Broumovsko

Úterý 19.září 2017

Poslední aktualizace20.09.2017 04:41

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Mladší žáci Slovanu Broumov zvítězili na fotbalovém halovém turnaji v Hořicích

Email Tisk PDF

slov1Mladší žáci fotbalového oddílu Slovanu Broumov se v sobotu 24. ledna 2015 zúčastnili halového turnaje v Hořicích. Během turnaje neztratili ani bod a dostali jen dvě branky. Jednotlivé zápasy komentuje trenér Dan Hypšman.

"Bažant" Routek navázal na Norimberk

Email Tisk PDF

routek rozhovor fortunaMiroslav Routek (pozn. redakce - odchovanec broumovského fotbalu) si proti Písku připsal druhý start za A-tým Slavie Praha a hned vstřelil první gól. "Jsem rád, že jsem dostal opět šanci a mohl jsem ji i gólově zúročit," těšilo Miroslava Routka, kterého po zápase společně s dalšími dorostenci Vavroušem a Batkou chválil i trenér Beránek.

Teplický fotbalový turnaj vyhrál domácí tým. Rytířem dne se stal Jan Strelec

Email Tisk PDF

tep1Fotbalový halový turnaj ve Sportcentru v Teplicích nad Metují hráčů starších 35 let vyhrál v sobotu domácí tým Old boys U21, který po bezbrankovém finálovém zápase na pokutové kopy porazil mužstvo BWB. Gentlemanem turnaje se stal Jan Strelec, který od starosty Teplic nad Metují Milana Brandejse převzal mimořádnou cenu fair play.

Polický fotbalista Kamil Švorčík si svým činem zasloužil cenu Fair play

Email Tisk PDF

svorcikV pátek 16. ledna se v Hradci Králové konal 5. Galavečer Krajského fotbalového svazu, jehož hlavní náplní bylo ohlédnutí se za rokem 2014 a ocenění fotbalových nadšenců v mnoha kategoriích. Jedním z vyhlášených byl i fotbalista Kamil Švorčík z Police nad Metují, který si svým gentlemanským činem zasloužil cenu Fair play.

Fotbalový Hafnarfjordur cup vyhrál tým ze Dvora Králové

Email Tisk PDF

haf1Minulou sobotu se ve Sportcentru v Teplicích nad Metují konal halový fotbalový turnaj Hafnarfjordur cup, nazvaný podle místního týmu FC Hafnarfjordur. V turnaji zvítězil tým FC Sylvárov ze Dvora Králové před broumovskými týmy Káňata a Bengálský vítr.

Fotbalová výstava vzbudila emoce, obdarovala mládež a třeba i motivovala

Email Tisk PDF

vys1Fotbalová výstava s názvem Stále živá historie broumovského fotbalu skončila. Mezi fanoušky fotbalu, a nejen mezi nimi, vzbudila obrovský ohlas. Na vernisáž výstavy přišlo přes 150 lidí, během následujícího měsíce jich přišlo více než 400. Lidé si chodili oživit vzpomínky i několikrát a ve výstavní síni Staré radnice trávili hodiny. Výtěžek z dobrovolného vstupného podpořil broumovskou fotbalovou líheň.

Fotbaloví mladší žáci Slovanu Broumov vedou tabulku krajského přeboru

Email Tisk PDF

zac1Mladší žáci fotbalového oddílu Slovanu Broumov mají za sebou podzimní část krajského přeboru. Mladí broumovští talenti bez porážky vedou tabulku, když svým soupeřům nastříleli 82 branek a jen 17 jich obdrželi.

Broumov zvítězil a přiživil tak naději na záchranu

Email Tisk PDF

mivFotbalisté Slovanu Broumov v neděli v důležitém zápase krajského přeboru porazili Úpici 3:2. Přezimují sice na posledním místě tabulky, ale ziskem tří bodů výrazně přiživili naději na záchranu v soutěži.

Broumov sahal na hřišti leadera tabulky po bodech. Smolnou brankou však prohrál

Email Tisk PDF

jabuPoslední tým tabulky krajského přeboru Slovan Broumov A v neděli odjížděl k zápasu 13. kola na hřiště vedoucí Olympie Hradec Králové s malými šancemi. Broumov však bojoval a prohrál jen smolnou brankou těsně před koncem prvního poločasu.

Broumov vyhlásil fotbalové legendy, které byly uvedeny do Síně slávy

Email Tisk PDF

ver1Během sobotní vernisáže výstavy fotografií a dalších archiválií nazvané Stále živá historie broumovského fotbalu bylo vyhlášeno čtrnáct legend, které byly uvedeny do Síně slávy. Výstava, kterou pořádá město Broumov, fotbalový oddíl Slovan Broumov a Naše Broumovsko, na Staré radnici potrvá do konce listopadu.

