Broumovsko

Sobota 25.leden 2020

Poslední aktualizace27.01.2020 04:33

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Legendární autor "bělehradské penalty" Antonín Panenka přijede do Teplic nad Metují

Email Tisk PDF

panenka

Antonín Panenka, fotbalista s geniální kopací technikou, Mistr Evropy z roku 1976 a autor rozhodujícího pokutového kopu, přijede 16. září do Teplic nad Metují.

Fotbal: Police doma remizovala, Broumov dostal 6 branek v Rychnově nad Kněžnou

Email Tisk PDF

mic11

Fotbalisté Spartaku Police nad Metují ve 3. kole krajského přeboru remizovali na domácím hřišti s týmem Kratonoh 2 : 2. Slovan Broumov nezvládl utkání v Rychnově nad Kněžnou a veze si vysokou porážku 6 : 2.

Video: Fotbalisti Broumova porazili Nový Hradec, Police veze bod z Dobrušky

Email Tisk PDF

fnhradec

Slovan Broumov ve 2. kole krajského přeboru v neděli opět na domácím hřišti přivítal soupeře z Hradce Králové a zvítězil opět stejným výsledkem 3 : 2. Police nad Metují hrála v Dobrušce, kde vybojovala bod za remízu 1 : 1.

Fotbal: Teplice nad Metují zahájily sezónu gólem v 6 vteřině

Email Tisk PDF

nova_sezona

Stárkov - Slavoj Teplice nad Metují 0 : 3 (0:3) 

Fotbalisté Teplic nad Metují zahájili novou sezónu v okresní soutěži brankou již v 6. vteřině zápasu.

Police nad Metují hledá mladé fotbalové talenty

Email Tisk PDF

zaci

Stejně jako v jiných městech se i polický fotbal potýká s klesající hráčskou základnou u mládežnických týmů. Pořádá proto 18. srpna od 16 hodin na fotbalovém hřišti v Polici nad Metují nábor do mladší a starší přípravky.

Fotbalisté Teplic nad Metují zahájili vítězně letní přípravu na sezónu

Email Tisk PDF

nl-5

K přípravnému zápasu si Teplice nad Metují ve středu 27. července pozvali nově vzniklé mužstvo Slovanu Broumov B posílené o 3 hráče z áčka a zvítězili 4 : 3.

Putovní pohár z turnaje malé kopané O Cup 2011 získali hráči z Police nad Metují

Email Tisk PDF

cimg4561

Vítězem prvního ročníku turnaje v malé kopané O Cup 2011 v Hejtmánkovicích se minulý víkend stalo mužstvo SS Team z Police nad Metují, které ve finále porazilo Funebráky CZ z Broumova 1 : 0. Na třetím místě skončil Sportbar Broumov.

Fotbalové novinky v Broumově. Do okresní soutěže vstupuje juniorka, áčko zahajuje s novým trenérem

Email Tisk PDF

nova_sezona

Poměrně velké změny se před nadcházející fotbalovou sezónou 2011 / 2012 staly v Broumově. Mužstvo můžů zahájilo přípravu s novým trenérem Lukášem Lorencem. Předsednictvo fotbalového oddílu také přihlásilo do okresní soutěže mužstvo B.

Video: Fotbalisté Broumova i Police nad Metují ukončili sezónu prohrou 4 : 1

Email Tisk PDF

mic11

V posledním 30. kole sezóny 2010 / 2011 krajského přeboru fotbalistů prohrál v sobotu 18. června Slovan Broumov na hřišti Olympie Hradec Králové 4 : 1. Police nad Metují prohrála stejným výsledkem v Týništi.

Fotbal: Slovan Broumov - Kratonohy 4 : 1, Police nad Metují - Dobruška 0 : 2

Email Tisk PDF

fot111

Hráči Slovanu Broumov porazili v předposledním kole krajského přeboru na vlastním hřišti tým Kratonoh 4 : 1. Police nad Metují branku na svém hřišti nevstřelila a prohrála s Dobruškou 2 : 0.

Náchodský fotbalový výběr žáků obsadil 7. místo v celostátním finále Danone cupu v Praze

Email Tisk PDF

danone

V celorepublikovém finále Danone cupu 2011 fotbalistů narozených po roce 1999 obsadil náchodský výběr 7. místo. O úspěšné cestě výběru, který vedou broumovští trenéři Jindřich Kitler a Robert Frydrych a za který hrají Jiří Ježek a Tomáš Frydrych z Broumova a Tomáš Řeháček z Teplic nad Metují, přinášíme podrobnější informaci.

Fotbal: Broumov přivezl tři body ze hřiště soupeře, Police jeden

Email Tisk PDF

mic11

Ve 28. kole krajského přeboru zvítězili fotbalisté Slovanu Broumov v Kunčicích. Police nad Metují veze bod za remízu z Hradce Králové. Tím si Police stále drží 5. příčku tabulky. Broumov je osmý.

Fotbal: Broumov doma prohrál, Police nad Metují bere bod

Email Tisk PDF

teplicef

Hráči Slovanu Broumov v neděli prohráli na vlastním hřišti s posledním celkem tabulky krajského přeboru Doudleby nad Orlicí 2 : 1. Police nad Metují remizovala s týmem Kratonoh 0 : 0. Teplice nad Metují v okresním přeboru v předehrávaném utkání remizovali 2 : 2 s Machovem a o víkendu porazili Červený Kostelec B 2 : 0.

Video: Nábor fotbalové přípravky v Broumově

Email Tisk PDF

fotden14

Fotbalový oddíl Slovanu Broumov společně s Domem dětí a mládeže Ulita uspořádaly ve středu 25. května na stadionu Opočenského v Broumově nábor dětí do fotbalové přípravky.

Trenéři z Broumova dovedli náchodský výběr mladých fotbalistů až do celorepublikového finále

Email Tisk PDF

vyber2

Celorepublikové finále je další stanicí náchodského výběru fotbalistů narozených po roce 1999, za který hrají Tomáš Frydrych a Jiří Ježek z Broumova, Tomáš Řeháček z Teplic nad Metují a který trénují broumovští trenéři mládeže Robert Frydrych a Jindřich Kittler.

Fotbal: Broumov zvítězil, Police nad Metují prohrála

Email Tisk PDF

branka

Spartak Police nad Metují prohrál tuto sobotu v Kunčicích 3 : 2, Broumov na vlastním hřišti porazil v neděli tým z Nového Hradce Králové 3 : 1 ve 26. kole krajského přeboru fotbalistů.

Tým HAUK Police nad Metují zvítězil na fotbalovém turnaji starých gard

Email Tisk PDF

hauk1

Fotbalisté týmu HAUK Police nad Metují zvítězili na turnaji starých gard, tedy hráčů na 35 let. 19. ročník tradičního fotbalového turnaje O pohár starosty se odehrál 13. května v Teplicích nad Metují.

Police nad Metují porazila ve fotbalovém derby Broumov

Email Tisk PDF

police

Spartak Police nad Metují porazil ve fotbalovém derby v neděli Slovan Broumov 2 : 0.  Police je tak po 25. kole krajského přeboru se 42 body na 5. místě tabulky, Broumov klesl s 34 body na 9. místo.

Fotbal: Broumov i Police nad Metují prohrály své zápasy v krajském přeboru

Email Tisk PDF

lhota

Týmy Slovanu Broumov i Spartaku Police nad Metují prohrály svá utkání ve 24. kole krajského přeboru fotbalistů. Broumov prohrál na domácím hřišti s druhým mužstvem tabulky Lhotou pod Libčany 1 : 2 a Police nad Metují si odváží porážku 1 : 0 z Nového Hradce.

Začátek nedělního fotbalového utkání v Broumově je přesunutý na 12:15 hodin

Email Tisk PDF
generic_football

Podle informace funkcionářů fotbalového oddílu Slovan Broumov je v neděli 8. května výkop utkání 24. kola krajského přeboru mužů mezi Slovanem Broumov a Lhotou pod Libčany na Stadionu Opočenského v Broumově přesunutý na 12:15 hodin.

Strana 26 z 29

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře