Broumovsko

Sobota 6.červen 2020

Poslední aktualizace 5.06.2020 05:54

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Pavel Krmaš: K Vánocům přeji všem hlavně zdraví, to je nejdůležitější!

Pavel Krmaš: K Vánocům přeji všem hlavně zdraví, to je nejdůležitější!

Email Tisk PDF
seznam článků
Pavel Krmaš: K Vánocům přeji všem hlavně zdraví, to je nejdůležitější!
Strana 2
Všechny strany

krmas2K poslednímu předvánočnímu rozhovoru jsme si pozvali Pavla Krmaše, sportovního ředitele FC Hradec Králové. S Pavlem jsme si povídali nejen o zimní přípravě v Chorvatsku, aktuálním dění na přestupovém trhu nebo o situaci okolo Tomáše Jirsáka. Zabrousili jsme rovněž k vánočním tématům, takže se například dozvíte, co si Pavel Krmaš přeje pod stromeček.

Jak prožíváš současné předvánoční dny?

Pracovně (usmívá se). V hlavě samozřejmě Vánoce mám, děti, rodina. Ale pracovně se v tuto chvíli rozjíždí přestupy, eventuální posily, takže člověk je neustále na telefonu. Musím sledovat situace v jiných klubech, kdo by mohl přijít v úvahu.

Jaká je aktuální situace u A týmu (pozn. redakce - FC Hradec Králové), co se týče příchodů, odchodů?

Žádnou konkrétní nabídku jsme zatím nezaznamenali. Kdo půjde určitě na hostování je Honza Vobejda. Pak nás opustí, opět v rámci hostování, ještě jedno jméno. Jinak máme rozjednané dva hráče, ale to v současné době ještě nemůžu komentovat.

A co Tomáš Jirsák, jak tam situace vypadá?

Je problém s Tomášovou smlouvou v Kazachstánu. Musíme ho ze smlouvy vyvázat a zaregistrovat ho lze až 25. ledna. Takže to bude trochu složitější. Je to tak často u hráčů z těchto destinací, zkušenosti už máme třeba s příchodem Kuby Chlebouna nebo Pavla Černého. Nicméně Tomáš tady určitě bude.

Proč jsme zvolili soustředění v Chorvatsku, co si od něj slibujeme?

Pokud jsme chtěli do zahraničí, tak přicházelo v úvahu Turecko nebo právě Chorvatsko, Slovinsko. Turecko jsme se dohodli, že z bezpečnostních důvodů nebudeme absolvovat. Doufáme, že v chorvatském Umagu budou ideální podmínky. Chceme trénovat na přírodní trávě, tak snad nebude velká zima.

V přípravě nás čeká například slovinský NK Celje nebo srbský celek Vojvodina Novi Sad. Bude to pro Votroky přínosné měření sil?

To se uvidí až po sezoně. Osobně jsem raději, když hrajeme se soupeři, kteří mají určitou kvalitu. V lize nás také nečeká nic jednoduchého. Na druhou stranu i příprava s papírově slabším soupeřem může pomoci ke zvednutí sebevědomí. Uvidíme, jaký bude náš třetí soupeř na soustředění, možná ten bude z kategorii slabších, je to v jednání.

Prozraď čtenářům, jak vypadají Vánoce u Krmašů?

Budeme tady společně doma v Hradci, těšíme se na to my, těší se na to děti. Máme zavedené rituály a já doufám, že si to užijeme, nasajeme pravou vánoční atmosféru. Já Vánoce mám hodně rád, hlavně kvůli dětem.

Když jsi působil v Německu, trávili jste s rodinou Vánoce tam?

Vždycky jsme jezdili do Čech, k rodičům, domů. Loni jsme byli poprvé sami tady v Hradci. V Německu ale budou podobné zvyky jako u nás.

Plánujete také zimní radovánky?

Já hrozně rád chodím na běžky, ale v posledních letech nebyl moc sníh, tak už je to dlouho, kdy jsem byl naposledy. Jelikož jsem z Broumova, tak jsem byl jako dítě na běžkách hodně aktivní. Chci se tomu věnovat dál, uvidíme, jak to vyjde s počasím. S rodinou plánuji začít jezdit i na lyže.

Co si Pavel Krmaš přeje pod stromeček?

Hlavně zdraví! Pro moji rodinu a všem lidem. To je nejdůležitější na světě a není to jen fráze. Co se fotbalu týče, tak samozřejmě záchranu v lize. Chtěl bych se vyhnout boji o udržení. Přál bych si také, aby mezi klubem a fanoušky nastal mír a rozbrojů bylo co nejméně. Musíme všichni táhnout za jeden provaz.

Zdroj www.fchk.cz

obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Benefiční online koncert Police Symphony Orchestra z broumovského kláštera vynesl přes půl milionu korun na podporu místní kultury

Benefiční online koncert Police Symphony Orchestra z broumovského kláštera vynesl přes půl milionu korun na podporu místní kultury

Nevšední online benefiční koncert P.S. ONLINE spojil nadšence s profesionály, 31. května 2020 společ...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 5. do 7. června

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 5. do 7. června

Vernisáže výstav, divadlo, kino pro děti, koncert či mykologická akce. To jsou tipy na akce, které s...

Golf je zábava pro celou rodinu

Golf je zábava pro celou rodinu

Začnu i tento díl golfovým slovníkem.

"Všechno je jinak."

"Všechno je jinak."

Znáte ten židovský vtip o rabínovi na smrtelné posteli? Jeho svatost a učenost byla věhlasná, a tak ...

Návrat do Edenu

Návrat do Edenu

"Ten, kdo má obavy o své zdraví, nechť raději zůstane doma, aby nevymrzoval. Já na tento blázinec má...

Doporučujeme

Benefiční koncert Police Symphony Orchestra z broumovského kláštera – P. S. ONLINE

Police Symphony Orchestra galakoncert foto Tomáš Hejzlar 6537 nahled

Mladí hudební nadšenci z Police Symphony Orchestra často a rádi pořádají koncerty pro dobrou věc. Během deseti let existence orchestru na dobročinné účely věnovali téměř 1,2 milionu korun a s neslábnoucí energií hodlají pokračovat i nyní. V neděli 31. května od 20 hodin odehrají speciální benefiční koncert P. S. ONLINE, oproti jiným online přenosům pojatý velmi netradičně - skloubí hudbu a pohyb s poetikou barokní perly broumovského výběžku... celý článek

 

Poslední komentáře