Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Fotbal: Broumov zvítězil před očima hejtmana France

Email Tisk PDF
fhejBroumovský A tým včera zvítězil ve 24. kole krajského přeboru s Týništěm nad Orlicí 2 : 1. Na pozvání Fan klubu Slovanu Broumov utkání sledovali královéhradecký hejtman Lubomír Franc a vedoucí Evropské kanceláře KHK v Bruselu Ivana Tomková, kteří zároveň převzali čestné členství Fan klubu.

Ve fotbalové reprezentaci starostů a místostarostů ČR je nominován teplický Milan Brandejs

fotbr1Starosta Teplic nad Metují Milan Brandejs byl nominován do české fotbalové reprezentace starostů a místostarostů měst a obcí, která se zúčastní starostovského mistrovství Evropy v Polsku.

Broumovský fotbalový A tým vybojoval vítězství v dohrávce krajského přeboru

focus

V dohrávce odloženého 20. kola krajského přeboru fotbalistů včera na domácím hřišti Slovan Broumov A porazil B tým Nového Bydžova 3 : 2. V předzápase broumovské B mužstvo porazilo v dohrávaném 12. kole okresní soutěže Velké Poříčí B 5 : 1.

fot1

Fotbalisté Slovanu Broumov A zvítězili v neděli na svém hřišti ve 22. kole krajského přeboru s týmem Spartaku Police nad Metují A 1 : 0. Jedinou branku vstřelil v posledních vteřinách zápasu Ladislav Hanzlík.

Poslankyně Zdeňka Horníková zahájila fotbalové derby v Broumově

vyk1Poslankyně českého parlamentu za ODS Zdeňka Horníková včera slavnostním výkopem zahájila fotbalové derby krajského přeboru mezi Slovanem Broumov a Spartakem Police nad Metují.

Fotbal: Špatný víkend pro Broumov i Polici nad Metují. Oba týmy bez bodu

mic11

O víkendu se ve 21. kole krajského přeboru nedařilo fotbalistům Slovanu Broumov A a Spartaku Police nad Metují A. Broumov v sobotu prohrál na hřišti Lhoty pod Libčany 4 : 0, Police nad Metují v neděli přenechala tři body České Skalici po prohře 0 : 2.

Fotbal: V Broumově se kvůli podmáčenému hřišti nehrálo

hriste

Ve 20. kole krajského přeboru měl v neděli Slovan Broumov A na svém hřišti přivítat hráče z Nového Bydžova. Kvůli podmáčenému terénu však funkcionáři klubu spolu s činovníky fotbalového svazu zápas zrušili.

Byl založen Fan Club fotbalistů Slovanu Broumov

fan1S cílem podpořit a zviditelnit místní fotbal na všech úrovních a fanouškům zpříjemnit návštěvy fotbalových utkání byl založen Fan Club Slovanu Broumov.

Fotbal: Broumovský David Panny vystřílel bod na hřišti Jičína

znak

Obránce David Panny ze Slovanu Broumov A dvěma brankami do sítě soupeře zajistil remízu 2 : 2 v 19. kole krajského přeboru fotbalistů na hřišti Jičína a Broumov si tak veze důležitý jeden bod.

nova_sezona

Fotbalisti Slovanu Broumov A v neděli zvítězili v 18. kole Krajského přeboru na domácím hřišti s týmem z Rychnova nad Kněžnou 2 : 1 a získali tak důležité tři body. Police nad Metují remizovala v Kratonohách 1 : 1.

Fotbalisté Spartaku Police nad Metují během šesti minut nastříleli Dobrušce tři góly

mic11

V prvním jarním zápase po zimní přestávce Krajského přeboru fotbalistů, hráči Spartaku Police nad Metují během šesti minut nastříleli Dobrušce tři branky a získali důležité tři body k záchraně v soutěži.

Teplice ned Metují byly stříbrné na futsalovém turnaji starých gard v Nowe Rudě

mundialStříbrné medaile za druhé místo si přivezli veteráni z Teplic nad Metují z futsalového turnaje starých gard Mundialleiro 2012, který se konal o tomto víkendu v polské Nowe Rudě si. Zvítězil tým z polského Mieroszowa. Třetí místo si lepším skóre vybojovali domácí, čtvrté místo zbylo na hráče z Meziměstí.

Starší přípravka Slovanu Broumov obsadila na halovém turnaji v Jaroměři v konkurenci týmů z ligových klubů 3. místo

prip1Starší přípravka Slovanu Broumov obsadila na halovém fotbalovém turnaji v Jaroměři pro ročníky narození 2001 a mladší 3. místo. Na turnaji v neděli 26. února startovaly i mladé týmy z klubů, které hrají nejvyšší fotbalovou Gambrinus ligu.

Na posledním zimním turnaji Skalice Cup obsadila fotbalová Káňata z Broumova 2. místo

kanata

Fotbalový tým Káňata z Broumova startoval o víkendu na posledním zimním halovém turnaji Skalice Cup v České Skalici, kde obsadil 2. místo.

Fotbalová Stará garda z Teplic nad Metují zlato na halovém turnaji ve Stěžerech neobhájila

panenka8Fotbalová Stará garda z Teplic nad Metují neobhájila na halovém turnaji ve Stěžerách u Hradce Králové loňský titul.

Fotbalová starší přípravka Slovanu Broumov zvítězila na turnajích v Hronově a v České Skalici

pripravka

Starší fotbalová přípravka Slovanu Broumov zvítězila na prvních dvou halových turnajích roku 2012 v Hronově a v České Skalici.

Broumovský fotbalový tým Káňata byl na halovém Novoročním turnaji v České Skalici 7.

img_1195

Fotbalový tým Káňata z Broumova obsadil tento víkend na halovém Novoročním turnaji v České Skalici až 7. místo. Nezopakoval tak vítězství, které hráči vybojovali 10. prosince na turnaji Skalice cup.

Fotbalová Káňata v sobotu startují na halovém Novoročním turnaji v České Skalici

kanata

Fotbalový tým Káňata z Broumova, čerstvý vítěz turnaje Sudety cup 2011 z minulého týdne, v sobotu startuje na dalším halovém Novoročním turnaji v České Skalici.

Vítězem halového fotbalového turnaje Sudety cup 2011 se stal tým Káňata

img_1231

Tým Káňata, složený z hráčů Broumova a Martínkovic zvítězil v halovém fotbalovém turnaji Sudety cup 2011. Po dvoudenním zápolení v broumovské sportovní hale na Spořilově Káňata ve finále porazili tým Red castle z Červeného Kostelce 3 : 1.

Dnes se rozhodne o vítězi halového fotbalového turnaje Sudety cup 2011

pohar

Dnešní den rozhodne o vítězi jednoho z největších halových fotbalových turnajů Královéhradeckého kraje Sudety cup 2011. Turnaj odstartoval ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově již včera, kdy se 15 týmů rozdělených do dvou tabulek, dopolední a odpolední, utkalo o nasazení do rozhodujících čtvrtečních zápasů o umístění.

Strana 23 z 28

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek