Broumovsko

Sobota 4.červenec 2020

Poslední aktualizace 4.07.2020 04:16

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Broumovští fotbalisté ročníku 2008 vyhráli turnaj v Jičíně

Broumovští fotbalisté ročníku 2008 vyhráli turnaj v Jičíně

Email Tisk PDF
seznam článků
Broumovští fotbalisté ročníku 2008 vyhráli turnaj v Jičíně
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

28061369 1963668870328425 3625864608858472657 oJéža, Vodouch a sedm trpaslíků se zlatou medailí na krku! Je tomu tak, ročník 2008 znovu předvedl úžasný a především bojovný výkon na silně obsazeném turnaji v Jičíně. Zas a znovu bojovnost, čím dál tím větší chuť po vítězství, krásné individuální akce, dokonce ani kombinace nechyběla. I přes pomalejší rozjezd jsme postupně dokázali vyšplhat až na ten nejvyšší stupínek. Musím celý tým pochválit, že bojoval až do konce a za sedm zápasů dokázali kluci nastřílet krásných 30 gólů.

TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Třebeš 0:1

První zápas byl z obou stran opatrný a k vidění moc pohledných akcí nebylo. To vedlo k výsledku 0:1 z našeho pohledu. Každopádně by byl remízový výsledek dle mého názoru spravedlivý. Na druhou stranu to pro nás byla motivace do dalších bojů. My jsme se z chyb poučili a od této prohry jsme se odrazili a rozjeli jsme stroj, který již nikdo nedokázal zastavit.

TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Jičíněves 13:0

Po nepříliš přesvědčivém prvním zápase jsme měli šanci dostat se do herní a střelecké pohody, což se nám z části povedlo. Zastříleli jsme si, ale herní projev stále nebyl tak dobrý. Ke konci zápasu se to zlepšilo a vypadalo to, že se kluci našli. Musím podotknout, že soupeř měl v týmu tři hráče ročníku 2010 a je na místě, abychom je pochválili za snahu a bojovnost až do samotného konce turnaje.

TJ Slovan Broumov - SK Miletín 4:1

Od třetího zápasu nabírala úroveň soupeřů na obrátkách a začalo se přiostřovat. Každý tým nechtěl dát nic zadarmo a podle toho to také na palubovce vypadalo. Přes opatrný začátek jsme utkání kontrolovali a soupeře nepustili k žádným větším akcím. V tomto zápase jsme konečně ukázali týmový výkon a druhou polovinu zápasu jsme potěšili diváky pěknými týmovými akcemi.

TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Libuň 4:1

Opět náš výkon na začátku zápasu nebyl přesvědčivý, ale po pěti minutách jsme se dostali do tempa a utkání si pohlídali. Zde musím vyzdvihnout výkon Kuby Andrýse, který ukázal svou chuť po vítězství a především "fotbalovou drzost." Kuba si totiž s obranou soupeře doslova pohrál a předvedl spoustu nádherných individuálních akcí. Některé z nich dokonce skončily gólem. Kuba zároveň vytvořil spoustu příležitostí pro ostatní hráče. Například 4. gól, kdy po úniku po pravé straně zasekl míč a přihrál pod sebe nabíhajícímu Hašánkovi, který nekompromisně zavěsil míč do sítě. Krásná fotbalová akce z naší strany!

TJ Slovan Broumov - SK Jičín 08 3:1

Sotva odbila 12. hodina a nás čekaly poslední tři opravdu těžké zápasy, ve kterých šlo o všechno a nebylo na co čekat. Na celém týmu bylo vidět odhodlání a chuť poprat se s touto výzvou. Na nic jsme nečekali a po nepřesvědčivé rozehrávce soupeře jsme skvělým presinkem vybojovali míč, a tak jsme po patnácti vteřinách utkání vedli 1:0. Jičínští neponechali nic náhodě a začali s rozehrávkou znovu a lépe. Dostali jsme se pod tlak a občasnými chybami v obraně jsme se nechali o vedení obrat. Ovšem naši kluci také nesložili zbraně a nakonec si vybojovali těžké vítězství 3:1.

TJ Slovan Broumov - SK Jičín 09 3:1

Mladší kluci z Jičína předváděli na turnaji odhodlané výkony a rozhodně nikomu nic nedali zadarmo. Svou houževnatostí nás celý zápas trápili, ale nakonec jsme si vše pohlídali a pátým vítězstvím v řadě stupňovali náš výkon.

TJ Slovan Broumov - Sokol Milíčeves 3:1

Zápas o všechno, všichni jsme to moc dobře věděli. Od prvního místa nás dělí poslední vítězství a musí to být minimálně o dva góly, kdyby se to nepovedlo, tak bereme bronz. Jediné, co jsme klukům řekli v kabině, bylo to, aby si to užili, ať už to dopadne jakkoliv, a nechali na palubovce všechno. Nebylo se na co šetřit, ale i přesto jsme chtěli vidět především úsměv, radost a dobrý pocit ze hry, ať už je výsledek jakýkoli. Potom ještě v šatně zazněly rady a pokyny stejně jako před každým zápasem, které všichni splnili, a za to si zaslouží obrovskou pochvalu.

Celý tým, všech sedm hráčů, na doposud neporažený tým turnaje doslova vlétl a nenechal jim kousek prostoru. Přesně to, co jsme chtěli, nám naši svěřenci předvedli. Napadání, důraz, kombinace, individuální akce, střelba. Nic z toho nechybělo a my jsme po celou dobu utkání dominovali. Milíčeves ze hry mnoho neměla a za mě to byl nejlepší výkon na turnaji. Bylo vidět, že se kluci neporaženého celku nezalekli a chtěli ukázat, proč na turnaj přijeli. Průběžný výsledek 3:0, my jsme nemohli být nespokojení. Na konci zápasu jsme ještě obdrželi gól na 3:1, ale kluci na hřišti nechali všechno a zaslouženě vyhráli.

Turnaj byl u konce a my jsme mohli slavit. Na dobře obsazeném turnaji jsme porovnali síly se sedmi týmy, které jsme doposud na hřišti nepotkali a celé mužstvo to zvládlo výtečně, skóre 30:6 mluví za vše. Myslím, že můžeme říci, že jsme v dalekém Jičíně zanechali modrobílou stopu se zlatou tečkou na závěr a jen tak na nás nezapomenou. Možná si zrovna hledají Broumov na mapě.

Dík patří také všem rodičům a sourozencům, kteří přijeli fandit a podporovali nás od začátku do konce. Věřím, že jsme jim to vrátili naším skvělým výkonem a budou na to stejně dlouho jako my vzpomínat. HOŠI, DĚKUJEM! Věřím, že je to dostatečná motivace pro všechny nepřestat a pořád tvrdě makat. Všechno to postupně přijde! Tak si pojďme za společným snem a pokračujme v dobré práci! Je to jenom na nás, jak se k dalším výzvám postavíme a připravíme se na ně. Chce to jen čas, trénink a úsměv na tváři!

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Festival Za poklady Broumovska pokračuje koncertem v Polici nad Metují

Festival Za poklady Broumovska pokračuje koncertem v Polici nad Metují

V sobotu 4. července pokračuje festival Za poklady Broumovska dalším živým koncertem pro veřejnost. ...

Broumovské noviny jsou nejlepší zpravodaj v Královéhradeckém kraji za rok 2019

Broumovské noviny jsou nejlepší zpravodaj v Královéhradeckém kraji za rok 2019

V soutěži o nejlepší obecní zpravodaj měst a obcí v Královéhradeckém kraji za rok 2019 zvítězily v k...

Noční hrané prohlídky odhalí v klášteře tajemství broumovského meteoritu

Noční hrané prohlídky odhalí v klášteře tajemství broumovského meteoritu

V pátek 3. července startují v národní kulturní památce broumovského kláštera Noční hrané prohlídky....

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. července

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. července

Koncerty dvou festivalů, cyklistický závod, vernisáž a možnost navštívit kostely na Broumovsku. To j...

Dnes začalo dopravní omezení v Broumově. Vznikne nový prostor před úřadem a místo pro přecházení

Dnes začalo dopravní omezení v Broumově. Vznikne nový prostor před úřadem a místo pro přecházení

Dnes začnou stavební práce na rekonstrukci místa pro přecházení a úpravě prostoru před městským úřad...

Doporučujeme

Rozhovor se Stanislavem Pitašem o akci Free World Broumov 2020

13346582 954272128004039 1456887943798586450 n 1

"Člověk musí být trochu šílený, aby mohly vznikat výjimečné věci."

V sobotu 5. září se bude v Broumově konat zcela unikátní akce. Pokud vše vyjde podle představ, mělo by se ten den na Mírovém náměstí sejít 160 hudebníků, aby si společně zahráli několik známých rockových šlágrů. Něco podobného nemá v České republice obdoby a Broumov se tak hlásí o jedinečné prvenství. Více o akci nám prozradí její organizátor, pan Stanislav Pitaš...celý článek

 

Poslední komentáře