Broumovsko

Pátek 27.listopad 2020

Poslední aktualizace 1.12.2020 04:31

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Broumovští fotbalisté ročníku 2008 vyhráli turnaj v Jičíně

Broumovští fotbalisté ročníku 2008 vyhráli turnaj v Jičíně

Email Tisk PDF
seznam článků
Broumovští fotbalisté ročníku 2008 vyhráli turnaj v Jičíně
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

28061369 1963668870328425 3625864608858472657 oJéža, Vodouch a sedm trpaslíků se zlatou medailí na krku! Je tomu tak, ročník 2008 znovu předvedl úžasný a především bojovný výkon na silně obsazeném turnaji v Jičíně. Zas a znovu bojovnost, čím dál tím větší chuť po vítězství, krásné individuální akce, dokonce ani kombinace nechyběla. I přes pomalejší rozjezd jsme postupně dokázali vyšplhat až na ten nejvyšší stupínek. Musím celý tým pochválit, že bojoval až do konce a za sedm zápasů dokázali kluci nastřílet krásných 30 gólů.

TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Třebeš 0:1

První zápas byl z obou stran opatrný a k vidění moc pohledných akcí nebylo. To vedlo k výsledku 0:1 z našeho pohledu. Každopádně by byl remízový výsledek dle mého názoru spravedlivý. Na druhou stranu to pro nás byla motivace do dalších bojů. My jsme se z chyb poučili a od této prohry jsme se odrazili a rozjeli jsme stroj, který již nikdo nedokázal zastavit.

TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Jičíněves 13:0

Po nepříliš přesvědčivém prvním zápase jsme měli šanci dostat se do herní a střelecké pohody, což se nám z části povedlo. Zastříleli jsme si, ale herní projev stále nebyl tak dobrý. Ke konci zápasu se to zlepšilo a vypadalo to, že se kluci našli. Musím podotknout, že soupeř měl v týmu tři hráče ročníku 2010 a je na místě, abychom je pochválili za snahu a bojovnost až do samotného konce turnaje.

TJ Slovan Broumov - SK Miletín 4:1

Od třetího zápasu nabírala úroveň soupeřů na obrátkách a začalo se přiostřovat. Každý tým nechtěl dát nic zadarmo a podle toho to také na palubovce vypadalo. Přes opatrný začátek jsme utkání kontrolovali a soupeře nepustili k žádným větším akcím. V tomto zápase jsme konečně ukázali týmový výkon a druhou polovinu zápasu jsme potěšili diváky pěknými týmovými akcemi.

TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Libuň 4:1

Opět náš výkon na začátku zápasu nebyl přesvědčivý, ale po pěti minutách jsme se dostali do tempa a utkání si pohlídali. Zde musím vyzdvihnout výkon Kuby Andrýse, který ukázal svou chuť po vítězství a především "fotbalovou drzost." Kuba si totiž s obranou soupeře doslova pohrál a předvedl spoustu nádherných individuálních akcí. Některé z nich dokonce skončily gólem. Kuba zároveň vytvořil spoustu příležitostí pro ostatní hráče. Například 4. gól, kdy po úniku po pravé straně zasekl míč a přihrál pod sebe nabíhajícímu Hašánkovi, který nekompromisně zavěsil míč do sítě. Krásná fotbalová akce z naší strany!

TJ Slovan Broumov - SK Jičín 08 3:1

Sotva odbila 12. hodina a nás čekaly poslední tři opravdu těžké zápasy, ve kterých šlo o všechno a nebylo na co čekat. Na celém týmu bylo vidět odhodlání a chuť poprat se s touto výzvou. Na nic jsme nečekali a po nepřesvědčivé rozehrávce soupeře jsme skvělým presinkem vybojovali míč, a tak jsme po patnácti vteřinách utkání vedli 1:0. Jičínští neponechali nic náhodě a začali s rozehrávkou znovu a lépe. Dostali jsme se pod tlak a občasnými chybami v obraně jsme se nechali o vedení obrat. Ovšem naši kluci také nesložili zbraně a nakonec si vybojovali těžké vítězství 3:1.

TJ Slovan Broumov - SK Jičín 09 3:1

Mladší kluci z Jičína předváděli na turnaji odhodlané výkony a rozhodně nikomu nic nedali zadarmo. Svou houževnatostí nás celý zápas trápili, ale nakonec jsme si vše pohlídali a pátým vítězstvím v řadě stupňovali náš výkon.

TJ Slovan Broumov - Sokol Milíčeves 3:1

Zápas o všechno, všichni jsme to moc dobře věděli. Od prvního místa nás dělí poslední vítězství a musí to být minimálně o dva góly, kdyby se to nepovedlo, tak bereme bronz. Jediné, co jsme klukům řekli v kabině, bylo to, aby si to užili, ať už to dopadne jakkoliv, a nechali na palubovce všechno. Nebylo se na co šetřit, ale i přesto jsme chtěli vidět především úsměv, radost a dobrý pocit ze hry, ať už je výsledek jakýkoli. Potom ještě v šatně zazněly rady a pokyny stejně jako před každým zápasem, které všichni splnili, a za to si zaslouží obrovskou pochvalu.

Celý tým, všech sedm hráčů, na doposud neporažený tým turnaje doslova vlétl a nenechal jim kousek prostoru. Přesně to, co jsme chtěli, nám naši svěřenci předvedli. Napadání, důraz, kombinace, individuální akce, střelba. Nic z toho nechybělo a my jsme po celou dobu utkání dominovali. Milíčeves ze hry mnoho neměla a za mě to byl nejlepší výkon na turnaji. Bylo vidět, že se kluci neporaženého celku nezalekli a chtěli ukázat, proč na turnaj přijeli. Průběžný výsledek 3:0, my jsme nemohli být nespokojení. Na konci zápasu jsme ještě obdrželi gól na 3:1, ale kluci na hřišti nechali všechno a zaslouženě vyhráli.

Turnaj byl u konce a my jsme mohli slavit. Na dobře obsazeném turnaji jsme porovnali síly se sedmi týmy, které jsme doposud na hřišti nepotkali a celé mužstvo to zvládlo výtečně, skóre 30:6 mluví za vše. Myslím, že můžeme říci, že jsme v dalekém Jičíně zanechali modrobílou stopu se zlatou tečkou na závěr a jen tak na nás nezapomenou. Možná si zrovna hledají Broumov na mapě.

Dík patří také všem rodičům a sourozencům, kteří přijeli fandit a podporovali nás od začátku do konce. Věřím, že jsme jim to vrátili naším skvělým výkonem a budou na to stejně dlouho jako my vzpomínat. HOŠI, DĚKUJEM! Věřím, že je to dostatečná motivace pro všechny nepřestat a pořád tvrdě makat. Všechno to postupně přijde! Tak si pojďme za společným snem a pokračujme v dobré práci! Je to jenom na nás, jak se k dalším výzvám postavíme a připravíme se na ně. Chce to jen čas, trénink a úsměv na tváři!

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

V broumovském klášteře probíhá druhý ročník Sympozia ilustrace

V broumovském klášteře probíhá druhý ročník Sympozia ilustrace

Pět významných českých ilustrátorů a jeden zahraniční host se představí na druhém ročníku Sympozia i...

Vítězný architektonický návrh na rekonstrukci domu na Kostelním náměstí

Vítězný architektonický návrh na rekonstrukci domu na Kostelním náměstí

V dubnu 2020 byla vyhlášena výzva na zpracování architektonického návrhu na rekonstrukci objektu č.p...

Poděkování za potravinovou sbírku

Poděkování za potravinovou sbírku

Vážení účastníci potravinové sbírky, ráda bych se s Vámi podělila o velkou radost, kterou spolek Ape...

Užijte si středeční večer s online koncertem ArtCafé

Užijte si středeční večer s online koncertem ArtCafé

Ve středu 25. listopadu od 19 hodin vysílá hudební klub ArtCafé online koncert Tomáš Sýkora Trio. Ži...

Úspěch nejmenších žáků Masarykovy základní školy

Úspěch nejmenších žáků Masarykovy základní školy

 Na začátku léta spustilo nakladatelství Grada "Velkou prázdninovou soutěž" určenou malým čtená...

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web