Broumovsko

Neděle 26.leden 2020

Poslední aktualizace27.01.2020 04:33

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Old Boys Teplice nad Metují vyhráli fotbalový turnaj v Havlovicích

Email Tisk PDF
vitezTradiční turnaj fotbalistů nad 40 let, již 19. ročník turnaje v menší kopané HAPOSTAR, vyhrál v Havlovicích u Červeného Kostelce tým Old Boys Teplice nad Metují, který ve finále porazil obhájce trofeje, tým Sonia Žacléř. Bronzovou příčku vybojovalo mužstvo Pražská Trutnov.

Fotbalová sobota v Broumově byla plná premiér a ocenění

Email Tisk PDF
int1Slavnostní fotbalová sobota v Broumově, která byla plná premiér a ocenění, odstartovala novou sezónu.

Fotbaloví internacionálové, kteří v sobotu sehrají zápas v Broumově, mají přes 400 reprezentačních startů

Email Tisk PDF
internacJiří Němec, Vratislav Lokvenc, Jan Fiala, František Veselý, Ivo Ulich, Tibor Mičinec a celá řada dalších bývalých fotbalových reprezentantů se v sobotu 28. července utkají s broumovskou Starou gardou. Členové Klubu fotbalových internacionálů, kteří vyběhnou na trávník Stadionu Opočenského v Broumově mají na svém kontě přes 400 startů v reprezentačních dresech Československa či České republiky.

Broumovské fotbalové hřiště má nové hodiny. Poprvé je vyzkouší internacionálové ČR

Email Tisk PDF
hris8Broumovský fotbalový stadion Opočenského o prázdninách nezahálí. Od nové sezóny bude fotbalistům a fanouškům sloužit nový digitální ukazatel stavu a času. Nově byl navíc zatravněn prostor před oběma brankovišti a správce hřiště Jiří Čejchan dostane k dispozici novou latexovou lajnovačku.

Vítězem 2. ročníku turnaje v malé kopané O - Cup se stal pořádající tým Sestry v akci

Email Tisk PDF
cup1Pořádající tým Sestry v akci zvítězil ve 2. ročníku turnaje v malé kopané, který se o víkendu hrál v Hejtmánkovicích, když ve finálovém zápase po nerozhodném výsledku 1 : 1 porazil na pokutové kopy mužstvo Otovic.

Devatenáct týmů si to o víkendu rozdá o fotbalový O cup

Email Tisk PDF
cup11Devatenáct přihlášených mužstev bude o tomto víkendu na fotbalovém hřišti v Hejtmánkovicích bojovat o pohár v turnaji malé kopané O cup 2012.

Spartak Police nad Metují definitivně sestupuje z krajského přeboru fotbalistů

Email Tisk PDF
vandr1Na základě rozhodnutí Královéhradeckého krajského fotbalového svazu tým Spartaku Police nad Metují A, který skončil na 15. místě, definitivně sestupuje z krajského přeboru a v příští sezóně bude hrát 1. A třídu.

Fotbal: Broumov nastoupil s pěti mladšími dorostenci v základní sestavě

Email Tisk PDF
fot2V dresu Slovanu Broumov A nastoupilo v neděli, v posledním kole krajského přeboru fotbalistů, k zápasu proti České Skalici pět mladších dorostenců. Broumov sice prohrál 2 : 0, ale podle reakcí diváků mladí hráči zanechali velmi sympatický dojem.

Fotbal: Broumov i Police nad Metují prohrály na hřištích soupeře

Email Tisk PDF

mic

V předposledním víkendovém kole krajského přeboru fotbalisté Slovanu Broumov A i Spartaku Police nad Metují prohráli na hřištích soupeře. Broumov nestačil na Libčany a prohrál 2 : 1, Police si přivezla jednobrankovou prohru z Olympie Hradec Králové.

Fotbalisté mladšího dorostu Slovanu Broumov s předstihem zvítězili v krajském přeboru

Email Tisk PDF
dorost1Fotbalový mladší dorost Slovanu Broumov dvě kola před koncem soutěže krajského přeboru suveréně vede tabulku a nemůže už být předstižen.

Video: Týmy Slovanu Broumov i Spartaku Police nad Metují dostaly od soupeřů pět branek

Email Tisk PDF
tribunaVe víkendovém 28. kole krajského přeboru fotbalistů inkasovaly týmy Slovanu Broumov A i Spartaku Police nad Metují A shodně pět branek. Broumov prohrál na domácím hřišti se Dvorem Králové B 5 : 4, Police na Slavii Hradec Králové 5 : 1.

Broumovská fotbalová mladší přípravka hostila na svém hřišti týmy z Jaroměře a Horního Starého Města

Email Tisk PDF
pri1Fotbalová mladší přípravka Slovanu Broumov pořádala v neděli na domácím hřišti již sedmý turnaj krajského přeboru. Jejich soupeři přijeli z Jaroměře a Horního Starého Města.

Fotbal: Broumov i Police nad Metují bez bodů

Email Tisk PDF

tab11

Slovan Broumov A i Spartak Police nad Metují A ve víkendovém 27. kole krajského přeboru fotbalistů prohráli. Broumov si odvezl šest branek z Kratonoh a Police na domácím hřišti prohrála s Lhotou pod Libčany 2 : 1.

Vstupenky na zápas české fotbalové reprezentace mají své majitele

Email Tisk PDF

logo_web

Fan Club fotbalistů Slovanu Broumov, který vyhlásil soutěž o vstupenky na poslední fotbalové utkání před odjezdem na EURO 2012 Česko - Maďarsko, vylosoval ze správných odpovědí na zadané otázky tři výherce.

Fotbal: Vlasta Čihák vystřílel Broumovu vítězství nad Dobruškou

Email Tisk PDF
cih1Útočník Vlasta Čihák včera ve 26. kole krajského přeboru fotbalistů vstřelil dvě branky a zajistil Slovanu Broumov A vítězství nad Dobruškou 2 : 1. Spartak Police nad Metují prohrál v Novém Bydžově 2 : 0.

Český tým, v kterém je i starosta Teplic nad Metují, je mistrem Evropy na fotbalovém turnaji starostů

Email Tisk PDF
ban11Česká reprezentace, v které Broumovsko reprezentuje starosta Teplic nad Metují Milan Brandejs, se dnes na mezinárodním fotbalovém turnaji starostů a místostarostů v Polsku stala mistrem Evropy.

Česká republika v semifinále fotbalového Eura starostů porazila Itálii a dnes si zahraje o titul se Slovenskem

Email Tisk PDF
bamb1Česká republika a Slovensko se utkají v pátečním finále na fotbalovém Mistrovství Evropy týmů složených ze starostů - včetně starosty Teplic nad Metují Milana Brandejse - a místostarostů obcí a měst v polském městečku Tychy nedaleko Katovic.

Česká fotbalová reprezentace starostů dnes nastoupí v semifinále Eura proti Itálii

Email Tisk PDF

repr1

Česká fotbalová reprezentace starostů, v jejímž dresu nastupuje starosta Teplic nad Metují Milan Brandejs, dnes odpoledne nastoupí v polském městě Tychy k semifinálovému utkání starostovského Eura 2012 proti Itálii.

Soutěž o dvě vstupenky na přátelské fotbalové utkání Česko - Maďarsko

Email Tisk PDF

logo_fanklub1

Fan Club fotbalistů Slovanu Broumov vyhlásil soutěž o dvě vstupenky na přátelské fotbalové utkání Česko - Maďarsko, které se hraje 1. června v Praze na Letné a je poslední přípravou českých reprezentantů před odjezdem na fotbalové EURO 2012.

Fotbal: Broumov i Police nad Metují ve 25. kole krajského přeboru prohrály

Email Tisk PDF

mic

V nedělním 25. kole krajského přeboru fotbalistů A týmy Slovanu Broumov i Spartaku Police nad Metují nezískaly ani bod. Broumov prohrál v Lázních Bohdaneč 2 : 0 a Police na domácím hřišti s Jičínem 2 : 1.

Strana 23 z 29

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře