Broumovsko

Úterý 28.leden 2020

Poslední aktualizace30.01.2020 04:07

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Fotbalisté Police vysokým vítězstvím potvrdili postup

Email Tisk PDF

fff3Spartak Police nad Metují v neděli porazil Černíkovice 12:2, když se šesti brankami zaskvěl domácí Klapkovský. Police tak potvrdila úspěšnou sezónu korunovanou postupem do 1.A třídy. Tam naopak nechce z krajského přeboru spadnout Broumov, který doma vyhrál s Jaroměří 3:1. O počtu sestupujících z kraje rozhodne počet východočeských sestupujících z divize. Stále je tedy o co hrát.

Broumovský fotbal zanechal výraznou stopu na turnajích okresních výběrů

Email Tisk PDF

Hluk 2017 ročník 2005 5. místoTrenéři Milan Vítek, Robert Frydrych, Lukáš Lorenc a řada mladých fotbalistů se podíleli na úspěších náchodských výběrů. Broumovské fotbalistce Tereze Frydrychové se podařil husarský kousek, jeden den chytala na turnaji za výběr U10 a byla vyhlášena nejlepším brankářem turnaje a druhý den na turnaji kategorie U9 se stala s 20ti brankami nejlepším střelcem turnaje.

Police si zastřílela v Ohnišově, Broumov veze tři body z Vysoké nad Labem, Hejtmánkovice schytaly výprask v České Skalici

Email Tisk PDF

policeFotbalisté Spartaku Police nad Metují v sobotu porazili vysoko Ohnišov 8:1 a kráčí si k postupu do 1.A třídy. Broumov vyhrál ve Vysoké nad Labem 3:2, je třetí od konce tabulky a na dalšího nejbližšího adepta na sestup ztrácí 5 bodů. Stále není jisté, kolik týmů bude z krajského přeboru sestupovat. Za zmínku stojí debakl Hejtmánkovic v České Skalici.

Nyní se koukáme pouze na utkání se Slováckem, říká Karel Havlíček

Email Tisk PDF

DSC 0545Úterní dopolední trénink extraligových fotbalistů FK Hradec Králové vedli již noví trenéři. Karel Havlíček z postu hlavního a Marek Kulič s Michalem Šmardou jako jeho asistenti. Ještě před prvním tréninkem jsme si povídali s trenérem Karlem Havlíčkem o budoucnosti jak té vzdálené, tak hlavně o té nejbližší.

Novým trenérem ligového Hradce Králové se stal Karel Havlíček

Email Tisk PDF

karelVedení klubu FC Hradec Králové se v pondělí odpoledne dohodlo na spolupráci s Karlem Havlíčkem, který dosud vykonával funkci šéftrenéra Fotbalové akademie FC Hradec Králové a šéftrenéra dorostenecké základny. Jeho asistenty pak budou Michal Šmarda a Marek Kulič. Karel Havlíček začínal s fotbalem v Božanově a v Broumově, ligu hrál za Hradec Králové a Jablonec.

Fotbalisté Teplic vysoko vyhráli v Zábrodí. Broumov prohrál, Police měla volno

Email Tisk PDF

mic 200 200Slavoj Teplice nad Metují v neděli vyhrál v Zábrodí 5:1 a stoupá tabulkou. K dobru má dva neodehrané zápasy. Broumov v krajském přeboru prohrál s Libčanama a stále je ohrožen sestupem. Poličtí hráči měli o víkendu volno.

Broumov opět prohrál venku o branku. Jeho situace v tabulce je vážná, nikoli však beznadějná

Email Tisk PDF

kruh 100 100Fotbalisté Slovanu Broumov v neděli prohráli 3:2 v Lázních Bělohrad. Je to v jarní části sezóny krajského přeboru již třetí prohra o jednu branku na venkovních hřištích. Škoda. Broumov je v tabulce na 14. místě, 13. Nové Město nad Metují odskočilo na pět bodů. Nic ještě není beznadějné.

Fotbalisté Police nad Metují si v klidu kráčí k postupu do 1.A třídy

Email Tisk PDF

logoTřináctibodový náskok v tabulce, nejvíce nastřílených a nejméně obdržených branek. Taková je situace fotbalistů Spartaku Police nad Metují v 1.B třídě. V neděli si poradili 5:2 se Sokolem Lípa nad Orlicí a v poklidu směřují k postupu do 1.A třídy.

Broumovu se daří s celky z čela tabulky. V neděli to odskákal Jičín

Email Tisk PDF

brouPřed 14 dny fotbalisté Slovanu Broumov na domácím hřišti porazili vedoucí celek krajského přeboru RMSK Cidlina A. Následující víkend si dojeli pro výprask do Rychnova, ale v neděli porazili Jičín, který je na čtvrtém místě.

Broumov schytal příšerný výprask

Email Tisk PDF

mivKdyž minulou neděli fotbalisté Slovanu Broumov porazili na domácím hřišti vedoucí tým tabulky RMSK Cidlina A, tak si většina fanoušků myslela, že se blýská na lepší časy. Hned následující zápas však Slovan dostal těžkou ránu. V neděli prohrál v Rychnově nad Kněžnou 9:1. Body však ztratily i další týmy bojující o záchranu, lze tedy říci, že "stále se nic neděje". Věřme, že broumovští fotbalisté neztratí i iluze.

 

Fotbalisté Slovanu Broumov neztrácí naději. Porazili vedoucí tým tabulky!

Email Tisk PDF

fotbalSlovan Broumov porazil vedoucí tým tabulky krajského přeboru RMSK Cidlina A 3:2. Bodovaly však i všechny týmy ohrožené sestupem. Broumov tak získal důležité body a neztratil kontakt. Police po dlouhé době prohrála v Předměřicích. Její vedení v tabulce však ohrožené není.

Broumovský fotbal měl zastoupení v mezikrajském finále Zimní halové ligy

Email Tisk PDF

Joeri Heerkens přebírá pohár od místopředsedy KFS Petra VítkaTereza Frydrychová, Patrik Kaufman, Joeri Heerkens, Lukáš Hovorka a Jonáš Panchartek hráli v neděli ve výběrech Okresního fotbalového svazu Náchod v mezikrajském finále Zimní halové ligy. Oba náchodské týmy kategorií U10 a U11 obsadily v Předměřicích u Hradce Králové 3. místa.

Broumov prohrál brankou z penalty v nastaveném čase. Police rozstřílela Vamberk

Email Tisk PDF

IMG 7521Fotbalisté Slovanu Broumov nezvládli v neděli koncovku zápasu krajského přeboru na Slavii Hradec Králové. V poločase Slovan ještě vedl a už v nastaveném čase za stavu 1:1 kopal trestný kop. Během chvilky se však hra přesunula před broumovskou branku, kde jeden z hráčů zahrál rukou, a kopala se penalta. Broumov se tak z dobře rozehraného zápasu vrací bez bodu. Police si zastřílela s Vamberkem. Čtyřmi, resp. třemi góly se zaskvěli Mucha a Jandík.

Broumov ubojoval důležité tři body. Z vítězství se radují také v Polici nad Metují

Email Tisk PDF

mivV důležitém zápase týmů ze dna tabulky krajského přeboru fotbalisté Slovanu Broumov vybojovali tři body s Novým Městem nad Metují. O víkendu začaly také nižší soutěže. Vedoucí Police nad Metují v 1.B třídě zvítězila brankami v závěru utkání v Albrechticích. Některé zápasy okresního přeboru byly odloženy.

První zápas jara se Broumovu nepovedl. V neděli hostí Slovan v klíčovém zápase Nové Město nad Metují

Email Tisk PDF

micccV prvním zápase jarní části sezóny 2016/17 krajského přeboru fotbalistů Slovan Broumov prohrál v Červeném Kostelci 5:1. Znepokojivé jsou výhry Dobrušky a Provodova, kteří Broumov v tabulce stíhají. Broumov v neděli 19. března v 15 hodin hostí na domácím Stadionu Opočenského v důležitém utkání Nové Město nad Metují, které je v tabulce jen o dva body nad Broumovem.

Trpaslíci se svých soupeřů nezalekli, přesto skončili poslední

Email Tisk PDF

DSC 0238V neděli 5. března se ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově uskutečnil fotbalový turnaj starších přípravek Ulita cup 2017. Na turnaji startovalo pět týmů - Broumov Strašáci, Broumov Trpaslíci, Spartak Police nad Metují, Velké Poříčí a Baník Rtyně/Sparta Úpice.

Broumovským fotbalistům začíná záchranářská mise. V neděli hrají v Červeném Kostelci

Email Tisk PDF

IMG 5167V neděli 12. března nastoupí fotbalisté Slovanu Broumov k prvnímu jarnímu zápasu krajského přeboru v Červeném Kostelci. Broumovští fotbalisté jsou po podzimu v tabulce na 14. místě. Ze soutěže spadnou tři, nebo dokonce čtyři týmy, Broumov tedy čeká dramatický boj o záchranu. Jak se tým připravuje a jaká je situace odpovídá trenér Jindřich Kitler.

Fotbalový turnaj mladších přípravek Ulita cup 2017 vyhrál Náchod

Email Tisk PDF

FB IMG 1487149981687V neděli 12. února 2017 se ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově uskutečnil fotbalový turnaj mladších přípravek Ulita cup 2017. V konkurenci pěti týmů (Broumov DRACI, Broumov VLCI, Spartak Police nad Metují, Velké Poříčí a FK Náchod) si nejlépe počínali hráči Náchoda a zaslouženě zvítězili.

Ač věkově nejstarší, obsadili tepličtí fotbalisté na turnaji v Polsku 2. místo

Email Tisk PDF

IMG 20170211 182159Město Teplice nad Metují bylo pozváno na fotbalový turnaj v sobotu 11. února 2017 do svého polského partnerského města Jaworzyna Śląska. Původně to měl být amatérský turnaj a tak Tepličtí složili tým s věkovým průměrem 45 let. Když však přijeli na místo konání, zjistili, že proti nim budou hrát soupeři od dost mladší. Fotbalový um teplických fotbalistů byl však lepší než u dost mladších protihráčů, a tak Slavoj nakonec v Polsku obsadil 2. místo.

V teplickém Sportcentru se opět hrál fotbalový turnaj pětatřicátníků

Email Tisk PDF

P1090662Sportcentrum v Teplicích nad Metují bylo v sobotu 28. ledna 2017 dějištěm už 8. ročníku halového fotbalového turnaje starých gard nad 35 let, který pořádá teplická stará garda Old boys.

Strana 9 z 29

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře