Broumovsko

Čtvrtek 23.leden 2020

Poslední aktualizace23.01.2020 04:40

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Krásná fotbalová tečka. Broumov přestřílel Českou Skalici 7:5

Krásná fotbalová tečka. Broumov přestřílel Českou Skalici 7:5

Email Tisk PDF
seznam článků
Krásná fotbalová tečka. Broumov přestřílel Českou Skalici 7:5
Strana 2
Strana 3
Všechny strany

3V posledním domácím zápase 1. A třídy Slovan Broumov v divokém zápase přestřílel Českou Skalici 7:5. Broumov většinu času dotahoval vedení soupeře, ale ukázal své fotbalové srdíčko. Parádní výkon předvedl Matěj Ponikelský, který na tři branky přihrál a vítězství potvrdil posledním gólem do prázdné branky, když se brankář Skalice pokusil svým vyběhnutím o zvrácení výsledku. (to jsem napsal předtím, než jsem četl názor trenéra). Poslední podzimní zápas Broumov hraje v sobotu v Novém Městě nad Metují.

Krajský přebor

SK Dobruška - Spartak Police nad Metují 1 : 3 (0 : 2)

Střelci: 48. Bohuňovský Benjamin - 13. Klapkovský Josef (Pokutový kop), 36. Mucha Tomáš, 64. Franc Pavel

Sestava Police: Vacho Libor, Rieger Bohuslav, Awuku Felix (57. Hauschke Jakub), Kudláček Ladislav, Franc Pavel, Jandík Marek (C), Růžička Pavel (75. Melichar Jan), Matějka Jakub (81. Gregar Tomáš), Klapkovský Josef, Havrda Ondřej, Mucha Tomáš (57. Ansuma Musa)

"Jsem rád, že kluci výsledkově utkání zvládli. Už jen proto, poněvadž jsme se již několikrát sami přesvědčili, že mužstvo, které je na konci tabulky, se samo neporazí," uvedl předseda polického oddílu Karel Klimeš.

Trenér Dobrušky Miloš Killar dodal: "Krize pokračuje, ani toto utkání jsme nezvládli. Když jsme se vrátili brankou na 1:2 do hry, stačil jeden nedohraný souboj u naší branky a bylo po nadějích na lepší výsledek."

1. A třída

Slovan Broumov - SK Česká Skalice 7 : 5 (3 : 5)

Střelci: 10. Smrček Pavel, 31. Kotyza Jan, 34. Kotyza Jan, 55. Němeček Tomáš, 73. Němeček Tomáš, 82. Svoboda David, 90. Ponikelský Matěj - 5. Pípek Roman, 13. Pípek Roman, 17. Valeš Jan, 36. Pácalt Tomáš, 43. Valeš Jan

Sestava Broumova: Drahorád Jakub, Gago Ondřej, Štejnar Martin, Kotyza Jan (C), Wilke Ervín, Šimon Jakub, Ponikelský Matěj, Svoboda David (86. Pokorný Jiří), Gago Marek (46. Němeček Tomáš), Michálek Jan, Smrček Pavel (46. Spišák Ondřej)

"Neskutečné, bláznivé... poločas, osm branek, stav 3:5 pro hosty. V přestávce jsem kluky nabádal, že nic není ztraceno a můžeme to zvládnout. Druhý poločas byl galapředstavení celého týmu, který to nezabalil a utkaní otočil! Loučení s fanoušky, kteří dnes hnali mužstvo za vítězstvím, bylo v euforii. Pochvalu zaslouží celý tým, výraznou postavou byl Mates Ponikelský. Pánové, klobouček!" uvedl trenér Broumova Ondřej Zinke.

Trenér Skalice Jakub Zahradník dodal: "Csaplarova past sklapla. Dát 5 branek venku a odjiždět domů bez bodu, to je hodně nemilé. Broumovský fanoušek musel být dnes spokojen, ten skalický v rozpacích. Bohužel se opakují stále stejné věci. Když se nám daří, porazíme kohokoliv, když ne, porazí nás kdokoliv. Nutno podotknout, že si domací za 2. poločas vyhrát zasloužili. Je potřeba se ctí dohrát podzim, odpočinout si a v zimě pořádně potrénovat."

obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. ledna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. ledna

Sláva českého piva a polských klobás, Vinná brána, plesy, amškarní pro děti, program v Ulitě a v Muz...

Na programových dotacích rozdělil Královéhradecký kraj 180 milionů korun. Peníze míří také do Hejtmánkovic a Heřmánkovic

Na programových dotacích rozdělil Královéhradecký kraj 180 milionů korun. Peníze míří také do Hejtmánkovic a Heřmánkovic

Celkem 180 milionů korun obdrželi žadatelé prostřednictvím programových dotací Královéhradeckého kra...

V porodnicích zdravotnického holdingu se vloni narodilo 3104 dětí

V porodnicích zdravotnického holdingu se vloni narodilo 3104 dětí

V nemocnicích Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje přišlo vloni na svět celkem 3104 novor...

Kraj uzavřel nové smlouvy s autobusovými dopravci. Platit začnou příští rok na jaře

Kraj uzavřel nové smlouvy s autobusovými dopravci. Platit začnou příští rok na jaře

Královéhradecký kraj uzavřel smlouvy s autobusovými dopravci, kteří budou v letech 2021 až 2031 zaji...

Daniela Valešová je držitelkou ceny Zlatý oříšek pro rok 2019

Daniela Valešová je držitelkou ceny Zlatý oříšek pro rok 2019

V republikovém kole soutěže Zlatý oříšek, která vyhledává a všestranně podporuje aktivní, nadané a ú...

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře