Fotbal

Mladí broumovští hráči přispěli k vítězství na fotbalovém turnaji

Email Tisk PDF

felkel

Velký podíl na vítězství náchodského výběru v turnaji okresních fotbalových svazů kategorie U12 ( ročník 1999 a mladší ) měli broumovští hráči. Ve sportovní hale v Předměřicích u Hradce Králové se 28. listopadu utkaly výběry Hradce Králové, Jičína, Rychnova nad Kněžnou, Trutnova a Náchoda.

Fotbal: Slovan Broumov - Dobruška 0 : 2, Spartak Police nad Metují - Nový Bydžov B 1 : 0

brpol1

V předehrávaném 16. kole krajského přeboru fotbalistů prohrál v neděli 7. listopadu 2010 Broumov na vlastním hřišti s Dobruškou 2 : 0 po poločase 1 : 0. S hráči Dobušky přijel i autobus fanoušků, kteří svými hlasivkami, ale i bubny, konfetami a dýmovnicemi, své hráče neúnavně povzbuzovali.

Fotbal: Týmy Broumova, Police i Teplic nad Metují bodovaly

kuncice

V 15. kole krajského přeboru fotbalistů porazil Slovan Broumov v neděli 31. října 2010 tým Bystřianu Kunčice 4 : 2 a hráči Spartaku Police nad Metují zvítězili nad Olympií Hradec Králové 2 : 1. V sobotu 30. října remizoval v okresním přeboru tým Slavoje Teplic nad Metují s Božanovem 1 : 1.

Fotbal: Kratonohy - Slovan Broumov 1 : 2, Dobruška - Spartak Police nad Metují 0 : 0

brpol1

K zápasu vloženého 14. kola krajského přeboru přijel ve čtvrtek 28. října 2010 tým Slovanu Broumov na hřiště Kratonoh a zvítězil 2 : 1. Broumov se ujal vedení 1 : 0 po střele Haraseviče z přímého kopu. Domácí vyrovnali brankou z penalty. Na konečných 2 : 1 pro tým Slovanu Broumov upravil Šimon.

Fotbalové derby v okresním přeboru: Meziměstí - Teplice nad Metují

tepl1V 10. kole okresního přeboru porazil v sobotu 23. října 2010 tým Teplic nad Metují fotbalisty z Meziměstí na jejich hřišti 3 : 1. V prvním poločase bylo na obou stranách několik šancí, ale dobře zachytali oba brankáři. Do kabin se šlo za vyrovnaného stavu 1 : 1.

Fotbalová mládež: Zlepšení starší přípravky Broumova

nachod1

Turnaj 9. kola krajského přeboru starších přípravek se hrál v neděli 24. října v České Skalici. Mladí fotbalisté z Broumova prohráli s týmem Rozkoše 3 : 0 a se spojeným týmem Police a Hronova 3 : 1. V posledním utkání porazili spojený tým Meziměstí a Teplic nad Metují 2 : 1.

Fotbal: Doudleby - Broumov 0 : 1 (0:0), Kratonohy - Police nad Metují 1 : 2 (1:0)

micuda

Fotbalisté z Broumova porazili v sobotu 23. října 2010 ve 12. kole krajského přeboru tým z Doudleb nad Orlicí 1 : 0. Vítěznou branku vstřelil v 82. minutě Šolc po přihrávce Růžičky. Dobře zachytal Dvořáček a tak Broumovští hráči vezou 3 body.

Nejmladší fotbalisté z Broumova ukončili sezónu

priprMladší fotbalová přípravka Slovanu Broumov v sobotu 16.října ukončila turnajem v Rychnově nad Kněžnou svoji podzimní sezonu.V turnaji A mužstev Broumov prohrál se Starým Městem 6 : 0, porazil Rychnov nad Kněžnou 3 : 2, remizoval se spojeným týmem Police a Hronova 1 : 1 a obsadil 2. místo v tabulce.

Fotbal: Nový Hradec Králové - Slovan Broumov 2 : 1, Spartak Police nad Metují - Kunčice 3 : 1

klas

Nový Hradec Králové porazil v 11. kole krajského přeboru fotbalistů na domácím hřišti Broumov 2 : 1, po poločase 1 : 0. Broumovští přitom začali lépe, do velké šance se dostal Kotyza, ale svou šanci neproměnil. Na druhé straně zachránil výborným zákrokem brankář Martin. Ve 40. minutě však ve velkém vápnu fauloval Strelec. Dostal červenou kartu a domácí šli střelou z pokutového kopu do vedení. Po přestávce přidal Hradec Králové druhý gól po tečované střele. Broumov v závěru už jenom snížil brankou Muchy.

