Memoriál L.Kollerta ve Rtyni

Email Tisk PDF

mladsizaci

21.8. se starší přípravka a mladší žáci Slovanu Broumov zúčastnili memoriálu L.Kollerta ve Rtyni v Podkrkonoší.
Turnaje se dále zúčastnili týmy FKM Úpa, Baník Rtyně/Malé Svatoňovice, TJ Červený Kostelec.

Nový Bydžov B - Slovan Broumov 0 : 5 (0:4)

fotbrou5

Broumovský tým napravil svůj neúspěšný start do sezóny a s posledním týmem tabulky si s chutí zastřílel. Všichni domácí aktéři absolutně nezvládli standardní situace hostů, kteří z nich vstřelili všechny čtyři branky v prvním poločase zhruba ve stylu "kopíruj tu předcházející".

Slovan Broumov - Olympie Hradec Králové 2 : 4 (1:2)

fotbrou5Ve vloženém 15.kole si asi broumovský tým vzal vzor z pražské Sparty. A když se přidal velký kopec smůly, špatný výsledek byl na světě. Důležitý první gól mohl už v 5. minutě dát Hanzlík, ale své sólo na brankáře neproměnil a jakoby předznamenal vývoj celého utkání.  Broumovskou nemohoucnost potrestala Olympie dvěma góly.

Broumov - Týniště n. Orl. 1 : 0 (0:0)

img_8169

V příjemném fotbalovém počasí nastoupilo Broumovské mužstvo, ke svému prvnímu utkání na domácím hřišti. Podívat se přišlo 246 platících diváků a ti čekali, že hráči odčiní neúspěšný začátek sezóny. Broumov se od prvních minut usadil na polovině hráčú Týniště, ale stále se nedařilo prostřelit dobře chytajícího brankáře hostí Marčišina.

Fotbal: Česká Skalice – Broumov 5:1

FussballBroumovští fotbalisté dostali v úterý večer v České Skalici pět branek a přípravné utkání před startem krajských mistrovských soutěží prohráli. Výsledek zápasu je: Česká Skalice – Broumov 5:1 (3:1).

Fotbal: Červený Kostelec - Broumov 0:0

Football_iu_1996Přípravné utkání před startem krajských mistrovských soutěží sehráli fotbalisté Broumova v Červeném  Kostelci s tamním mužstvem v pátek 23. července a skončilo remizou 0:0.

Strana 25 z 25

Doporučujeme

Broumov má questy. Nový turistický produkt láká k návštěvě turisty, na své si ale přijdou i místní

IMG 0208 kopie

Město Broumov má dva nové turistické okruhy. Slavnostní otevření pro odbornou veřejnost se uskutečnilo v pátek 8. června ve výstavní síni LOKART. Po krátké prezentaci, proč a jakým způsobem se Město Broumov rozhodlo této myšlence dát hmotnou podobu, starosta města Jaroslav Bitnar symbolicky přestřihl pásku a společně se pak se všemi vydal jeden quest vyzkoušet na vlastní kůži... celý článek