Broumovsko

Neděle 24.červen 2018

Poslední aktualizace25.06.2018 04:45

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Fotbalisté Teplic nad Metují zahájili vítězně letní přípravu na sezónu

Email Tisk PDF

nl-5

K přípravnému zápasu si Teplice nad Metují ve středu 27. července pozvali nově vzniklé mužstvo Slovanu Broumov B posílené o 3 hráče z áčka a zvítězili 4 : 3.

Putovní pohár z turnaje malé kopané O Cup 2011 získali hráči z Police nad Metují

Email Tisk PDF

cimg4561

Vítězem prvního ročníku turnaje v malé kopané O Cup 2011 v Hejtmánkovicích se minulý víkend stalo mužstvo SS Team z Police nad Metují, které ve finále porazilo Funebráky CZ z Broumova 1 : 0. Na třetím místě skončil Sportbar Broumov.

Fotbalové novinky v Broumově. Do okresní soutěže vstupuje juniorka, áčko zahajuje s novým trenérem

Email Tisk PDF

nova_sezona

Poměrně velké změny se před nadcházející fotbalovou sezónou 2011 / 2012 staly v Broumově. Mužstvo můžů zahájilo přípravu s novým trenérem Lukášem Lorencem. Předsednictvo fotbalového oddílu také přihlásilo do okresní soutěže mužstvo B.

Video: Fotbalisté Broumova i Police nad Metují ukončili sezónu prohrou 4 : 1

Email Tisk PDF

mic11

V posledním 30. kole sezóny 2010 / 2011 krajského přeboru fotbalistů prohrál v sobotu 18. června Slovan Broumov na hřišti Olympie Hradec Králové 4 : 1. Police nad Metují prohrála stejným výsledkem v Týništi.

Fotbal: Slovan Broumov - Kratonohy 4 : 1, Police nad Metují - Dobruška 0 : 2

Email Tisk PDF

fot111

Hráči Slovanu Broumov porazili v předposledním kole krajského přeboru na vlastním hřišti tým Kratonoh 4 : 1. Police nad Metují branku na svém hřišti nevstřelila a prohrála s Dobruškou 2 : 0.

Náchodský fotbalový výběr žáků obsadil 7. místo v celostátním finále Danone cupu v Praze

Email Tisk PDF

danone

V celorepublikovém finále Danone cupu 2011 fotbalistů narozených po roce 1999 obsadil náchodský výběr 7. místo. O úspěšné cestě výběru, který vedou broumovští trenéři Jindřich Kitler a Robert Frydrych a za který hrají Jiří Ježek a Tomáš Frydrych z Broumova a Tomáš Řeháček z Teplic nad Metují, přinášíme podrobnější informaci.

Fotbal: Broumov přivezl tři body ze hřiště soupeře, Police jeden

Email Tisk PDF

mic11

Ve 28. kole krajského přeboru zvítězili fotbalisté Slovanu Broumov v Kunčicích. Police nad Metují veze bod za remízu z Hradce Králové. Tím si Police stále drží 5. příčku tabulky. Broumov je osmý.

Fotbal: Broumov doma prohrál, Police nad Metují bere bod

Email Tisk PDF

teplicef

Hráči Slovanu Broumov v neděli prohráli na vlastním hřišti s posledním celkem tabulky krajského přeboru Doudleby nad Orlicí 2 : 1. Police nad Metují remizovala s týmem Kratonoh 0 : 0. Teplice nad Metují v okresním přeboru v předehrávaném utkání remizovali 2 : 2 s Machovem a o víkendu porazili Červený Kostelec B 2 : 0.

Video: Nábor fotbalové přípravky v Broumově

Email Tisk PDF

fotden14

Fotbalový oddíl Slovanu Broumov společně s Domem dětí a mládeže Ulita uspořádaly ve středu 25. května na stadionu Opočenského v Broumově nábor dětí do fotbalové přípravky.

Trenéři z Broumova dovedli náchodský výběr mladých fotbalistů až do celorepublikového finále

Email Tisk PDF

vyber2

Celorepublikové finále je další stanicí náchodského výběru fotbalistů narozených po roce 1999, za který hrají Tomáš Frydrych a Jiří Ježek z Broumova, Tomáš Řeháček z Teplic nad Metují a který trénují broumovští trenéři mládeže Robert Frydrych a Jindřich Kittler.

Fotbal: Broumov zvítězil, Police nad Metují prohrála

Email Tisk PDF

branka

Spartak Police nad Metují prohrál tuto sobotu v Kunčicích 3 : 2, Broumov na vlastním hřišti porazil v neděli tým z Nového Hradce Králové 3 : 1 ve 26. kole krajského přeboru fotbalistů.

Tým HAUK Police nad Metují zvítězil na fotbalovém turnaji starých gard

Email Tisk PDF

hauk1

Fotbalisté týmu HAUK Police nad Metují zvítězili na turnaji starých gard, tedy hráčů na 35 let. 19. ročník tradičního fotbalového turnaje O pohár starosty se odehrál 13. května v Teplicích nad Metují.

Police nad Metují porazila ve fotbalovém derby Broumov

Email Tisk PDF

police

Spartak Police nad Metují porazil ve fotbalovém derby v neděli Slovan Broumov 2 : 0.  Police je tak po 25. kole krajského přeboru se 42 body na 5. místě tabulky, Broumov klesl s 34 body na 9. místo.

Fotbal: Broumov i Police nad Metují prohrály své zápasy v krajském přeboru

Email Tisk PDF

lhota

Týmy Slovanu Broumov i Spartaku Police nad Metují prohrály svá utkání ve 24. kole krajského přeboru fotbalistů. Broumov prohrál na domácím hřišti s druhým mužstvem tabulky Lhotou pod Libčany 1 : 2 a Police nad Metují si odváží porážku 1 : 0 z Nového Hradce.

Začátek nedělního fotbalového utkání v Broumově je přesunutý na 12:15 hodin

Email Tisk PDF
generic_football

Podle informace funkcionářů fotbalového oddílu Slovan Broumov je v neděli 8. května výkop utkání 24. kola krajského přeboru mužů mezi Slovanem Broumov a Lhotou pod Libčany na Stadionu Opočenského v Broumově přesunutý na 12:15 hodin.

Vítězství Police nad Metují i Broumova v krajském přeboru fotbalistů

Email Tisk PDF

mic

V utkáních 23. kola krajského přeboru fotbalistů získala mužstva Police nad Metují i Broumova 3 body. Broumov si veze vítězství ze hřiště České Skalice, která před zápasem byla na 2. místě tabulky. V příštím kole hostí Slovan Broumov na svém hřišti Lhotu pod Libčany a Police nad Metují jede na Olympii Hradec Králové.

Divoké výsledky fotbalistů broumovské starší přípravky

Email Tisk PDF

stpripravka

Vysokými výsledky skončily dva zápasy nedělního 2. kola fotbalistů starší přípravky Slovanu Broumov na turnaji ve Vamberku. I přes vysokou porážku se spojeným týmem Hronova a Police nad Metují Broumov vede tabulku krajského přeboru.

Krajský přebor fotbalistů: 3 body pro Broumov, 1 bod pro Polici nad Metují

Email Tisk PDF

lazne

Slovan Broumov v nedělním zápase krajského přeboru fotbalistů konečně získal 3 body na domácím hřišti, když porazil tým Lázní Bohdaneč 1 : 0. Police nad Metují hostila Lhotu pod Libčany a vyrovnávala až v poslední minutě na konečných 1 : 1.

Fotbalisté starší přípravky Broumova zahájili vítězně jarní sezónu

Email Tisk PDF

starsipripr

Fotbalové starší přípravce Slovanu Broumov se se povedl vstup do jarní části krajského přeboru, když v neděli 17. dubna na turnaji v Malých Svatoňovicích vyhráli všechny tři zápasy.

Broumovským fotbalistům se nedaří, Police nad Metují veze 3 body

Email Tisk PDF

mic

Ve 21. kole fotbalového krajského přeboru zvítězila v neděli 17. dubna 2011 Police nad Metují na hřišti České Skalice 1 : 0. Slovan Broumov po špatném výkomu prohrál v Rychnově nad Kněžnou 4 : 0.

Strana 22 z 25

Doporučujeme

Broumov má questy. Nový turistický produkt láká k návštěvě turisty, na své si ale přijdou i místní

IMG 0208 kopie

Město Broumov má dva nové turistické okruhy. Slavnostní otevření pro odbornou veřejnost se uskutečnilo v pátek 8. června ve výstavní síni LOKART. Po krátké prezentaci, proč a jakým způsobem se Město Broumov rozhodlo této myšlence dát hmotnou podobu, starosta města Jaroslav Bitnar symbolicky přestřihl pásku a společně se pak se všemi vydal jeden quest vyzkoušet na vlastní kůži... celý článek

Poslední komentáře