Broumovsko

Úterý 2.březen 2021

Poslední aktualizace 2.03.2021 04:14

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Broumov kvůli počasí neodehrál první zápas sezóny

Broumov kvůli počasí neodehrál první zápas sezóny

Email Tisk PDF

balllooon 100 100Kvůli bouřce a nadměrným dešťovým srážkám fotbalisté Slovanu Broumov neodehráli své prvné utkání sezóny. Hřiště v Trutnově bylo prostě pood vodou. Police přišla o vítězství s Červeným Kostelcem v poslední minutě, uspěla aspoň při střelbě pokutových kopů. Hejtmánkovice i Meziměstí nevstřelili branku a jsou bez bodů.

Krajský přebor

Spartak Police nad Metují - Červený Kostelec 1 : 1 (1 : 0), penalty 4 : 3

Střelci: 39. Matějka Jakub (pokutový kop) - 90. Hundák Jakub

Sestava Police: Vacho Libor, Rieger Bohuslav, Awuku Felix (46. Klapkovský Josef), Franc Pavel, Hauschke Jakub (46. Ansuma Musa), Havrda Ondřej, Jandík Marek (C), Mucha Tomáš (46. Ansorge Jan), Kudláček Ladislav, Matějka Jakub (86. Gavelek Vilém), Melichar Jan (34.  Routek Miroslav)

"Dnešní nerozhodný výsledek je pro objektivního diváka spravedlivý," zhodnotil krátce zápas předseda polického oddílu Karel Klimeš.

Trenéd Kostelce Robert Hanuš dodal: "Na začátek sezóny velmi dobrý zápas, skvělá atmosféra a spousta diváků. Domácí nás od začátku zatlačili, ale paradoxně jsme do vedení mohli jít my, ale penaltu Hlava neproměnil. Bohužel stejnou šanci dostali domácí a ti ji využili. Druhý poločas jsme byli lepším týmem a zaslouženě v závěru vyrovnali. Remíza odpovídá průběhu hry, musím tým pochválit za odmakaný zápas proti velmi silnému týmu Police."

1. B třída

Sokol Hejtmánkovice - FC Nový HK 0 : 3 (0 : 1)

Střelci: 28. Matějka Tomáš, 47. Karel Jan, 78. Karel Jan

Sestava Hejtmánkovic: Remeš Miroslav, Harasevič Miroslav, Harasevič Václav, Hušek David (6. Franc Jiří), Jirman Ondřej, Richter Filip, Růžička Martin (C), Fichtner Zdeněk (79. Korityák Tomáš), Hušek Filip (46. Novák Lukáš), Matouš Martin (75. Strelec Jan), Schubert Jan (58. Bohatec Martin)

"Dnešní utkání se lámalo již v začtku a bohužel v náš neprospěch. Neproměnili jsme 2 šance a byli za to potrestaní. Ihned po inkasované brance jsme mohli vyrovnat, ale bohužel jsme šanci zahodili. Poté to byla z naší strany spíše křeč a soupeř velmi kvalitní hrou utkání kontroloval a zaslouženě získal 3 body," zhodnotil zápas hejtmánkovický Míra Harasevič.

Trenér Nového Hradce Ondřej Kolář uvedl: "Na hřišti menších rozměrů se hrál bojovný zápas. Po většinu utkání jsme byli silnější na míči, což vyústilo v mnoho šancí, které jsme bohužel řešili zbrkle. Potěšila mě součinnost středové řady, která dala naší hře potřebný klid a kvalitu. Díky výhře dlouhá cesta utíká rychleji."

Spartak Kosičky - Lokomotiva Meziměstí 4 : 0 (2 : 0)

Střelci: 5. Stránský Milan, 39. Kotek Michal, 54. Mráz Jakub, 83. Chlad Jakub

Sestava Meziměstí: Jansa Lubomír, Škola Adam (C), Jirásek Vojtěch (64. Jirásek Robert), Šprinc Petr (67. Šimko Vladislav), Sedláček Jan, Mucha Josef, Smrček Pavel (79. Kitler Jindřich), Gajdoš Petr, Šolc Petr, Smrček Jakub, Borůvka Adam (46. Sedláček Tomáš)

"Dnes nám chybělo šest hráčů, kteří byli na dovolené a museli jsme tak zkombinovat sestavu. Utkáni jsme neodehráli špatně a je škoda, že jsme před poločasem dostali červenou kartu a proto to bylo pro nás těžší. Nakonec domácí vyhráli zaslouženě. Děkuji hráčům, kteří si uděali čas a jeli s nami," řekl po zápase trenér Meziměstí JIndřich Kitler.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Tereza Machková: Gympl mi ukázal cesty, po kterých mohu jít v životě dál

Tereza Machková: Gympl mi ukázal cesty, po kterých mohu jít v životě dál

"Mám ještě v živé paměti, jak přišla Tereza do své třídy. Nastoupila o rok později, do sekundy. Byla...

Hrající trenér Hejtmánkovic Miroslav Harasevič: Postupem času ubývá chuť do fotbalu

Hrající trenér Hejtmánkovic Miroslav Harasevič: Postupem času ubývá chuť do fotbalu

Současná situace amatérským fotbalovým soutěžím rozhodně nenahrává. Jasným příkladem jsou Hejtmánkov...

Nový web cestující provede veřejnou dopravu v kraji

Nový web cestující provede veřejnou dopravu v kraji

Královéhradecký kraj spustil nový web určený cestujícím ve veřejné dopravě. Zajistí lepší informovan...

Další živé online prohlídky broumovského kláštera odhalí krásy klášterní knihovny

Další živé online prohlídky broumovského kláštera odhalí krásy klášterní knihovny

Ve čtvrtek 25. února a v neděli 14. března 2021 se virtuálně otevře vzácně dochovaná knihovna broumo...

Rozhovor s psycholožkou Masarykovy školy Michaelou Krutilovou

Rozhovor s psycholožkou Masarykovy školy Michaelou Krutilovou

Na několik otázek odpověděla psycholožka Masarykovy základní školy v Broumově Michaela Krutilová.

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

free