Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Odchovanec broumovského fotbalu Karel Havlíček převzal ocenění při Galavečeru fotbalu České republiky

Email Tisk PDF

kar2V neděli v rámci 15. Galavečera Grassroots fotbalu České republiky byli oceněni nejlepší hráči a trenéři v kategoriích mládeže, ženského i neprofesionálního fotbalu za kalendářní rok 2016. Jedním z oceněných byl i odchovanec broumovského fotbalu, současný šéftrenér fotbalové mládeže FC Hradec Králové a stále ještě aktivní hráč krajského přeboru v dresu Červeného Kostelce, Karel Havlíček.

O vítězi Sudety cupu 2016 rozhodly penalty. Putovní pohár míří do Náchoda

su1Ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově se 28. a 29. prosince hrál 9. ročník jednoho z největších turnajů v sálové kopané v kraji Sudety cup 2016, který je následníkem populárního LoMa cupu, jenž by vstoupil do 21. ročníku. O vítězi turnaje rozhodoval až penaltový rozstřel, ve kterém zvítězili Kluci od Penny z Náchoda nad dvojnásobným vítězem Red Castle z Červeného Kostelce.

Pavel Krmaš: K Vánocům přeji všem hlavně zdraví, to je nejdůležitější!

krmas2K poslednímu předvánočnímu rozhovoru jsme si pozvali Pavla Krmaše, sportovního ředitele FC Hradec Králové. S Pavlem jsme si povídali nejen o zimní přípravě v Chorvatsku, aktuálním dění na přestupovém trhu nebo o situaci okolo Tomáše Jirsáka. Zabrousili jsme rovněž k vánočním tématům, takže se například dozvíte, co si Pavel Krmaš přeje pod stromeček.

Na fotbalovém Hafnarfjordur cupu se týmům z Broumovska nedařilo

1 3 místoV sobotu 3. prosince se ve Sportcentru v Teplicích nad Metují konal halový fotbalový turnaj Hafnarfjordur cup, nazvaný podle místního týmu. Týmům z Broumovska se však nedařilo, nejlépe skončil na 4. místě právě domácí FC Hafnarfjordur.

Broumov vyhrál třetí zápas v řadě

brankaaFotbalisté Slovanu Broumov v neděli v posledním letošním zápase krajského přeboru porazili FK Kostelec nad Orlicí 3:1. Vyhráli třetí zápas v řadě a výrazně tak oživili naději na udržení v soutěži.

To byla kanonáda! Broumov vyhrál důležitý zápas v Provodově

balllooonFotbalisté Slovanu Broumov v neděli vyhráli vysoko v Provodově 6:1. Asi bychom museli dlouho pátrat v minulosti, abychom našli zápas, ve kterém Broumov nastřílel tolik branek. Boj o udržení v krajském přeboru Broumov nevzdal. Vyhoupl se před Dobrušku na 14. místo tabulky, na 13. Nové Město nad Metují ztrácí pět bodů.

Konečně! Broumov poprvé vyhrál a vyhoupl se na předposlední místo tabulky

slovanAž ve 13. kole krajského přeboru si fotbalisté Slovanu Broumov připsali první tři body. V neděli na domácím hřišti zvítězili po brankách Svobody a Marka Gaga nad Dobruškou 2:0. Broumov v tabulce o bod přeskočil Provodov, se kterým se utká příští kolo.

Fotbalisté Police jsou ve velké pohodě. Černíkovicím nastříleli jedenáct branek

police fotbalVe velké pohodě jsou fotbalisté Spartaku Police nad Metují, kteří si suverénně zápas po zápasu jdou za postupem. V neděli v 11. kole 1.B třídy rozstříleli Černíkovice na jejím hřišti 11:1. Broumov v krajském přeboru prohrál na hřišti exdivizní Jaroměře 3:0 a je stále na chvostu tabulky.

Broumov vstřelil branku, na body to však nestačilo

micmicBroumov v nedělním zápase 10. kola krajského přeboru vstřelil branku po 834 minutách a ještě v poločase se těšil z vedení. Pak však dostal krátce za sebou dvě branky a bylo po iluzích.

Střelecká neschopnost broumovských fotbalistů trvá. Nevstřelili branku už 820 minut

IMG 7521Fotbalisté Slovanu Broumov v sobotu prohráli v 9. kole krajského přeboru v Libčanech 4:0. Broumov má na svém kontě stále jedinou vstřelenou branku, kterou vsítil v 80. minutě prvního kola Jaromír Schubert. V následujících zápasech, včetně jednoho předehrávaného kola, se už nikomu skórovat nepodařilo. Střelecká impotence tak trvá už 820 minut.

Deset mladých broumovských fotbalistů se podílelo na úspěšných výsledcích výběrů okresních svazů Královéhradeckého kraje

okres1V Teplicích nad Metují a v Broumově se 28. září hrály turnaje přeborů výběrů Okresních fotbalových svazů Královéhradeckého kraje kategorií U11 (rok narození 2006) a U12 (2005). V obou náchodských výběrech, které obsadily 2. a 1. místo, nastoupilo deset hráčů Slovanu Broumov.

Broumov má první bod. Událostí víkendu jsou čtyři branky Vlasty Čiháka za 41 minut

mivFotbalisté Slovanu Broumov v neděli získali první bod v nové sezóně krajského přeboru po remíze 0:0 na domácím hřišti s Lázněmi Bělohrad. Následný penaltový rozstřel rozhodl o druhém bodu pro hosty. Událostí víkendu se stala střelecká potence Vlastimila Čiháka, který v dresu Hejtmánkovic nastřílel za 41 minut čtyři branky Mezilesí.

Fotbal: Jiskra Hořice - Slovan Broumov 1:0

fotballFotbalisté Slovanu Broumov ve středu předehrávali 15. kolo krajského přeboru v Hořicích. Broumov už v sedmém zápase za sebou nevstřelil branku a po prohře 1:0 je v tabulce bez bodu na posledním místě s tristním skóre 1:20.

Broumov prohrál sedmé utkání v řadě a je stále bez bodu

IMG 1859Fotbalisté Slovanu Broumov v neděli prohráli na domácím hřišti s Chlumcem nad Cidlinou 0:5. Bylo to již sedmé utkání v řadě bez bodu v krajském přeboru. Před zápasem broumovským fotbalistům požehnal děkan broumovské farnosti Martin Lanži. Ani to však nepomohlo.

Broumovákům se střelecky daří, ne však těm v dresu Slovanu

phaKotyza, Strelec, Čihák, Mucha, Semerák. Jedno mají tito hráči společné. Všichni v nedávné době oblékali dres Slovanu Broumov a všichni tento víkend vstřelili za své nové týmy branku. Fotbalisté Slovanu Broumov se však střelecky trápí, už v pátém zápase za sebou nevstřelili gól a jsou bez bodu poslední v tabulce krajského přeboru.

Heřmánkovice nastřílely Meziměstí dvanáct branek. Broumov opět prohrál, Police ztratila první bod

frfrfrVe 3. kole okresní fotbalové soutěže se střelecky dařilo Heřmánkovicím. V zápase s Meziměstím B nastřílely 12 branek, pět z nich dal Miroslav Balín. Broumov v krajském přeboru nebodoval. Po porážce 0:4 s Rychnovem nad Kněžnou je stále na posledním místě. Police v 1.B třídě ztratila první bod v soutěži. Po remíze 2:2 v Opočně vyhrála penaltový rozstřel.

Police vyřadila v Poháru hejtmana vedoucí celek krajského přeboru FK Jaroměř A

police fotbalSpartak Police nad Metují vede tabulku fotbalové 1.B třídy, FK Jaroměř A je leaderem krajského přeboru, ještě v minulé sezóně hrála divizi. Výkonnostní rozdíl dvou tříd však ve středu ve 2. kole Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje nebyl znát. Po remíze 2:2 Police postoupila po střelbě pokutových kopů do čtvrtfinále.

V Polici je radost chodit na fotbal. Rozstřílela dalšího soupeře 7:0

baloooonPo několika letech zmaru se fanoušci Spartaku Police nad Metují opět těší na zápasy. Poličtí hráči jsou v laufu a střílí branky jak na běžícím páse. Ve 4. kole 1.B třídy porazili Slavoj Předměřice nad Labem 7:0 a vedou tabulku soutěže se skóre 25:1.

Police válcuje své soupeře. Vede tabulku s impozantním skóre 18:1

police fotbalFotbalisté Spartaku Police nad Metují v sobotu vyhráli ve 3. kole 1.B třídy ve Vamberku 6:0. Police vede tabulku soutěže s impozantním skóre 18:1. V týmu vládne pohoda a netají se s ambicemi na postup.

V utkání bohatém na branky Teplice doma remizovaly. Broumov prohrál brankou z poslední minuty

mic11Ve druhém kole okresního přeboru přivítal tým Slavoje Teplice nad Metují na domácím hřišti Dolany. V utkání padlo osm branek a oba týmy se nakonec rozešly po remíze 4:4. Slovan Broumov v krajském přeboru neproměnil několik brankových příležitostí a zápas prohrál smolným gólem z poslední minuty.

Strana 4 z 23

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek