Broumovsko

Sobota 24.únor 2018

Poslední aktualizace25.02.2018 04:47

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Krajský přebor fotbalistů: Slovan Broumov - Nový Bydžov B 2:3, Spartak Police nad Metují - Přepychy 3:2

Email Tisk PDF

bydzov

Fotbalisté Slovanu Broumov prohráli ve svém prvním domácím zápase s posledním týmem tabulky Novým Bydžovem B 3:2. Police nad Metují naopak odčinila špatný výkon z minulého kola a porazila Přepychy 3:2.

Prohry Police nad Metují a Broumova v krajském přeboru fotbalistů

Email Tisk PDF

micuda

Fotbalistům krajského přeboru začala jarní sezóna nedělním 17. kolem. Police nad Metují prohrála na hřišti Převýšova 5 : 1, muži Slovanu Broumov také prohráli v Týništi nad Orlicí 4 : 1.

Do Hejtmánkovic míří fotbalisté z Gambrinus ligy!

Email Tisk PDF

gambrinus

Fotbal je největší sportovní fenomén na světě. Ovlivňuje naše životy, přináší nám pozitivní i negativní emoce. Prostě nás nikdy nenechá v klidu. A nemusí jít o Ligu mistrů, stačí zajít i na ty nejnižší soutěže a o zábavu máme postaráno. Nejvíce se pak fotbalová témata přetřásají v hospodě u piva.

Broumovští fotbalisté hlásí: "Na jaro jsme připraveni."

Email Tisk PDF

fotbrou1

I přes spekulace o odchodu trenéra broumovského fotbalového A týmu Jaroslava Vejpravy, které se vyrojili v období zimní přestávky, zimní příprava mužstva Slovanu proběhla pod jeho vedením. Zahájena byla 10. ledna 2011.

Fotbalová mladší přípravka má stříbrnou medaili

Email Tisk PDF

pripr1

Na halovém turnaji mladších přípravek - ročník 2003 a mladší - v České Skalici obsadili mladí fotbalisté Slovanu Broumov 2. místo. V sobotu 5. března se turnaje kromě domácí Rozkoše Česká Skalice zúčastnily také týmy Červeného Kostelce, Hořic, Trutnova (přijela dvě mužstva), Vrchlabí a  Náchoda.

Fotbalistům mladšího dorostu a starších žáků Broumova skončila zimní příprava

Email Tisk PDF

priprava2

Fotbalisté mladšího dorostu a starších žáků broumovského Slovanu ukončili přípravu na jarní sezónu.

Stará garda Teplic nad Metují zvítězila na fotbalovém turnaji v Mieroszówe

Email Tisk PDF

hala4

Stará garda z Teplic nad Metují zvítězila na halovém fotbalovém turnaji Mundialeirro 2011 v polském Mieroszówe.

Reportáž z vítězného turnaje broumovské fotbalové přípravky

Email Tisk PDF

pripr1

Nejmladší fotbalisté Broumova zvítězili 12.února 2011 na halovém turnaji v České Skalici. K úspěchu se vracíme v podrobné reportáži jedné z maminek Petry Ehlové.

Nábor fotbalového oddílu Slovanu Broumov

Email Tisk PDF

znak

Fotbalový oddíl Slovanu Broumov zve do svých řad kluky i holky se zájmem o kopanou. Klub by potřeboval hlavně dívky a chlapce ročníku 2003 a 2004, tedy do mladší přípravky.

Halová kopaná: Sudety cup 2011 vyhrál tým Sport Bar z Broumova

Email Tisk PDF
sudety14Mužstvo Sport Bar suverénně vyhrálo bez jediné porážky tradiční Sudety cup 2011. Na druhém místě skončil tým Independent a třetí místo vybojovali hráči týmu Bratři v triku.

Fotbal: Mladší žáci Slovanu Broumov na 3. místě

Email Tisk PDF

zaci1

Na silně obsazeném turnaji v halové kopané mladších žáků ( rok narození 1999 ) v Hlušicích u Hradce Králové obsadili hráči Slovanu Broumov 3. místo. Turnaj se hrál dva dny 4. a 5. prosince 2010 systémem každý s každým a podle umístění v tabulce se vytvořily čtvrtfinálové dvojice, kde se již hrálo vyřazovacím způsobem.

Fotbal: Trenéři mladší přípravky v Broumově hodnotí po halovém turnaji sezónu

Email Tisk PDF

certhala1

Ve sportovní hale na Spořilově v Broumově si to 4. prosince 2010 rozdaly týmy mladších přípravek O čertovský pohár. Turnaje se zúčastnila družstva z Vrchlabí, Horního Starého Města, Police/Hronov a domácího Slovanu Broumov.

