Broumovsko

Úterý 16.říjen 2018

Poslední aktualizace18.10.2018 04:04

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Hejtmánkovice vyhrály brankou v nastaveném čase

Email Tisk PDF

aaaTým Sokola Hejtmánkovice v sobotu vyhrál v okresním přeboru na domácím hřišti s Českou Skalicí 2:1. O třech bodech rozhodl v nastaveném čase Václav Harasevič. Hejtmánkovice si hlídají třetí místo v tabulce.

Polický tým v derby s Hronovem získal tři body

Email Tisk PDF

micV nedělním utkání 1.B třídy nastoupily proti sobě týmy Hronova a Spartaku Police nad Metují. Poličtí hráči otočili vývoj zápasu a zvítězili 3:1. V tabulce se tak k Hronovu dotáhli na jeden bod.

Stejný vývoj zápasu, stejný výsledek. Broumov i Police mají tři body

Email Tisk PDF

miicSlovan Broumov A i Spartak Police nad Metují ve svých nedělních zápasech získali tři body za vítězství 3:1. V poločase přitom oba týmy prohrávali 1:0.

Královéhradecký kraj chystá podporu fotbalové akademie

Email Tisk PDF

IMG 2091Kraj ve spolupráci s městem Hradec Králové a Fotbalovou asociací České republiky (FAČR) uzavře memorandum prosazující podporu mládežnického fotbalu. Díky ní má v budoucnu vzniknout regionální fotbalová akademie, která bude sdružovat nejtalentovanější mladé hráče z kraje.

Fotbalisté Slovanu Broumov B zahájili jarní sezónu vysokým vítězstvím

Email Tisk PDF

miiicStejně jako A tým Slovanu Broumov v krajském přeboru, tak i broumovské béčko v okresním přeboru na tom v tabulce přes zimní přestávku nebylo nejlépe, a také je ohroženo sestupem. V prvním jarním zápase však na domácím hřišti rozstřílelo Velké Poříčí 6 : 0 a úspěšně vkročilo do soutěže.

Fotbalisté Slovanu Broumov A úspěšně zahájili záchranářské práce. Z Červeného Kostelci přivezli dva body

Email Tisk PDF

balonPo zimní přestávce zahájili jarní část krajského přeboru fotbalisté Slovanu Broumov A. V tabulce přezimovali na 14. příčce a jsou ohroženi sestupem. Ve svém prvním jarním kole Broumov v neděli remizoval na hřišti Červeného Kostelce 2:2 a po vítězných pokutových kopech tak získal důležité dva body.

Královéhradecký kraj se připojí do projektu Bezpečná branka. Přihlásit se mohou kluby, které mají mládežnické týmy

Email Tisk PDF

IMG 2101Bezpečné branky s kotvícím systémem proti pádu mohou nyní získat fotbalové kluby z Královéhradeckého kraje, které mají mládežnické týmy. Kraj na tento projekt uvolnil 1,65 milionu korun. Dotaci musí schválit ještě krajské zastupitelstvo.

Halový fotbalový turnaj mladších žáků v Teplicích nad Metují vyhrál Slovan Broumov

Email Tisk PDF

1.místoV sobotu 5. března 2016 se ve Sportcentru v Teplicích nad Metují konal první ročník turnaje mladších žáků, tj. ročníků 2003 a mladších. Udělena byla výjimka, že na hřišti mohl být jeden hráč starší o rok, tj. ročník 2002, stejně jako je tomu v okresní soutěži mladších žáků. První místo v turnaji zcela po zásluze obsadil Slovan Broumov, který neprohrál ani jedno utkání a všechny své zápasy vyhrál.

Kabina očima Pavla Krmaše. Tak, jak ji neznáte

Email Tisk PDF

krmasHradecký fanoušek určitě zná kádr Votroků podle postů, zcela určitě se orientuje, kdo je nejrychlejší, kdo má tvrdou střelu, nebo který hráč je nejlepší při hlavičkových soubojích. Ale co již zřejmě neví, to je například to, kdo je největší parádník, kdo nerad uklízí nebo kdo spořádá při společném obědě největší porci jídla. S nelehkými otázkami jsme se vydali zřejmě za tím nejpovolanějším, a to za kapitánem týmu Pavlem Krmašem, který své první fotbalové krůčky udělal ve Slovanu Broumov. Kdo by také měl mít větší přehled o mančaftu, než jeho vůdce.

"Zvířátkový" fotbalový turnaj vyhráli Berani z Velkého Poříčí

Email Tisk PDF

Berani Velké PoříčíVe Sportovní hale na Spořilově v Broumově se 30. ledna uskutečnil turnaj mladších přípravek – Ulita cup 2016. Turnaj by se dal nazvat i "zvířátkový", protože na něm startovali Mravenci z Police nad Metují, Berani z Velkého Poříčí, Gepardi a Pumy z Náchoda a Draci a Vlci z Broumova.

Pětatřicátníci, hoši jako květ...