Fotbalisté Police nad Metují jsou suverény 1.B třídy, Broumov je outsider krajského přeboru

Email Tisk PDF

mic11Těžko posoudit, který tým je na tom lépe. Slovan Broumov hraje krajský přebor, ale jde od porážky k porážce a na posledním místě tabulky ztrácí čtyři body na předposlední Dobrušku. Hráči Spartaku Police nad Metují se vezou na vítězné vlně. Po pádu z krajského přeboru do 1.B třídy si fotbal opět užívají a mají ambice na postup.

Božanov vyhrál ve Stárkově a bez ztráty bodu vede tabulku okresní fotbalové soutěže

Email Tisk PDF

mic1234Nejnižší fotbalová soutěž na Broumovsku - okresní soutěž, má svého letošního suveréna. Tým Sokola Božanov v neděli vyhrál ve Stárkově brankou Davida Bažouta 1 : 0 a po osmi kolech bez ztráty bodu vede tabulku.

Broumovský fotbalový odchovanec Miroslav Routek poprvé nastoupil za Slavii Praha. Proti německému Norimberku!

Email Tisk PDF

routekTOsmnáctiletý Miroslav Routek, odchovanec broumovské kopané, v pátek poprvé oblékl sešívaný dres A mužstva Slavie Praha. Slávisté vyplnili reprezentační pauzu přátelským zápasem proti týmu německé druhé Bundesligy 1.FC Norimberk. Ke své premiéře Miroslav Routek Nastoupil v 71. minutě.

Fotbalisté Heřmánkovic nastříleli Ruprechticím dvanáct branek

Email Tisk PDF

miceV sobotním zápase okresní soutěže si s chutí zastříleli fotbalisté Heřmánkovic. kteří zvítězili na domácím hřišti s Ruprechticemi 12 : 0. Broumovký A tým vybojoval důležité dva body v krajském přeboru. Po remíze 3 : 3 s Novým Bydžovem brankář Drahorád chytil dva pokutové kopy a Broumov zvítězil. Police nad Metují kontroluje první příčku v 1.B třídě.

Fotbalisté Police nad Metují s jistotou vedou tabulku 1.B třídy

Email Tisk PDF

logoFotbalisté Spartaku Police nad Metují v sobotu v derby vyhráli v Hronově 3 : 1 a upevnili si tak první místo v tabulce 1.B třídy. Police navíc Hronovu unikla na šest bodů. Další adept na postup Žacléř prohrál v Dolní Kalné.

Broumov po dlouhé době bodoval. Na penalty však prohrál

Email Tisk PDF

fotPo šesti zápasech bez jediného bodu včera fotbalisté Slovanu Broumov A získali bod za remízu 1 : 1 v zápase krajského přeboru proti týmu z Libčan. V následných pokutových kopech však Broumov prohrál a druhý bod tak nezískal. Broumov ztrácí na posledním místě tabulky dva body na Chlumec nad Cidlinou.

Fotbalisté Broumova klesli na samé dno krajského přeboru

Email Tisk PDF

fotden 054Léčení novým trenérem nezabralo. Fotbalisté Slovanu Broumov A v sobotu pod vedením Miroslava Haraseviče prohráli v Chlumci nad Cidlinou 4:1 a klesli na poslední místo tabulky krajského přeboru.

Fotbalový oddíl Slovanu Broumov zlepšuje podmínky pro mládež

Email Tisk PDF

nab3TFotbalový oddíl Slovanu Broumov se snaží rozšířit svoji členskou základnu a usilovně se snaží zlepšit podmínky pro mládež. V pondělí uspořádal náborový tréninkový den pro nejmenší, na fotbalovém hřišti staví se nové kabiny pro mládež a připravuje se i dětský koutek, v plánu je stavba tréninkového hřiště na Tužme se.

Novým trenérem broumovského fotbalového A týmu se stal Miroslav Harasevič

Email Tisk PDF

haraPo sérii proher fotbalového A týmu Slovanu Broumov v krajském přeboru v pondělí složil funkci dosavadní trenér Broumova Milan Vítek. Jeho místo do konce podzimní části převezme bývalý dlouholetý hráč Slovanu Broumov a současný hrající trenér Sokola Hejtmánkovice Miroslav Harasevič.

Božanov v zápase o čelo tabulky porazil Heřmánkovice

Email Tisk PDF

balonFotbalisté Sokola Božanov v sobotu v zápase okresní soutěže porazili tým dalšího Sokola z Heřmánkovic 4:0. Tři branky vstřelil Dan Hypšman a jednu přidal Ervín Wilke. Božanov je v nové sezóně zatím bez ztráty bodu, a i když má odehráno o zápas míň, tak vede tabulku.

Strana 9 z 22

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!