Broumovsko

Neděle 12.červenec 2020

Poslední aktualizace11.07.2020 04:33

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Broumovští fotbalisté hlásí: "Na jaro jsme připraveni."

Broumovští fotbalisté hlásí: "Na jaro jsme připraveni."

Email Tisk PDF
fotbrou1

I přes spekulace o odchodu trenéra broumovského fotbalového A týmu Jaroslava Vejpravy, které se vyrojili v období zimní přestávky, zimní příprava mužstva Slovanu proběhla pod jeho vedením. Zahájena byla 10. ledna 2011.

Jaroslav Vejprava je se zimní přípravou A týmu velice spokojený. "Hráči se tréninků účastnili v hojném počtu. Na každý trénink dorazilo 14 až 16 hráčů. Tréninky jsem naplánoval na 3 dny v týdnu, z toho 2x týdně jsme jezdili na hřiště s umělou trávou do Meziměstí a jednou týdně jsme pracovali na fyzičce v terénu. K tomu nám dobře posloužily schody u restaurace Střelnice nebo park Alejka. O víkendu jsme se pak účastnili turnaje Zimní ligy v Trutnově." vysvětlil  Jaroslav Vejprava.

Na tomto turnaji tým Slovanu Broumov nepřipustil ani jednu porážku od soupeřů a celkově obsadil 2. místo. Trenér k turnaji řekl: "Druhé místo v Zimní lize je pěkné, ale nepřičítám mu žádnou váhu. Našimi soupeři totiž byly mančafty hrající nižší soutěže."

Do broumovského „ Áčka " během zimní přestávky dorazily posily. Obloukem přes Sokol Hejtmánkovice se na Stadion Opočenského vrátil bývalý dorostenec Broumova Lukáš Novák. Z Hejtmánkovic se také vrací staronový hráč Martin Růžička, který se v okresním přeboru rozehrával po operaci vazů v koleně. Tým broumovských mužů také posílí, věkem ještě dorostenec Jaroslav Jaroš, který dosud hostoval v náchodském dorostu. Poslední posilou Slovanu je bývalý brankář dorostu Vojta Černý, který trénuje s muži kvůli zranění Pavla Martina. Ten se podrobil operaci křížových vazů a do jarní části se nezapojí. Hráčský kádr Slovanu Broumov opustil z rodinných důvodů Petr Možný. Mnohem méně uvidíme po hřišti běhat také Pavla Kuchtu a Pavla Růžičku. Oba činnost v A týmu musel kvůli pracovním povinnostem značně omezit.

S jakým cílem vyběhnou hráči Slovanu Broumov do jarní části? Trenér Vejprava k tomu řekl: "Naším cílem je zejména v domácích utkáních odvádět kvalitní výkon se spoustou vstřelených branek a sezónu 2010/2011 ukončit umístěním do 3. místa v tabulce krajského přeboru.

Jarní sezónu zahájí broumovští muži 20. března v Týništi nad Orlicí. V první domácím utkání krajského přeboru 27. března, bude Slovan Broumov hostit Nový Bydžov B. Začátek utkání je v 15 hodin.

Program fotbalového oddílu Slovan Broumov – jaro 2011 .

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Festival Za poklady Broumovska o víkendu online i naživo

Festival Za poklady Broumovska o víkendu online i naživo

V sobotu 11. července od šesti hodin uvede festival Za poklady Broumovska záznam prvního letošního k...

Beseda s Robertem Šlachtou

Beseda s Robertem Šlachtou

Robert Šlachta. Pro někoho kontroverzní policista, pro jiného úctyhodná osobnost, každopádně člověk,...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 10. do 12. července

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 10. do 12. července

Hudba, filmy a tvořivé dílny, to je ve zkratce nabídka na akce na Broumovsku pro víkend od 10. do 12...

Výchova čtenářů v Čechách

Výchova čtenářů v Čechách

Myslím si, že jsem už o sobě psal, že jsem bibliofil. A se svou vrozenou skromností se touto vlastno...

Wihanův rok: Ještě než odjedu do Ameriky

Wihanův rok: Ještě než odjedu do Ameriky

V letošním roce uplyne sto let od úmrtí jednoho z nejvýznamnějších rodáků z Police nad Metují. 1. kv...

Doporučujeme

Rozhovor se Stanislavem Pitašem o akci Free World Broumov 2020

13346582 954272128004039 1456887943798586450 n 1

"Člověk musí být trochu šílený, aby mohly vznikat výjimečné věci."

V sobotu 5. září se bude v Broumově konat zcela unikátní akce. Pokud vše vyjde podle představ, mělo by se ten den na Mírovém náměstí sejít 160 hudebníků, aby si společně zahráli několik známých rockových šlágrů. Něco podobného nemá v České republice obdoby a Broumov se tak hlásí o jedinečné prvenství. Více o akci nám prozradí její organizátor, pan Stanislav Pitaš...celý článek

 

Poslední komentáře