Email Tisk PDF

pani1Sportcentrum v Teplicích nad Metují bylo v sobotu 31. ledna 2015 dějištěm už 7. ročníku halového fotbalového turnaje starých gard nad 35 let, který pořádá teplická stará garda Old boys. A jak napovídá titulek vypůjčený z písně Karla Hašlera, bylo se na co dívat!

Žáci Slovanu Broumov obsadili třetí místo na fotbalovém turnaji v Hradci Králové

Email Tisk PDF

zaciŽákovský tým Slovanu Broumov obsadil v neděli na mezinárodním fotbalovém turnaji v hradecké Třebši krásné 3. místo. Konkurence byla opravdu velká - dva hradecké týmy, dva týmy Viktorie Žižkov, Náchod či slovenská Skalica.

Tři broumovští hráči se prosadili v žákovských výběrech okresu Náchod

Email Tisk PDF

frydaPo turnajích starší přípravky mají za sebou Zimní halovou ligu výběrů okresů Královéhradeckého kraje také kategorie dvanáctiletých a třináctiletých hráčů. Ve výběrech Okresního fotbalového svazu Náchod se výrazně prosadili také hráči Slovanu Broumov.

Šest broumovských fotbalistů starší přípravky se podílelo na výrazném úspěchu náchodského výběru

Email Tisk PDF

zl1Šest fotbalistů starší přípravky Slovanu Broumov bylo nominováno do dvou výběrů Okresního fotbalového svazu Náchod ke třem turnajům Zimní halové ligy. Oba týmy postoupily do mezikrajského finále a navíc nejlepšími brankáři byli vyhlášeni broumovští Joeri Heerkens a Lukáš Lorenc.

Během Galavečera krajského fotbalu bylo o Broumově hodně slyšet

Email Tisk PDF

IMG 0539V pátek se uskutečnil Galavečer krajského fotbalu, jeho šestý ročník se konal v hotelu Beránek v Náchodě. Výraznou stopu zde zanechal i Broumov.

O vítězi fotbalového Sudety cupu rozhodlo 77 zápasů

Email Tisk PDF

su1Ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově se 28. a 29. prosince 2015 odehrál osmý ročník halového fotbalového turnaje Sudety cup 2015. Na turnaji startovalo 15 týmů a během dvou dnů se odehrálo 77 zápasů. Vítězství vybojoval tým Red Castle z Červeného Kostelce.

Ať už je polovina února, směje se při myšlence na přípravu hradecký Pavel Krmaš. Vánoce si užije

Email Tisk PDF

krm1Se čtvrtou adventní nedělí přichází také rozhovor s kapitánem aktuálně čtvrtého celku Fotbalové národní ligy. Pavel Krmaš, který fotbalově vyrůstal v Broumově, zažil pestrý rok, kdy se po několika letech strávených v Německu vrátil zpět do Hradce Králové. "Když jsem ještě působil v zahraničí, tak pro mě čas Vánoc byl jediný, kdy jsme se sešli všichni dohromady, i proto mám tuto část roku rád," říká pětatřicetiletý stoper.

Fotbalová přípravka Slovanu Broumov strávila nedělní dopoledne s Létajícími trenéry

Email Tisk PDF

le2Mladší a starší fotbalová přípravka Slovanu Broumov si v neděli dopoledne ve Sportovní hale na Spořilově vydatně potrénovala ve společnosti Létajících trenérů. Jedná se o projekt Fotbalové asociace České republiky s cílem ukázat základní principy a metody práce s mládeží s důrazem na obecné zásady tréninku fotbalové mládeže i v malých klubech.

Fotbalový Hafnarfjordur cup v Teplicích nad Metují vyhrál tým Káňata Broumov

Email Tisk PDF

IMG 20151205 174419Ve Sportcentru v Teplicích nad Metují se v sobotu konal fotbalový turnaj Hafnarfjordur cup nazvaný podle místního týmu FC Hafnarfjordur. Vítězem se stal tým Káňata Broumov.

Síň slávy broumovského fotbalu má již 25 členů

Email Tisk PDF

DSC 0519V Konferenčním sále infocentra v Broumově bylo v pátek vyhlášeno dalších jedenáct legend broumovského fotbalu. Unikátní Síň slávy má již 25 členů významných hráčů a funkcionářů, kteří se výrazně podíleli na historii fotbalu v Broumově. Během večera byly vyhlášeny další kategorie, hrála skupina Wajnot? z Gymnázia Broumov a vystoupily mažoretky z náchodského oddílu MONA Náchod.

Strana 9 z 26

Doporučujeme

Na vzniku domova pro seniory v Broumově se bude podílet kraj i město

domov

Pobytové zařízení pro seniory v Broumově je zase o kousek blíže k realizaci. Rada Královéhradeckého kraje schválila záměr spolupracovat s vedením města při přípravě
a stavbě domova pro seniory. Stejného názoru je i broumovské zastupitelstvo... celý článek

Poslední komentáře