Broumovsko

Sobota 24.srpen 2019

Poslední aktualizace25.08.2019 04:14

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Fotbalisté starší přípravky Broumova zahájili vítězně jarní sezónu

Email Tisk PDF

starsipripr

Fotbalové starší přípravce Slovanu Broumov se se povedl vstup do jarní části krajského přeboru, když v neděli 17. dubna na turnaji v Malých Svatoňovicích vyhráli všechny tři zápasy.

Broumovským fotbalistům se nedaří, Police nad Metují veze 3 body

Email Tisk PDF

mic

Ve 21. kole fotbalového krajského přeboru zvítězila v neděli 17. dubna 2011 Police nad Metují na hřišti České Skalice 1 : 0. Slovan Broumov po špatném výkomu prohrál v Rychnově nad Kněžnou 4 : 0.

Fotbalová starší přípravka Slovanu Broumov zahajuje jarní sezónu

Email Tisk PDF

pripravka

Po dlouhé a náročné zimě o tomto víkendu odstartuje krajský přebor starších přípravek. Broumovští hoši zajíždějí v neděli 17. dubna 2011 na turnaj do Malých Svatoňovic, kde změří síly s celky Malé Svatoňovice/Rtyně v.P., Meziměstí/Teplice N.M. a Úpice.

Fotbal: Broumov - Přepychy 2 : 2, Police nad Metují - Lázně Bělohrad 0 : 2

Email Tisk PDF

micuda

V nedělních zápasech 20. kola krajského přeboru fotbalistů remizoval Broumov na domácím hřišti s Přepychama 2 : 2. Police nad Metují prohrála s týmem Lázní Bohdaneč 0 : 2.

Krajský přebor fotbalistů: Broumov veze bod z Převýšova, Police nad Metují prohrála v Rychnově nad Kněžnou

Email Tisk PDF

micuda

V 19. kole krajského přeboru fotbalisté Slovanu Broumov vybojovali překvapivě bod v Převýšově, který vede tabulku, po výsledku 1 : 1. Spartak Police nad Metují prohrál v Rychnově nad Kněžnou 3 : 1.

Hradecký trenér Kotal prohnal tým z okresního přeboru

Email Tisk PDF

kotal4

Trenér Hradce Králové Václav Kotal v sobotu 26. března trénoval hráče týmu z okresního přeboru Sokol Hejtmánkovice. Tréninkovou jednotku s koučem Gambrinus ligy vyhráli Hejtmánkovičtí díky projektu Gambrinusu Kopeme za fotbal.

Fotbal: Rozhovory s Ladislavem Škorpilem, Václavem Kotalem a Jiřím Lindrem

Email Tisk PDF

kopeme1

V sobotu 26. března 2011 do Hejtmánkovic přijel tým Gambrinus ligy Spartak Hradec Králové. Byli jsme u toho a pořídili jsme tři exkluzivní rozhovory. Na naše otázky odpovídal sportovní ředitel klubu Ladislav Škorpil, trenér Václav Kotal a broumovský rodák, brankář Jiří Lindr.

Krajský přebor fotbalistů: Slovan Broumov - Nový Bydžov B 2:3, Spartak Police nad Metují - Přepychy 3:2

Email Tisk PDF

bydzov

Fotbalisté Slovanu Broumov prohráli ve svém prvním domácím zápase s posledním týmem tabulky Novým Bydžovem B 3:2. Police nad Metují naopak odčinila špatný výkon z minulého kola a porazila Přepychy 3:2.

Prohry Police nad Metují a Broumova v krajském přeboru fotbalistů

Email Tisk PDF

micuda

Fotbalistům krajského přeboru začala jarní sezóna nedělním 17. kolem. Police nad Metují prohrála na hřišti Převýšova 5 : 1, muži Slovanu Broumov také prohráli v Týništi nad Orlicí 4 : 1.

Do Hejtmánkovic míří fotbalisté z Gambrinus ligy!

Email Tisk PDF

gambrinus

Fotbal je největší sportovní fenomén na světě. Ovlivňuje naše životy, přináší nám pozitivní i negativní emoce. Prostě nás nikdy nenechá v klidu. A nemusí jít o Ligu mistrů, stačí zajít i na ty nejnižší soutěže a o zábavu máme postaráno. Nejvíce se pak fotbalová témata přetřásají v hospodě u piva.

Broumovští fotbalisté hlásí: "Na jaro jsme připraveni."

Email Tisk PDF

fotbrou1

I přes spekulace o odchodu trenéra broumovského fotbalového A týmu Jaroslava Vejpravy, které se vyrojili v období zimní přestávky, zimní příprava mužstva Slovanu proběhla pod jeho vedením. Zahájena byla 10. ledna 2011.

Fotbalová mladší přípravka má stříbrnou medaili

Email Tisk PDF

pripr1

Na halovém turnaji mladších přípravek - ročník 2003 a mladší - v České Skalici obsadili mladí fotbalisté Slovanu Broumov 2. místo. V sobotu 5. března se turnaje kromě domácí Rozkoše Česká Skalice zúčastnily také týmy Červeného Kostelce, Hořic, Trutnova (přijela dvě mužstva), Vrchlabí a  Náchoda.

Fotbalistům mladšího dorostu a starších žáků Broumova skončila zimní příprava

Email Tisk PDF

priprava2

Fotbalisté mladšího dorostu a starších žáků broumovského Slovanu ukončili přípravu na jarní sezónu.

Stará garda Teplic nad Metují zvítězila na fotbalovém turnaji v Mieroszówe

Email Tisk PDF

hala4

Stará garda z Teplic nad Metují zvítězila na halovém fotbalovém turnaji Mundialeirro 2011 v polském Mieroszówe.

Reportáž z vítězného turnaje broumovské fotbalové přípravky

Email Tisk PDF

pripr1

Nejmladší fotbalisté Broumova zvítězili 12.února 2011 na halovém turnaji v České Skalici. K úspěchu se vracíme v podrobné reportáži jedné z maminek Petry Ehlové.

Nábor fotbalového oddílu Slovanu Broumov

Email Tisk PDF

znak

Fotbalový oddíl Slovanu Broumov zve do svých řad kluky i holky se zájmem o kopanou. Klub by potřeboval hlavně dívky a chlapce ročníku 2003 a 2004, tedy do mladší přípravky.

Halová kopaná: Sudety cup 2011 vyhrál tým Sport Bar z Broumova

Email Tisk PDF
sudety14Mužstvo Sport Bar suverénně vyhrálo bez jediné porážky tradiční Sudety cup 2011. Na druhém místě skončil tým Independent a třetí místo vybojovali hráči týmu Bratři v triku.

Fotbal: Mladší žáci Slovanu Broumov na 3. místě

Email Tisk PDF

zaci1

Na silně obsazeném turnaji v halové kopané mladších žáků ( rok narození 1999 ) v Hlušicích u Hradce Králové obsadili hráči Slovanu Broumov 3. místo. Turnaj se hrál dva dny 4. a 5. prosince 2010 systémem každý s každým a podle umístění v tabulce se vytvořily čtvrtfinálové dvojice, kde se již hrálo vyřazovacím způsobem.

Fotbal: Trenéři mladší přípravky v Broumově hodnotí po halovém turnaji sezónu

Email Tisk PDF

certhala1

Ve sportovní hale na Spořilově v Broumově si to 4. prosince 2010 rozdaly týmy mladších přípravek O čertovský pohár. Turnaje se zúčastnila družstva z Vrchlabí, Horního Starého Města, Police/Hronov a domácího Slovanu Broumov.

Sálová kopaná: Hafnarjordur cup v Teplicích nad Metují vyhráli hráči Velkého Dřevíče

Email Tisk PDF

hala_teplice

 Tým Bamboocha z Velkého Dřevíče u Hronova vyhrál 1. ročník halového turnaje v sálové kopané, který uspořádal FC Hafnarfjordur Adršpach ve Sportcentru v Teplicích nad Metují v sobotu 4. prosince. Deset týmů bylo rozlosováno do dvou skupin po pěti týmech. Z každé skupiny postupovaly čtyři týmy do čtvrtfinále. Sešla se zde výborná konkurence.

Strana 26 z 28

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře