Broumovsko

Sobota 18.listopad 2017

Poslední aktualizace18.11.2017 04:23

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Ať už je polovina února, směje se při myšlence na přípravu hradecký Pavel Krmaš. Vánoce si užije

Email Tisk PDF

krm1Se čtvrtou adventní nedělí přichází také rozhovor s kapitánem aktuálně čtvrtého celku Fotbalové národní ligy. Pavel Krmaš, který fotbalově vyrůstal v Broumově, zažil pestrý rok, kdy se po několika letech strávených v Německu vrátil zpět do Hradce Králové. "Když jsem ještě působil v zahraničí, tak pro mě čas Vánoc byl jediný, kdy jsme se sešli všichni dohromady, i proto mám tuto část roku rád," říká pětatřicetiletý stoper.

Fotbalová přípravka Slovanu Broumov strávila nedělní dopoledne s Létajícími trenéry

Email Tisk PDF

le2Mladší a starší fotbalová přípravka Slovanu Broumov si v neděli dopoledne ve Sportovní hale na Spořilově vydatně potrénovala ve společnosti Létajících trenérů. Jedná se o projekt Fotbalové asociace České republiky s cílem ukázat základní principy a metody práce s mládeží s důrazem na obecné zásady tréninku fotbalové mládeže i v malých klubech.

Fotbalový Hafnarfjordur cup v Teplicích nad Metují vyhrál tým Káňata Broumov

Email Tisk PDF

IMG 20151205 174419Ve Sportcentru v Teplicích nad Metují se v sobotu konal fotbalový turnaj Hafnarfjordur cup nazvaný podle místního týmu FC Hafnarfjordur. Vítězem se stal tým Káňata Broumov.

Síň slávy broumovského fotbalu má již 25 členů

Email Tisk PDF

DSC 0519V Konferenčním sále infocentra v Broumově bylo v pátek vyhlášeno dalších jedenáct legend broumovského fotbalu. Unikátní Síň slávy má již 25 členů významných hráčů a funkcionářů, kteří se výrazně podíleli na historii fotbalu v Broumově. Během večera byly vyhlášeny další kategorie, hrála skupina Wajnot? z Gymnázia Broumov a vystoupily mažoretky z náchodského oddílu MONA Náchod.

Hráčem roku se stal Jan Kotyza. On, legendy a talenti budou oceněni na pátečním slavnostním večeru broumovského fotbalu

Email Tisk PDF

kozelNa zpravodajském serveru Naše Broumovsko dnes ve 12 hodin skončila anketa Hráč roku 2015 fotbalového oddílu Slovanu Broumov, jejímž vítězem se stal Jan Kotyza. Ten bude oceněn v pátek 27. listopadu v Konferenčním sále infocentra v Broumově, kde v 18 hodin začne 2. ročník vyhlašování Legend broumovského fotbalu aneb Z Broumova až do (Bundes) ligy. Vedle vyhlašování jednotlivých kategorií je připraven bohatý doprovodný program.

Brankář Drahorád rozhodl proměněnou penaltou o dvou bodech pro Broumov

Email Tisk PDF

IMG 2597Brankář Slovanu Broumov A Jakub Drahorád rozhodl v penaltovém rozstřelu o dvou bodech pro broumovský tým. V divokém zápase 14. kola krajského přeboru, ve kterém Broumov vedl, prohrával 3:1 a vyrovnal na 3:3, rozhodovaly o druhém bodu pokutové kopy. Jakub Drahorád dvě penalty chytil, ale jeho spoluhráči třikrát neproměněnou penaltou odmítli vítězství. Míč si v sedmé sérii nakonec na penaltovou značku postavil Drahorád a rozhodl.

Proti Broumovu nastoupil bývalý český reprezentant Marek Kulič

Email Tisk PDF

balonSlovan Broumov A v sobotu prohrál ve 13. kole fotbalového krajského přeboru v Kratonohách 7:0. V sestavě domácích se na druhý poločas objevil bývalý český reprezentant Marek Kulič, který vstřelil i jednu branku. Broumov prohrál pošesté za sebou a v tabulce klesl na 14. místo.

Broumov prohrál popáté za sebou

Email Tisk PDF

miceFotbalisté Slovanu Broumov A v neděli prohráli ve 12. kole krajského přeboru na vlastním hřišti s Vysokou nad Labem 1:0. Byla to už pátá porážka v řadě. Výsledek mrzí o to víc, že broumovští hráči podali bojovný výkon, v brance je podržel několika výbornými zákroky Jakub Drahorád, ale bohužel neproměnili klíčové brankové příležitosti.

Vlasta Čihák a Tomáš Mucha se v okresním přeboru trefili hned třikrát

Email Tisk PDF

cccV sobotních zápasech fotbalového okresního přeboru se mimořádně dařilo klasickým útočníkům. Hejtmánkovice si zastřílely s Mezilesím a také díky třem brankám Vlasty Čiháka zvítězily 8:1. Tři branky vstřelil také teplický Tomáš Mucha a domácí Slavoj zvítězil s B týmem Velkého Poříčí 5:3. Mucha vede s 12 brankami střeleckou tabulku okresního přeboru.

Broumovský fotbal opět vyhlásí své legendy. Veřejnost zvolí Hráče roku 2015

Email Tisk PDF

IMG 5833I v letošním roce budou vyhlášeny Legendy broumovského fotbalu, které budou následně uvedeny do Síně slávy. Stane se tak 27. listopadu při sportovně - společenském večeru nazvaném Z Broumova do (Bundes) ligy. Nově bude vyhlášen také Talent roku a Hráč roku 2015. Toho může zvolit veřejnost v anketě na Našem Broumovsku.

Fotbalistům Křinic nestačilo k bodům ani vedení o tři branky

Email Tisk PDF

miceFotbalisté Sokola Křinice vedli v 7. kole okresní soutěže na hřišti Loko Meziměstí B v 31. minutě už 3:0. Ještě do poločasu Meziměstí srovnalo a v závěru zápasu dvěma góly rozhodlo o vítězství 5:3. Křinice jsou s jedním bodem na posledním místě tabulky, Meziměstí o příčku výš ma bodů šest.

V krajském přeboru se začínají krystalizovat adepti na sestup. Broumov je mezi nimi

Email Tisk PDF

micFotbalisté broumovského A týmu v sobotu prohráli v Chlumci 3:1. V tabulce krajského přeboru už zřetelně zaostává sedm týmů, včetně Broumova. V neděli hraje Broumov doma s posledním Trutnovem, který však v tomto posledním kole rozstřílel Týniště 8:2.

Kruté domácí prohry fotbalistů Broumova a Police nad Metují

Email Tisk PDF

hrNedělní mistrovské zápasy se výrazně nepovedly fotbalistům Broumova a Police nad Metují. V 8. kole krajského přeboru Slovan Broumov A prohrál na domácím hřišti s týmem RMSK Cidlina 4:0. Polický tým dopadl v 1.B třídě ještě hůře, když dostal od Dvora Králové B osm branek.

Fotbalisté Teplic nad Metují poprvé vyhráli. Střeleckou tabulku okresního přeboru vede teplický Mucha

Email Tisk PDF

slavojFotbalisté Slavoje Teplice nad Metují v sobotu porazili SK Babí 3:2. Byla to jejich první výhra v sezóně a díky třem bodům se odpoutali z posledního místa tabulky. Mezi střelci okresního přeboru vede teplický Tomáš Mucha, který v šesti zápasech nastřílel osm branek.

Staří pánové vystříleli Broumovu tři body

Email Tisk PDF

hrJan Kotyza a Láďa Hanzlík, dva dlouholetí hráči Slovanu Broumov, kteří v týmu patří k nejstarším, vstřelili branku v nedělním zápase krajského přeboru proti Kostelci nad Orlicí. Díky jejich zkušenostem Broumov získal tři body za vítězství 2:1 a pohybuje se v klidných vodách tabulky.

Božanov si zastřílel proti Otovicím. Tabulku okresní soutěže vedou Heřmánkovice

Email Tisk PDF

BBBV nedělním zápase okresní soutěže porazil Božanov Otovice vysoko 7:1, když se třikrát trefil David Bažout. Tabulku okresní soutěže však po dvou kolech vedou Heřmánkovice, které ještě neinkasovaly branku.

Broumovský fotbal má svoji síň slávy

Email Tisk PDF

sin1Ve dvou místnostech kabin na Stadiónu Opočenského v Broumově vznikla Síň slávy broumovského fotbalu. Místnost bude sloužit k reprezentačním účelům fotbalového oddílu. Jako první ho ke svému jednání využili členové Královéhradeckého krajského fotbalového svazu. K nahlédnutí je při každém domácím zápase broumovského A týmu a kdykoli na požádání.

Hejtmánkovice porazily Teplice i díky třem brankám Vlasty Čiháka

Email Tisk PDF

znakFotbalisté Hejtmánkovic v sobotu v okresním přeboru porazili Teplice nad Metují 5:1. Velkou zásluhu na tom měl Vlasta Čihák, který ještě do poločasu vstřelil tři branky. Broumovské áčko porazilo v krajském přeboru Provodov po přestřelce 5:3.

Fotbalová reprezentace starostů tentokrát se Slovenskem prohrála

Email Tisk PDF

P1010600-1Fotbalisti reprezentace starostů České republiky, za kterou hraje i starosta Teplic nad Metují Milan Brandejs, jsou úřadující Mistři Evropy z roku 2012. Tehdy v Polsku ve finále porazili Slovenskou republiku. Slováci si nyní pozvali své české kolegy do Trnavy a zvítězili 4:2.

Fotbalisté Police vstřelili pět branek a slaví první vítězství

Email Tisk PDF

micFotbalisté Spartaku Police nad Metují ve třetím zápase 1.B třídy vyhráli v Ohnišově 5:2 a získali tak první vítězství v nové sezóně. Broumovský A tým naopak pět branek v Dobrušce dostal a je bez bodu.

Strana 7 z 23

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek

Poslední komentáře