gólem z pokutového kopu, který byl nařízen za faul brankáře Dvořáčka na domácího útočníka.

Staré gardy si zahrají fotbal v Teplicích nad Metují

FussballStará garda TJ Slavoj Teplice nad Metují si na sobotu 18. září 2010 pozvala stejně staré soupeře z Mirošova, Nové Rudy a Meziměstí. Od 13:30 začne turnaj hráčů od 35 let Mundialleiro 2010. Velmi populární zápasy Old boys se budou hrát systémem každý s každým 2 x 15 minut.

Zápas Hradce Králové se Slávií Praha skončil bez branek

hradec11

Na Všesportovní stadion v Hradci Králové přijeli hráči Slavie Praha k zápasu 8. kola fotbalové Gambrinus ligy. Hradeckým votrokům se opět nepodařilo vsřelit gól a jejich branková nemohoucnost již trvá 338 minut. Ani Slavie se neprosadila proti spolehlivě chytajícímu brankáři Lindrovi a tak zápas skončil remízou 0 : 0.

Fotbal: Slovan Broumov - Spartak Rychnov nad Kněžnou 1 : 1 (1:1)

fotbrou3

Remízou 1:1 skončil v neděli zápas fotbalistů Broumova s Rychnovem nad Kněžnou. Broumovský tým měl celý zápas převahu, ale dokázal z toho vytěžit jen jeden gól z kopačky Muchy. Z ojedinělého útoku pak inkasoval a do konce zápasu se už hráči Broumova neprosadili. Je to další bodová ztráta na domácím hřišti, kde Slovan ještě ani jednou v této sezóně krajského přeboru nezvítězil.

Fotbal: Přepychy - Broumov 1 : 2, Lázně Bělohrad - Police nad Metují 6 : 2

fotbrou1Vítězství přivezli v neděli fotbalisté Broumova z Přepych u Rychnova nad Kněžnou. Po porážce na domácím hřišti v minulém kole krajského přeboru hráči zabojovali a domů si vezou 3 body. Branky Broumova vstřelili Kotyza a Hanzlík.

Začal krajský přebor mladších žáků a starších přípravek

starsipripr

V neděli 29.8. začal v Náchodě 1. kolem krajský přebor mladších žáků a starších přípravek. Přípravka po dvou krutých prohrách s Novým Městem a Náchodem vybojovala vítězství s mužstvem Skalice, když se 3x trefil Jiří Jakubec.

Memoriál L.Kollerta ve Rtyni

mladsizaci

21.8. se starší přípravka a mladší žáci Slovanu Broumov zúčastnili memoriálu L.Kollerta ve Rtyni v Podkrkonoší.
Turnaje se dále zúčastnili týmy FKM Úpa, Baník Rtyně/Malé Svatoňovice, TJ Červený Kostelec.

Nový Bydžov B - Slovan Broumov 0 : 5 (0:4)

fotbrou5

Broumovský tým napravil svůj neúspěšný start do sezóny a s posledním týmem tabulky si s chutí zastřílel. Všichni domácí aktéři absolutně nezvládli standardní situace hostů, kteří z nich vstřelili všechny čtyři branky v prvním poločase zhruba ve stylu "kopíruj tu předcházející".

Slovan Broumov - Olympie Hradec Králové 2 : 4 (1:2)

fotbrou5Ve vloženém 15.kole si asi broumovský tým vzal vzor z pražské Sparty. A když se přidal velký kopec smůly, špatný výsledek byl na světě. Důležitý první gól mohl už v 5. minutě dát Hanzlík, ale své sólo na brankáře neproměnil a jakoby předznamenal vývoj celého utkání.  Broumovskou nemohoucnost potrestala Olympie dvěma góly.

Broumov - Týniště n. Orl. 1 : 0 (0:0)

img_8169

V příjemném fotbalovém počasí nastoupilo Broumovské mužstvo, ke svému prvnímu utkání na domácím hřišti. Podívat se přišlo 246 platících diváků a ti čekali, že hráči odčiní neúspěšný začátek sezóny. Broumov se od prvních minut usadil na polovině hráčú Týniště, ale stále se nedařilo prostřelit dobře chytajícího brankáře hostí Marčišina.

Fotbal: Česká Skalice – Broumov 5:1

FussballBroumovští fotbalisté dostali v úterý večer v České Skalici pět branek a přípravné utkání před startem krajských mistrovských soutěží prohráli. Výsledek zápasu je: Česká Skalice – Broumov 5:1 (3:1).

Fotbal: Červený Kostelec - Broumov 0:0

Football_iu_1996Přípravné utkání před startem krajských mistrovských soutěží sehráli fotbalisté Broumova v Červeném  Kostelci s tamním mužstvem v pátek 23. července a skončilo remizou 0:0.