Broumovsko

Úterý 2.červen 2020

Poslední aktualizace 3.06.2020 04:04

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Trenéři z Broumova dovedli náchodský výběr mladých fotbalistů až do celorepublikového finále

Email Tisk PDF

vyber2

Celorepublikové finále je další stanicí náchodského výběru fotbalistů narozených po roce 1999, za který hrají Tomáš Frydrych a Jiří Ježek z Broumova, Tomáš Řeháček z Teplic nad Metují a který trénují broumovští trenéři mládeže Robert Frydrych a Jindřich Kittler.

Fotbal: Broumov zvítězil, Police nad Metují prohrála

Email Tisk PDF

branka

Spartak Police nad Metují prohrál tuto sobotu v Kunčicích 3 : 2, Broumov na vlastním hřišti porazil v neděli tým z Nového Hradce Králové 3 : 1 ve 26. kole krajského přeboru fotbalistů.

Tým HAUK Police nad Metují zvítězil na fotbalovém turnaji starých gard

Email Tisk PDF

hauk1

Fotbalisté týmu HAUK Police nad Metují zvítězili na turnaji starých gard, tedy hráčů na 35 let. 19. ročník tradičního fotbalového turnaje O pohár starosty se odehrál 13. května v Teplicích nad Metují.

Police nad Metují porazila ve fotbalovém derby Broumov

Email Tisk PDF

police

Spartak Police nad Metují porazil ve fotbalovém derby v neděli Slovan Broumov 2 : 0.  Police je tak po 25. kole krajského přeboru se 42 body na 5. místě tabulky, Broumov klesl s 34 body na 9. místo.

Fotbal: Broumov i Police nad Metují prohrály své zápasy v krajském přeboru

Email Tisk PDF

lhota

Týmy Slovanu Broumov i Spartaku Police nad Metují prohrály svá utkání ve 24. kole krajského přeboru fotbalistů. Broumov prohrál na domácím hřišti s druhým mužstvem tabulky Lhotou pod Libčany 1 : 2 a Police nad Metují si odváží porážku 1 : 0 z Nového Hradce.

Začátek nedělního fotbalového utkání v Broumově je přesunutý na 12:15 hodin

Email Tisk PDF
generic_football

Podle informace funkcionářů fotbalového oddílu Slovan Broumov je v neděli 8. května výkop utkání 24. kola krajského přeboru mužů mezi Slovanem Broumov a Lhotou pod Libčany na Stadionu Opočenského v Broumově přesunutý na 12:15 hodin.

Vítězství Police nad Metují i Broumova v krajském přeboru fotbalistů

Email Tisk PDF

mic

V utkáních 23. kola krajského přeboru fotbalistů získala mužstva Police nad Metují i Broumova 3 body. Broumov si veze vítězství ze hřiště České Skalice, která před zápasem byla na 2. místě tabulky. V příštím kole hostí Slovan Broumov na svém hřišti Lhotu pod Libčany a Police nad Metují jede na Olympii Hradec Králové.

Divoké výsledky fotbalistů broumovské starší přípravky

Email Tisk PDF

stpripravka

Vysokými výsledky skončily dva zápasy nedělního 2. kola fotbalistů starší přípravky Slovanu Broumov na turnaji ve Vamberku. I přes vysokou porážku se spojeným týmem Hronova a Police nad Metují Broumov vede tabulku krajského přeboru.

Krajský přebor fotbalistů: 3 body pro Broumov, 1 bod pro Polici nad Metují

Email Tisk PDF

lazne

Slovan Broumov v nedělním zápase krajského přeboru fotbalistů konečně získal 3 body na domácím hřišti, když porazil tým Lázní Bohdaneč 1 : 0. Police nad Metují hostila Lhotu pod Libčany a vyrovnávala až v poslední minutě na konečných 1 : 1.

Fotbalisté starší přípravky Broumova zahájili vítězně jarní sezónu

Email Tisk PDF

starsipripr

Fotbalové starší přípravce Slovanu Broumov se se povedl vstup do jarní části krajského přeboru, když v neděli 17. dubna na turnaji v Malých Svatoňovicích vyhráli všechny tři zápasy.

Broumovským fotbalistům se nedaří, Police nad Metují veze 3 body

Email Tisk PDF

mic

Ve 21. kole fotbalového krajského přeboru zvítězila v neděli 17. dubna 2011 Police nad Metují na hřišti České Skalice 1 : 0. Slovan Broumov po špatném výkomu prohrál v Rychnově nad Kněžnou 4 : 0.

Fotbalová starší přípravka Slovanu Broumov zahajuje jarní sezónu

Email Tisk PDF

pripravka

Po dlouhé a náročné zimě o tomto víkendu odstartuje krajský přebor starších přípravek. Broumovští hoši zajíždějí v neděli 17. dubna 2011 na turnaj do Malých Svatoňovic, kde změří síly s celky Malé Svatoňovice/Rtyně v.P., Meziměstí/Teplice N.M. a Úpice.

Fotbal: Broumov - Přepychy 2 : 2, Police nad Metují - Lázně Bělohrad 0 : 2

Email Tisk PDF

micuda

V nedělních zápasech 20. kola krajského přeboru fotbalistů remizoval Broumov na domácím hřišti s Přepychama 2 : 2. Police nad Metují prohrála s týmem Lázní Bohdaneč 0 : 2.

Krajský přebor fotbalistů: Broumov veze bod z Převýšova, Police nad Metují prohrála v Rychnově nad Kněžnou

Email Tisk PDF

micuda

V 19. kole krajského přeboru fotbalisté Slovanu Broumov vybojovali překvapivě bod v Převýšově, který vede tabulku, po výsledku 1 : 1. Spartak Police nad Metují prohrál v Rychnově nad Kněžnou 3 : 1.

Hradecký trenér Kotal prohnal tým z okresního přeboru

Email Tisk PDF

kotal4

Trenér Hradce Králové Václav Kotal v sobotu 26. března trénoval hráče týmu z okresního přeboru Sokol Hejtmánkovice. Tréninkovou jednotku s koučem Gambrinus ligy vyhráli Hejtmánkovičtí díky projektu Gambrinusu Kopeme za fotbal.

Fotbal: Rozhovory s Ladislavem Škorpilem, Václavem Kotalem a Jiřím Lindrem

Email Tisk PDF

kopeme1

V sobotu 26. března 2011 do Hejtmánkovic přijel tým Gambrinus ligy Spartak Hradec Králové. Byli jsme u toho a pořídili jsme tři exkluzivní rozhovory. Na naše otázky odpovídal sportovní ředitel klubu Ladislav Škorpil, trenér Václav Kotal a broumovský rodák, brankář Jiří Lindr.

Krajský přebor fotbalistů: Slovan Broumov - Nový Bydžov B 2:3, Spartak Police nad Metují - Přepychy 3:2

Email Tisk PDF

bydzov

Fotbalisté Slovanu Broumov prohráli ve svém prvním domácím zápase s posledním týmem tabulky Novým Bydžovem B 3:2. Police nad Metují naopak odčinila špatný výkon z minulého kola a porazila Přepychy 3:2.

Prohry Police nad Metují a Broumova v krajském přeboru fotbalistů

Email Tisk PDF

micuda

Fotbalistům krajského přeboru začala jarní sezóna nedělním 17. kolem. Police nad Metují prohrála na hřišti Převýšova 5 : 1, muži Slovanu Broumov také prohráli v Týništi nad Orlicí 4 : 1.

Do Hejtmánkovic míří fotbalisté z Gambrinus ligy!

Email Tisk PDF

gambrinus

Fotbal je největší sportovní fenomén na světě. Ovlivňuje naše životy, přináší nám pozitivní i negativní emoce. Prostě nás nikdy nenechá v klidu. A nemusí jít o Ligu mistrů, stačí zajít i na ty nejnižší soutěže a o zábavu máme postaráno. Nejvíce se pak fotbalová témata přetřásají v hospodě u piva.

Broumovští fotbalisté hlásí: "Na jaro jsme připraveni."

Email Tisk PDF

fotbrou1

I přes spekulace o odchodu trenéra broumovského fotbalového A týmu Jaroslava Vejpravy, které se vyrojili v období zimní přestávky, zimní příprava mužstva Slovanu proběhla pod jeho vedením. Zahájena byla 10. ledna 2011.

Strana 27 z 29

Doporučujeme

Benefiční koncert Police Symphony Orchestra z broumovského kláštera – P. S. ONLINE

Police Symphony Orchestra galakoncert foto Tomáš Hejzlar 6537 nahled

Mladí hudební nadšenci z Police Symphony Orchestra často a rádi pořádají koncerty pro dobrou věc. Během deseti let existence orchestru na dobročinné účely věnovali téměř 1,2 milionu korun a s neslábnoucí energií hodlají pokračovat i nyní. V neděli 31. května od 20 hodin odehrají speciální benefiční koncert P. S. ONLINE, oproti jiným online přenosům pojatý velmi netradičně - skloubí hudbu a pohyb s poetikou barokní perly broumovského výběžku... celý článek

 

Poslední komentáře