Broumovsko

Neděle 17.listopad 2019

Poslední aktualizace21.11.2019 04:06

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Broumov opět zvítězil na hřišti soupeře. Tentokrát veze body z Trutnova

Broumov opět zvítězil na hřišti soupeře. Tentokrát veze body z Trutnova

Email Tisk PDF
seznam článků
Broumov opět zvítězil na hřišti soupeře. Tentokrát veze body z Trutnova
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Všechny strany

mickoFotbalistům Slovanu Broumov se začalo dařit na hřištích soupeře. Po šňůře čtyř porážek už podruhé přivezli tři body, tentokrát z Trutnova.

Krajský přebor

Chlumec nad Cidlinou B - Spartak Police nad Metují 2 : 5 (1 : 2)

Střelci: 33. Hartman Jakub, 52. Veselský Jakub - 36. Matějka Jakub, 42. Klapkovský Josef, 85. Franc Pavel, 86. Franc Pavel, 90. Matějka Jakub

Sestava Police: Vacho Libor, Rieger Bohuslav, Awuku Felix, Kudláček Ladislav, Franc Pavel, Jandík Marek (C), Růžička Pavel, Matějka Jakub, Klapkovský Josef, Havrda Ondřej, Mucha Tomáš

Předseda domácího týmu Martin Firbacher zápas komentoval slovy: "Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách se rozhodlo chvíli před koncem. Za stavu 2:2 jsme v 83. minutě nedali velkou šanci, nastřelili břevno a vzápětí nás hosté potrestali. Do otevřené obrany jsme poté dostali ještě další dvě zbytečné branky. Při absenci zkušených hráčů nám v týmu chybí lídr, který by mladší hráče na hřišti usměrnil. Máme spoustu zbytečných ztrát v přechodové fázi a to nás stojí spoustu sil při návratech zpět. Hlavu vzhůru, podzim ještě nekončí!"

"Dnešní utkání bylo dramatické až do úplného konce. Vzhledem k brankovým příležitostem je naše výhra zasloužená. Děkuji celému kolektivu za dárek v podobě tří bodů, dnes pro řidiče autobusu Huberta, zítra pro mě a mého syna," řekl předseda polického oddílu Karel Klimeš.

MFK Trutnov B - Slovan Broumov 2 : 3 (1 : 2)

Střelci: 34. Kamitz Michal, 70. Hetflejš Jonáš - 23. Gago Marek, 24. Svoboda David, 50. Kučera Pavel (Vlastní)

Sestava Broumova: Drahorád Jakub, Gago Ondřej, Štejnar Martin, Kotyza Jan (C)
Wilke Ervín, Šimon Jakub, Ponikelský Matěj, Svoboda David Gago Marek (76. Pokorný Jiří), Michálek Jan, Smrček Pavel (54. Spišák Ondřej)

"Z dnešního utkaní mám velmi dobrý pocit. Cílem bylo napravit domácí prohru a bodovat. Proto čtyři hráči nastoupili na jiných postech než je obvyklé. Plán vyšel dokonale, mužstvo podalo nejlepší týmový výkon na hřištích soupeřů a vezeme zasloužené vítězství. Několik kluků odehrálo možná nejlepší utkání v sezóně," hodnotil zápas trenér Broumova Ondřej Zinke.

"Na začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem, nijak zvlášť jsme však gólmana hostů neohrozili. Broumov vyrážel do protiútoků a bohužel se mu po 20 minutách hry podařilo 2 z nich během minuty úspěšně přetavit ve vedení. Nám se pak do poločasu podařilo pouze snížit. Ve druhé půli jsme chtěli výkon zlepšit, ale místo toho přišla sprcha v podobě vlastní branky. Za zbytek zápasu je však nutno kluky pochválit, protože bylo vidět, že se o výsledek chtějí poprat. Naneštěstí nás opět popravila koncovka," uvedl realizační tým Trutnova.

1. B třída

Lokomotiva Meziměstí A - SK Přepychy 3 : 2 (1 : 1)

Střelci: 10. Šolc Petr, 57. Šolc Petr, 82. Smrček Jakub - 89. Hejzlar Tomáš, 38. Junek Adam

Sestava Meziměstí: Sejkora Jakub, Urban Patrik, Šnábl Petr (C), Sedláček Jan, Hanzlík Ladislav (82. Sedláček Tomáš), Šolc Petr (76. Kolpak Mariusz Tomasz), Mucha Josef, Škoda Jakub, Škola Adam, Kubeček Jakub (82. Borůvka Adam), Krejčí Vojtěch (68. Smrček Jakub)

"Začátek zápasu nám vyšel, když jsme dali vedoucí branku a měli více ze hry. Pak jsme zbytečně začali chybovat a hosté do poločasu srovnali. Druhý poločas jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Co nás může mrzet jsou vyhozené šance, kterých bylo požehnaně," řekl trenér Meziměstí Jindřich Kitler.

"V posledním utkání jsme i přes naši bojovnost na body nedosáhli. Veliké uznání za celý podzim patří našim věrným fanouškům," uvedl vedoucí támu Přepych Jiří Jelen.

FC Nový HK - Sokol Hejtmánkovice 3 : 1 (1 : 0)

Střelci: 18. Hozák Dan, 77. Štoček Jan, 80. Šmíd Martin - 58. Růžička Pavel

Sestava Hejtmánkovic: Fajstl Miroslav, Harasevič Miroslav, Harasevič Václav, Hušek Filip, Strazzer Petr (71. Matouš Martin), Richter Filip, Růžička Pavel (82. Stupka Petr), Gago Tomáš (C), Růžička Martin, Schubert Jan, Hušek David

Trenér domácích ondřej Kolář k zápasu řekl: "Povedl se nám vstup do utkání a po zásluze jsme se ujali vedení, ale poté přišel nepochopitelný výpadek a jen skvělý brankář nám udržel poločasové vedení. Ve druhé půlce rozhodla naše větší efektivita, i když zahozených šancí bych se nedopočítal. Dnes to nebyl líbivý fotbal, ale i upracované vítězství má hodnotu tří bodů. Děkuji hráčům za odvedenou práci v podzimní části, i když všechno vždy taky růžové nebylo. Jsme teprve v půlce soutěže, tak to snad do jara doladíme.

"Dnešní utkání jsme si prohráli sami v prvním poločase, kdy jsme z jedné střely na branku inkasovali a sami nedali ani ty nejvyloženější šance. Ve druhé půli jsme sice vyrovnali, ale pak svou nedůsledností o body přišli," dodal trenér Hejtmánkovic Míra Harasevič.

Okresní přebor

Slavoj Teplice nad Metují - Velichovky 2:2 (0:2)

Střelci: 80. Kalaš Jáchym, 88. Kalaš Jáchym - 6. Karel Martin, 22. Karel Martin

Okresní soutěž

Spartak Police nad Metují - Sokol Křinice 8:0 (6:0)

Střelci: 2. Melichar Jan, 4. Tauc Jiří, 15. Tauc Jiří, 26. Gavelek Vilém ,32. Rieger Bohuslav, 38. Valchař Tomáš (pen.), 51. Melichar Jan, 60. Nosek Radovan

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Barevní volejbalisté hráli na turnaji v Novém Městě nad Metují

Barevní volejbalisté hráli na turnaji v Novém Městě nad Metují

V neděli 10. listopadu se uskutečnil v Novém Městě nad Metují krajský festivalový turnaj pro oblast ...

Mých 30 let od revoluce

Mých 30 let od revoluce

Na listopad roku 1989 zavzpomínal kameraman a režisér Oliver Malina Morgenstern. Autor je držitelem ...

Obce na Machovsku spojil se sousedy nový hraniční přechod

Obce na Machovsku spojil se sousedy nový hraniční přechod

Jeden ze tří velkých silničních projektů realizovaných v Královéhradeckém kraji v rámci česko-polské...

Pomozte Police Symphony Orchestra s dobudováním vysněné zkušebny!

Pomozte Police Symphony Orchestra s dobudováním vysněné zkušebny!

Police Symphony Orchestra (PSO) je soubor nadšených amatérských muzikantů z Police nad Metují. Každý...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. listopadu

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. listopadu

Připomínka 30 let od sametové revoluce, čtyři divadelní představení, ples, posvícení, koncert Jiřího...

Doporučujeme

Rozhovor s Jirkou Malíkem o suchu, zádrži vody a modelech Zdoňov a Křinice

malikttt

Jiří Malík, předseda spolku Živá voda, vyhrál počátkem září se svým modelem Zádrže vody na Zdoňovsku kategorii Nápad v 11. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. V současné době zároveň dokončuje druhý model, který se věnuje oblasti Křinicka. Oba tyto modely přicházejí s návrhem nápravy vysušené krajiny a zádrže vody. Podrobnosti vysvětluje Jiří Malík v rozhovoru... celý článek

 

Poslední komentáře