Sálová kopaná: Hafnarjordur cup v Teplicích nad Metují vyhráli hráči Velkého Dřevíče

Email Tisk PDF

hala_teplice

 Tým Bamboocha z Velkého Dřevíče u Hronova vyhrál 1. ročník halového turnaje v sálové kopané, který uspořádal FC Hafnarfjordur Adršpach ve Sportcentru v Teplicích nad Metují v sobotu 4. prosince. Deset týmů bylo rozlosováno do dvou skupin po pěti týmech. Z každé skupiny postupovaly čtyři týmy do čtvrtfinále. Sešla se zde výborná konkurence.

Mladí broumovští hráči přispěli k vítězství na fotbalovém turnaji

Email Tisk PDF

felkel

Velký podíl na vítězství náchodského výběru v turnaji okresních fotbalových svazů kategorie U12 ( ročník 1999 a mladší ) měli broumovští hráči. Ve sportovní hale v Předměřicích u Hradce Králové se 28. listopadu utkaly výběry Hradce Králové, Jičína, Rychnova nad Kněžnou, Trutnova a Náchoda.

Fotbal: Slovan Broumov - Dobruška 0 : 2, Spartak Police nad Metují - Nový Bydžov B 1 : 0

Email Tisk PDF

brpol1

V předehrávaném 16. kole krajského přeboru fotbalistů prohrál v neděli 7. listopadu 2010 Broumov na vlastním hřišti s Dobruškou 2 : 0 po poločase 1 : 0. S hráči Dobušky přijel i autobus fanoušků, kteří svými hlasivkami, ale i bubny, konfetami a dýmovnicemi, své hráče neúnavně povzbuzovali.

Fotbal: Týmy Broumova, Police i Teplic nad Metují bodovaly

Email Tisk PDF
kuncice

V 15. kole krajského přeboru fotbalistů porazil Slovan Broumov v neděli 31. října 2010 tým Bystřianu Kunčice 4 : 2 a hráči Spartaku Police nad Metují zvítězili nad Olympií Hradec Králové 2 : 1. V sobotu 30. října remizoval v okresním přeboru tým Slavoje Teplic nad Metují s Božanovem 1 : 1.

Fotbal: Kratonohy - Slovan Broumov 1 : 2, Dobruška - Spartak Police nad Metují 0 : 0

Email Tisk PDF
brpol1

K zápasu vloženého 14. kola krajského přeboru přijel ve čtvrtek 28. října 2010 tým Slovanu Broumov na hřiště Kratonoh a zvítězil 2 : 1. Broumov se ujal vedení 1 : 0 po střele Haraseviče z přímého kopu. Domácí vyrovnali brankou z penalty. Na konečných 2 : 1 pro tým Slovanu Broumov upravil Šimon.

Fotbalové derby v okresním přeboru: Meziměstí - Teplice nad Metují

Email Tisk PDF
tepl1V 10. kole okresního přeboru porazil v sobotu 23. října 2010 tým Teplic nad Metují fotbalisty z Meziměstí na jejich hřišti 3 : 1. V prvním poločase bylo na obou stranách několik šancí, ale dobře zachytali oba brankáři. Do kabin se šlo za vyrovnaného stavu 1 : 1.

Fotbalová mládež: Zlepšení starší přípravky Broumova

Email Tisk PDF

nachod1

Turnaj 9. kola krajského přeboru starších přípravek se hrál v neděli 24. října v České Skalici. Mladí fotbalisté z Broumova prohráli s týmem Rozkoše 3 : 0 a se spojeným týmem Police a Hronova 3 : 1. V posledním utkání porazili spojený tým Meziměstí a Teplic nad Metují 2 : 1.

Fotbal: Doudleby - Broumov 0 : 1 (0:0), Kratonohy - Police nad Metují 1 : 2 (1:0)

Email Tisk PDF

micuda

Fotbalisté z Broumova porazili v sobotu 23. října 2010 ve 12. kole krajského přeboru tým z Doudleb nad Orlicí 1 : 0. Vítěznou branku vstřelil v 82. minutě Šolc po přihrávce Růžičky. Dobře zachytal Dvořáček a tak Broumovští hráči vezou 3 body.

Strana 22 z 24

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o práci pro Broumovsko

eva

Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ Broumov a předsedkyně správní rady Nadačního fondu Hospital Broumov odpověděla na několik otázek...celý článek

Poslední komentáře