Broumovsko

Pondělí 18.leden 2021

Poslední aktualizace18.01.2021 04:51

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Pavel Krmaš: K Vánocům přeji všem hlavně zdraví, to je nejdůležitější!

Pavel Krmaš: K Vánocům přeji všem hlavně zdraví, to je nejdůležitější!

Email Tisk PDF
seznam článků
Pavel Krmaš: K Vánocům přeji všem hlavně zdraví, to je nejdůležitější!
Strana 2
Všechny strany

krmas2K poslednímu předvánočnímu rozhovoru jsme si pozvali Pavla Krmaše, sportovního ředitele FC Hradec Králové. S Pavlem jsme si povídali nejen o zimní přípravě v Chorvatsku, aktuálním dění na přestupovém trhu nebo o situaci okolo Tomáše Jirsáka. Zabrousili jsme rovněž k vánočním tématům, takže se například dozvíte, co si Pavel Krmaš přeje pod stromeček.

Jak prožíváš současné předvánoční dny?

Pracovně (usmívá se). V hlavě samozřejmě Vánoce mám, děti, rodina. Ale pracovně se v tuto chvíli rozjíždí přestupy, eventuální posily, takže člověk je neustále na telefonu. Musím sledovat situace v jiných klubech, kdo by mohl přijít v úvahu.

Jaká je aktuální situace u A týmu (pozn. redakce - FC Hradec Králové), co se týče příchodů, odchodů?

Žádnou konkrétní nabídku jsme zatím nezaznamenali. Kdo půjde určitě na hostování je Honza Vobejda. Pak nás opustí, opět v rámci hostování, ještě jedno jméno. Jinak máme rozjednané dva hráče, ale to v současné době ještě nemůžu komentovat.

A co Tomáš Jirsák, jak tam situace vypadá?

Je problém s Tomášovou smlouvou v Kazachstánu. Musíme ho ze smlouvy vyvázat a zaregistrovat ho lze až 25. ledna. Takže to bude trochu složitější. Je to tak často u hráčů z těchto destinací, zkušenosti už máme třeba s příchodem Kuby Chlebouna nebo Pavla Černého. Nicméně Tomáš tady určitě bude.

Proč jsme zvolili soustředění v Chorvatsku, co si od něj slibujeme?

Pokud jsme chtěli do zahraničí, tak přicházelo v úvahu Turecko nebo právě Chorvatsko, Slovinsko. Turecko jsme se dohodli, že z bezpečnostních důvodů nebudeme absolvovat. Doufáme, že v chorvatském Umagu budou ideální podmínky. Chceme trénovat na přírodní trávě, tak snad nebude velká zima.

V přípravě nás čeká například slovinský NK Celje nebo srbský celek Vojvodina Novi Sad. Bude to pro Votroky přínosné měření sil?

To se uvidí až po sezoně. Osobně jsem raději, když hrajeme se soupeři, kteří mají určitou kvalitu. V lize nás také nečeká nic jednoduchého. Na druhou stranu i příprava s papírově slabším soupeřem může pomoci ke zvednutí sebevědomí. Uvidíme, jaký bude náš třetí soupeř na soustředění, možná ten bude z kategorii slabších, je to v jednání.

Prozraď čtenářům, jak vypadají Vánoce u Krmašů?

Budeme tady společně doma v Hradci, těšíme se na to my, těší se na to děti. Máme zavedené rituály a já doufám, že si to užijeme, nasajeme pravou vánoční atmosféru. Já Vánoce mám hodně rád, hlavně kvůli dětem.

Když jsi působil v Německu, trávili jste s rodinou Vánoce tam?

Vždycky jsme jezdili do Čech, k rodičům, domů. Loni jsme byli poprvé sami tady v Hradci. V Německu ale budou podobné zvyky jako u nás.

Plánujete také zimní radovánky?

Já hrozně rád chodím na běžky, ale v posledních letech nebyl moc sníh, tak už je to dlouho, kdy jsem byl naposledy. Jelikož jsem z Broumova, tak jsem byl jako dítě na běžkách hodně aktivní. Chci se tomu věnovat dál, uvidíme, jak to vyjde s počasím. S rodinou plánuji začít jezdit i na lyže.

Co si Pavel Krmaš přeje pod stromeček?

Hlavně zdraví! Pro moji rodinu a všem lidem. To je nejdůležitější na světě a není to jen fráze. Co se fotbalu týče, tak samozřejmě záchranu v lize. Chtěl bych se vyhnout boji o udržení. Přál bych si také, aby mezi klubem a fanoušky nastal mír a rozbrojů bylo co nejméně. Musíme všichni táhnout za jeden provaz.

Zdroj www.fchk.cz

obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Trutnovská radnice hledá nové využití městské věznice. Zapojit se může i veřejnost

Trutnovská radnice hledá nové využití městské věznice. Zapojit se může i veřejnost

Budova věznice z 19. století v centru Trutnova konečně patří městu. Původně sloužila jako městské vě...

Vadný přímotop málem způsobil požár

Vadný přímotop málem způsobil požár

Tři jednotky hasičů byly vyslány k ohlášenému požáru v bytovém domě v ulici Na Příkopech v Broumově....

Policie vyloučila verzi úmyslného zapálení

Policie vyloučila verzi úmyslného zapálení

Vyšetřování rozsáhlého květnového požáru skladovací haly společnosti Hauk v Polici nad Metují bylo u...

Ve Velkém Poříčí havarovala hned tři osobní vozidla

Ve Velkém Poříčí havarovala hned tři osobní vozidla

Profesionální a dobrovolní hasiči z Náchoda zasahovali u dopravní nehody, která se stala na silnici ...

Šonovská javorová alej je druhá nejkrásnější v kraji

Šonovská javorová alej je druhá nejkrásnější v kraji

Javorová alej u Šonova na slinici z Broumova do Šonova obsadila druhé místo v desátém ročníku ankety...

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

free