Turnaj mladších přípravek v Broumově

pripr

Sedmý turnaj POLSTRIN - krajský pohár mladších přípravek  již podruhé uspořádali v sobotu 9. října 2010 na hřišti v Broumově. Broumovský A tým prohrál 1 : 7 s Náchodem, 2 : 3 s Rychnovem nad Kněžnou a porazil Třebeš 5 : 2.

Fotbal: Slovan Broumov - Spartak Police nad Metují 0 : 0

brpol1

Na fotbalové utkání 10. kola krajského přeboru mezi Slovanem Broumov a Spartakem Police nad Metují se přišlo v neděli 10. října 2010 podívat 460 diváků. Pěkného fotbalu se ale nedočkali a po 90. minutách bylo na ukazateli skóre 0 : 0.

Fotbalový krajský přebor: Lhota pod Libčany - Broumov 1 : 3, Police nad Metují - Nový Hradec 0 : 0

mic

Broumovský tým přijel v sobotu 2. října k zápasu 9. kola krajského přeboru fotbalistů na hřiště Lhoty pod Libčany. Hrál se útočný fotbal a už ve 13. minutě Kotyza vstřelil vedoucí branku Broumova. Domácí hráči však v 25. minutě vyrovnali a za stavu 1 : 1 se šlo do kabin.

Fotbalové starší přípravce z Broumova se nedaří

pripr2Mladí fotbalisté ze starší přípravky v Broumově mají za sebou 5 kol v krajském přeboru. Každý víkend odehrají tři zápasy se stejně starými soupeři. V tabulce jim zatím patří 6. místo, se kterým ale není trenér Robert Frydrych spokojený.

1.Gambrinus liga: Hradec vstřelil 3 branky, ale nevyhrál

hradecV zápase dvou nováčků 1. fotbalové Gambrinus ligy v neděli v Hradci Králové padlo 6 branek. Oba týmy se nakonec rozešly po nerozhodném výsledku 3 : 3. Hradec sice prolomil svoji střeleckou nemohoucnost, remízu ale nakonec zachránil vlastním gólem hostujícího France.

Fotbalová přestřelka: Slovan Broumov - Jiskra Česká Skalice 5 : 4 (2:1)

fotbrou6V 9. kole krajského fotbalového přeboru na sebe narazily týmy ze středu tabulky, ale diváci se vůbec nenudili. Viděli celkem 9 branek, hattrick hostujícího Mergance, spoustu šancí i červenou kartu.

Fotbal: Výhra Police nad Metují v nastaveném čase

mic1

V 8. kole krajského přeboru fotbalistů přijel tým Police nad Metují do Doudleb a chtěli si odvézt aspoň bod. Doudleby se ale brzy ujaly vedení 1 : 0. Poličtí hráči přidali na důrazu, ale vstřelit branku se jim do poločasu nepodařilo.

Fotbal: Lázně Bělohrad - Slovan Broumov 2 : 0 (1:0)

fotbrou3Broumovští fotbalisté prohráli v 7. kole krajského přeboru na hřišti Lázní Bělohrad 2:0. Už od 7. minuty prohrávali gólem z pokutového kopu, který byl nařízen za faul brankáře Dvořáčka na domácího útočníka.

Staré gardy si zahrají fotbal v Teplicích nad Metují

FussballStará garda TJ Slavoj Teplice nad Metují si na sobotu 18. září 2010 pozvala stejně staré soupeře z Mirošova, Nové Rudy a Meziměstí. Od 13:30 začne turnaj hráčů od 35 let Mundialleiro 2010. Velmi populární zápasy Old boys se budou hrát systémem každý s každým 2 x 15 minut.

Zápas Hradce Králové se Slávií Praha skončil bez branek

hradec11

Na Všesportovní stadion v Hradci Králové přijeli hráči Slavie Praha k zápasu 8. kola fotbalové Gambrinus ligy. Hradeckým votrokům se opět nepodařilo vsřelit gól a jejich branková nemohoucnost již trvá 338 minut. Ani Slavie se neprosadila proti spolehlivě chytajícímu brankáři Lindrovi a tak zápas skončil remízou 0 : 0.

Fotbal: Slovan Broumov - Spartak Rychnov nad Kněžnou 1 : 1 (1:1)

fotbrou3

Remízou 1:1 skončil v neděli zápas fotbalistů Broumova s Rychnovem nad Kněžnou. Broumovský tým měl celý zápas převahu, ale dokázal z toho vytěžit jen jeden gól z kopačky Muchy. Z ojedinělého útoku pak inkasoval a do konce zápasu se už hráči Broumova neprosadili. Je to další bodová ztráta na domácím hřišti, kde Slovan ještě ani jednou v této sezóně krajského přeboru nezvítězil.

Strana 22 z 23

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek