Jste zde: Sport Fotbal

Fotbal

Broumov pošesté v řadě vyhrál a v tabulce přezimuje na druhém místě

Email Tisk PDF

IMG 5240Fotbalisté Slovanu Broumov v sobotu vyhráli na domácím hřišti poslední podzimní zápas 1.A třídy s Novým Hradcem Králové 4:2. Šestá výhra v řadě jim zajistila druhou příčku v tabulce. Před zápasem předal starosta Broumova Jaroslav Bitnar míč Jakubovi Šimonovi, který byl vyhlášen nejlepším hráčem měsíce 1.A třídy. Police prohrála v Kunčicích a zbývá ji dohrát ještě jeden zápas.

Čtyřmi brankami ve druhém poločase Broumov rozhodl o vítězství v derby nad Policí

IMG 4953V neděli se po letech utkal v mistrovském zápase Slovan Broumov se Spartakem Police nad Metují. V 6. minutě Broumov vedl 2:0, do poločasu však Police vyrovnala. Slovan o svém vítězství rozhodl čtyřmi brankami během 22 minut druhého poločasu. Utkání rozhodovala, podle ohlasů fanoušků velmi dobře, Blažena Kánská. Osm fanoušků Broumova už ráno vyrazilo na zápas pěšky přes Broumovské stěny.

Fotbalisté Slovanu Broumov se po dvou výhrách těší na derby se Spartakem Police nad Metují

balonFotbalisté Slovanu Broumov v pátek zvládli dohrávku 9. kola 1.A třídy v Kobylicích a v neděli na domácím hřišti bezpečně porazili Úpici. Do konce podzimní části zbývá Slovanu sehrát derby v Polici nad Metují a domácí zápas proti Novému Hradci Králové. Police prohrála jediným gólem na hřišti vedoucí Sobotky.

Dne dětských domovů s fotbalem v Náchodě se zúčastnily i broumovské děti

22730055 1561401280592271 7928803913941643671 nV sobotu 14. října 2017 se na fotbalovém stadionu v Náchodě - Bělovsi uskutečnila sportovní akce pro děti z pěti dětských domovů s názvem Den dětských domovů s fotbalem. Zúčastnilo se jí zhruba 130 dětí z dětských domovů v Holicích, Lánově, Nechanicích, Broumově a z Potštejna.

V Heřmánkovicích se zrodil rekordní výsledek. Domácí nastříleli Křinicím 19 branek

miceV 11. kole fotbalové Okresní soutěže rozdrtily Heřmánkovice tým Křinic 19:2. Po čtyřech brankách vstřelili Miroslav Balín a Lubomír Pražák. V Okresním přeboru byly až na jeden všechny zápasy odloženy kvůli nehratelnému terénu. Také zápas Police v 1.A třídě byl zrušen. Broumov přivezl z Náchoda tři body!

Legendární fotbalový brankář František Plánička byl v roce 1955 v Broumově

DSC02171Na podzim v roce 1955 navštívil Broumov jeden z nejlepších světových fotbalových brankářů, hráč Slavie Praha a reprezentant předválečného Československa, František Plánička. Hřbitovním kostelíkem ho tenkrát prováděl Jaroslav Žid.

Marek Gago a Jakub Semerák nastříleli po třech brankách

mic 100 100Střelecky se v neděli dařilo Markovi Gagovi ze Slovanu Broumov a Jakubovi Semerákovi ze Spartaku Police nad Metují. Oba vstřelili za své týmy tři branky. Zatímco Slovan v pohodě zvítězil 6:1, polický tým po remíze uspěl až v penaltovém rozstřelu.

Police vysoko vyhrála v Úpici, Broumov veze dva body z Kratonoh

fotFotbalisté Spartaku Police nad Metují se rozstříleli. V minulém kole porazili Náchod B 7:1, v sobotu v 10. kole 1.A třídy zase Úpici 6:1. Spokojený je také Slovan Broumov, když po remíze 3:3 a vítězných penaltách veze dva body z Kratonoh. V tabulce 1.A třídy je chyba, Slovan má ve skutečnosti 15 bodů a jeden zápas k dobru.

Fotbalový oddíl Slovanu Broumov hledá trenéry

22447038 2206008546092037 1884275174 nNěkteré sportovní oddíly a kluby v poslední době strádají nedostatkem dětí a mládeže. Jinak na tom je fotbalový oddíl Slovanu Broumov, který se zrovna potýká s velmi silnou generací a velkým počtem zájemců o fotbal. Chybí však trenéři!

Police nastřílela náchodskému béčku sedm branek. V Broumově se nehrálo

znakspartV 9. kole fotbalové 1.A třídy se střelecky dařilo Spartaku Police nad Metují. Na těžkém terénu poličtí hráči nastříleli Náchodu B sedm branek. Domácímu Klapkovskému se povedl čistý hattrick, když za 19 minut vstřelil tři branky. V Broumově bylo kvůli rozbahněnému terénu utkání s Kobylicí odloženo. Hrát se bude 3. listopadu v Kobylicích. V tabulce 1.A třídy je chybně Broumovu i Kobylici připočten jak zápas, tak bod.

O devět branek Heřmánkovic se podělilo osm hráčů

hermmaVe fotbalové okresní soutěži v sobotu porazily Heřmánkovice B tým Meziměstí 9:1. Kuriozitou zápasu bylo, že se na kanonádě podílelo osm hráčů Heřmánkovic. Střelecky se dařilo také Hejtmánkovicím v okresním přeboru, které vyhrály 8:0 s Mezilesím. Tři branky vstřelili Kotyza a Prokeš. V 1.A třídě Broumov poprvé vyhrál na hřišti soupeře a také Police byla venku stoprocentní.

Broumov se rozloučil se svojí fotbalovou legendou

porV pondělí 18. září zemřel v nedožitých 76 letech Martin Porubek. S broumovskou fotbalovou legendou se v pondělí na broumovském hřbitově přišla rozloučit rodina, několik desítek přátel, spoluhráčů a kamarádů.

Hráči a fanoušci v Broumově uctili minutou ticha Martina Porubka

porubPřed nedělním zápasem 1.A třídy mezi Slovanem Broumov a MFK Trutnov B hráči a celý stadion uctil minutou ticha jednu z legend broumovského fotbalu Martina Porubka, který před týdnem zemřel. Broumov vyhrál 2:1, Spartak Police nad Metují na vlastním hřišti prohrál s Kratonohama vysoko 7:2 a Broumov se tak poprvé v této sezóne vyhoupl v tabulce před polický tým.

Broumov z Roudnice přivezl bod. V penaltách neuspěl

mic 100 100Fotbalisté Slovanu Broumov v neděli v 6. kole 1.A třídy remizovali v Roudnici 2:2. V penaltách však neuspěli a do tabulky si připsali jeden bod. police v sobotu prohrála v Kobylici 3:0.

Police ztratila vedení 5:1, v nastaveném čase však rozhodla

kruh 100 100Divoký zápas sehráli v 5. kole fotbalové 1.A třídy Police nad Metují a Bílá Třemešná. Police v 53. minutě vedla už 5:1 a vše se zdálo být jasné. Hosté však stačili vyrovnat na 5:5. Tři body pro Polici však v nastaveném čase vystřelil Jakub Semerák.

Broumovu se na hřištích soupeře nedaří. Police vyhrála v Trutnově

mic 100 100Ani ve třetím zápase nové sezóny se fotbalistům Slovanu Broumov na hřišti soupeře nepodařilo bodovat. Tentokrát Broumov prohrál v Dobrušce 4:1. Naopak Spartak Police nad Metují vyhrál s trutnovským béčkem 2:0 a má už šest bodů v tabulce.

Fotbalové hvězdy bavily diváky, soupeře i sebe

krinice web 3V sobotu 26. srpna se v rámci Dožínek v Křinicích hrálo zajímavé utkání místního klubu s mužstvem fotbalových internacionálů České republiky. Utkání proběhlo v důstojném rámci před téměř 200 platícími diváky. Sokol Křinice byl jeden z prvních oddílů nejnižší soutěže, se kterým se Internacionálové ČR utkali.

Začala fotbalová okresní soutěž. Martínkovice vyhrály i díky čtyřem brankám Jakuba Kindla

mic 100 100O víkendu začala fotbalová okresní soutěž. V úvodním zápase porazily Martínkovice Heřmánkovice 5:2, když se střelecky dařilo Jakubovi Kindlovi, který vstřelil čtyři branky. Slovan Broumov v 1.A třídě poprvé vyhrál. Porazil Kunčice vysoko 5:1.

Začal fotbalový okresní přebor. Teplice nad Metují a Hejtmánkovice vyhrály hokejovým výsledkem

ccc 100 100Tento víkend začal fotbalový okresní přebor. Dařilo se Teplicím nad Metují, které vyhrály v Dolanech divokým výsledkem 7:3. Podobně hrály Hejtmánkovice, které první zápas sezóny zvládly v Hronově vyhrát 5:3.

Polické vítězství odpískala hlavní rozhodčí Jindra Lavrenčíková

20841529 1735004586519055 543499019 oPolický Spartak vítězně vstoupil do nové sezóny 1.A třídy, kam postoupil. Zápas s Dobruškou velmi dobře na postu hlavního rozhodčího odřídila žena - Jindra Lavrenčíková, která pochválila oba týmy i jejich funkcionáře. Slovan Broumov prohrál v Sobotce a cestu za návratem do krajského přeboru začíná z posledního místa tabulky.

Strana 1 z 23

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek