Broumovsko

Úterý 21.listopad 2017

Poslední aktualizace22.11.2017 04:50

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Broumovský Sparta klub oslavil 50 let své činnosti

Email Tisk PDF

IMG 5407V neděli 24. dubna uběhlo přesně 50 let od chvíle, kdy v roce 1966 několik broumovských nadšenců a fanoušků fotbalového klubu Sparta Praha založili Sparta klub Broumov. V pátek 22. dubna toto výročí v Síni slávy broumovského fotbalu na Stadionu Opočenského oslavili současní členové a někteří hosté.

Náchod v Broumově bez problémů vyhrál. Hable ještě přiznal neregulérní branku

Email Tisk PDF

IMG 5709V zápase 22. kola krajského přeboru se v neděli na Stadionu Opočenského v Broumově utkaly týmy ze dvou pólů tabulky. Broumov, který bojuje o záchranu v soutěži, prohrál s Náchodem, kterému naopak jde o postup do divize, 3:0. Náchodský Jan Hable se během zápasu uvedl fair play gestem, když za stavu 3:0 přiznal, že hrál rukou, i když rozhodčí ve hře nechal pokračovat a uznal vstřelenou branku.

Na léto je připravený Příměstský tábor zaměřený na všeobecnou pohybovou gramotnost dětí

Email Tisk PDF

11753650 864794530282572 1353278505700190901 nProjekt Bavíme se sportem, který je zaměřený na všeobecnou pohybovou gramotnost dětí ve věku od 4 do 10 let, již více než rok působí v některých mateřských a základních školách na Broumovsku. V letošním roce projekt přichází s oblíbeným doplňkem, Příměstským táborem, který bude probíhat ve dvou červencových týdnech se zázemím v areálu Slovanu Broumov.

Z broumovského fotbalového stadionu zní sborové: Honzíku, bojuj!

Email Tisk PDF

hon1V sobotu odpoledne utrpěl Honzík Veverka, talentovaný fotbalista mladší přípravky Slovanu Broumov, velmi vážný úraz oka. Téměř okamžitě se mezi jeho spoluhráči i kamarády zvedla vlna soucitu a podpory.

Fotbalisté Police opět nastříleli tři branky a stoupají v tabulce

Email Tisk PDF

brrrFotbalisté Spartaku Police nad Metují ve svém nedělním zápase 1.B třídy porazili na domácím hřišti Ohnišov 3:0. Tři branky vstřelili už ve čtvrtém po sobě jdoucím zápase a v tabulce skupiny H se Police vyhoupla na druhé místo.

Hejtmánkovice vyhrály brankou v nastaveném čase

Email Tisk PDF

aaaTým Sokola Hejtmánkovice v sobotu vyhrál v okresním přeboru na domácím hřišti s Českou Skalicí 2:1. O třech bodech rozhodl v nastaveném čase Václav Harasevič. Hejtmánkovice si hlídají třetí místo v tabulce.

Polický tým v derby s Hronovem získal tři body

Email Tisk PDF

micV nedělním utkání 1.B třídy nastoupily proti sobě týmy Hronova a Spartaku Police nad Metují. Poličtí hráči otočili vývoj zápasu a zvítězili 3:1. V tabulce se tak k Hronovu dotáhli na jeden bod.

Stejný vývoj zápasu, stejný výsledek. Broumov i Police mají tři body

Email Tisk PDF

miicSlovan Broumov A i Spartak Police nad Metují ve svých nedělních zápasech získali tři body za vítězství 3:1. V poločase přitom oba týmy prohrávali 1:0.

Královéhradecký kraj chystá podporu fotbalové akademie

Email Tisk PDF

IMG 2091Kraj ve spolupráci s městem Hradec Králové a Fotbalovou asociací České republiky (FAČR) uzavře memorandum prosazující podporu mládežnického fotbalu. Díky ní má v budoucnu vzniknout regionální fotbalová akademie, která bude sdružovat nejtalentovanější mladé hráče z kraje.

Fotbalisté Slovanu Broumov B zahájili jarní sezónu vysokým vítězstvím

Email Tisk PDF

miiicStejně jako A tým Slovanu Broumov v krajském přeboru, tak i broumovské béčko v okresním přeboru na tom v tabulce přes zimní přestávku nebylo nejlépe, a také je ohroženo sestupem. V prvním jarním zápase však na domácím hřišti rozstřílelo Velké Poříčí 6 : 0 a úspěšně vkročilo do soutěže.

Fotbalisté Slovanu Broumov A úspěšně zahájili záchranářské práce. Z Červeného Kostelci přivezli dva body

Email Tisk PDF

balonPo zimní přestávce zahájili jarní část krajského přeboru fotbalisté Slovanu Broumov A. V tabulce přezimovali na 14. příčce a jsou ohroženi sestupem. Ve svém prvním jarním kole Broumov v neděli remizoval na hřišti Červeného Kostelce 2:2 a po vítězných pokutových kopech tak získal důležité dva body.

Královéhradecký kraj se připojí do projektu Bezpečná branka. Přihlásit se mohou kluby, které mají mládežnické týmy

Email Tisk PDF

IMG 2101Bezpečné branky s kotvícím systémem proti pádu mohou nyní získat fotbalové kluby z Královéhradeckého kraje, které mají mládežnické týmy. Kraj na tento projekt uvolnil 1,65 milionu korun. Dotaci musí schválit ještě krajské zastupitelstvo.

Halový fotbalový turnaj mladších žáků v Teplicích nad Metují vyhrál Slovan Broumov

Email Tisk PDF

1.místoV sobotu 5. března 2016 se ve Sportcentru v Teplicích nad Metují konal první ročník turnaje mladších žáků, tj. ročníků 2003 a mladších. Udělena byla výjimka, že na hřišti mohl být jeden hráč starší o rok, tj. ročník 2002, stejně jako je tomu v okresní soutěži mladších žáků. První místo v turnaji zcela po zásluze obsadil Slovan Broumov, který neprohrál ani jedno utkání a všechny své zápasy vyhrál.

Kabina očima Pavla Krmaše. Tak, jak ji neznáte

Email Tisk PDF

krmasHradecký fanoušek určitě zná kádr Votroků podle postů, zcela určitě se orientuje, kdo je nejrychlejší, kdo má tvrdou střelu, nebo který hráč je nejlepší při hlavičkových soubojích. Ale co již zřejmě neví, to je například to, kdo je největší parádník, kdo nerad uklízí nebo kdo spořádá při společném obědě největší porci jídla. S nelehkými otázkami jsme se vydali zřejmě za tím nejpovolanějším, a to za kapitánem týmu Pavlem Krmašem, který své první fotbalové krůčky udělal ve Slovanu Broumov. Kdo by také měl mít větší přehled o mančaftu, než jeho vůdce.

"Zvířátkový" fotbalový turnaj vyhráli Berani z Velkého Poříčí

Email Tisk PDF

Berani Velké PoříčíVe Sportovní hale na Spořilově v Broumově se 30. ledna uskutečnil turnaj mladších přípravek – Ulita cup 2016. Turnaj by se dal nazvat i "zvířátkový", protože na něm startovali Mravenci z Police nad Metují, Berani z Velkého Poříčí, Gepardi a Pumy z Náchoda a Draci a Vlci z Broumova.

Pětatřicátníci, hoši jako květ...

Email Tisk PDF

pani1Sportcentrum v Teplicích nad Metují bylo v sobotu 31. ledna 2015 dějištěm už 7. ročníku halového fotbalového turnaje starých gard nad 35 let, který pořádá teplická stará garda Old boys. A jak napovídá titulek vypůjčený z písně Karla Hašlera, bylo se na co dívat!

Žáci Slovanu Broumov obsadili třetí místo na fotbalovém turnaji v Hradci Králové

Email Tisk PDF

zaciŽákovský tým Slovanu Broumov obsadil v neděli na mezinárodním fotbalovém turnaji v hradecké Třebši krásné 3. místo. Konkurence byla opravdu velká - dva hradecké týmy, dva týmy Viktorie Žižkov, Náchod či slovenská Skalica.

Tři broumovští hráči se prosadili v žákovských výběrech okresu Náchod

Email Tisk PDF

frydaPo turnajích starší přípravky mají za sebou Zimní halovou ligu výběrů okresů Královéhradeckého kraje také kategorie dvanáctiletých a třináctiletých hráčů. Ve výběrech Okresního fotbalového svazu Náchod se výrazně prosadili také hráči Slovanu Broumov.

Šest broumovských fotbalistů starší přípravky se podílelo na výrazném úspěchu náchodského výběru

Email Tisk PDF

zl1Šest fotbalistů starší přípravky Slovanu Broumov bylo nominováno do dvou výběrů Okresního fotbalového svazu Náchod ke třem turnajům Zimní halové ligy. Oba týmy postoupily do mezikrajského finále a navíc nejlepšími brankáři byli vyhlášeni broumovští Joeri Heerkens a Lukáš Lorenc.

Během Galavečera krajského fotbalu bylo o Broumově hodně slyšet

Email Tisk PDF

IMG 0539V pátek se uskutečnil Galavečer krajského fotbalu, jeho šestý ročník se konal v hotelu Beránek v Náchodě. Výraznou stopu zde zanechal i Broumov.

Strana 6 z 23

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek

Poslední komentáře