Broumovsko

Středa 3.červen 2020

Poslední aktualizace 3.06.2020 04:04

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní

Email Tisk PDF
seznam článků
Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Strana 18
Strana 19
Strana 20
Strana 21
Všechny strany

26172912 1336442139795174 5135002129204354103 oVe Sportovním areálu Emericha Ratha v Broumově se 30. prosince 2017 konal první ročník Předsilvestrovského derby fanoušků pražských "S". Po vzoru pražského Silvestrovského derby, kdy se pravidelně poslední den v roku utkávají veteráni a internacionálové fotbalových klubů Sparty Praha a Slavie Praha, akci zorganizovali Filip Chládek a Ondřej Zinke. Broumovský zápas vyhrál tým fanoušků Slavie.

Program nezahrnovalo jen derby, předzápas sehráli mezi sebou žáci Slovanu Broumov a celou akci pohledným fotbalem skvěle nastartovali. Soupisky týmů fanoušků si vzali na starost "manažeři". Za Spartu to byl Zdeněk Chládek a za Slavii Robert Stříbrný. Již před utkáním byl uspořádán slavnostní nástup, při kterém zazněly hymny obou týmů.

"Po krátkém rozcvičení mohl rozhodčí Petr Riabec svým hvizdem začít zápas. Začátek zápasu ukázal, že hráči si nepřišli jen "zahrát". Bylo vidět, že chtějí za svůj tým bojovat a nabídli fotbal na dobré úrovni. Do historie se zapsal Slávista Jiří Nigrin, který vstřelil první gól derby. Slávisté přidali ještě do poločasu druhý gól, a tak první půle skončila lépe pro sešívané. Druhý poločas byl daleko bohatší na branky. Sparťané se dotahovali, ale marně. Zápas skončil 5:3 výhrou Slavie," popsal průběh zápasu Filip Chládek.

O poločasový program se postaraly dvě soutěže. První byla pro hráče, kdy kapitáni Václav Malich a Robert Stříbrný vylosovali střelce (Zdeněk Chládek a Ondřej Valeš), kteří měli tři pokusy trefit šampaňské. Vítězem byl Ondřej Valeš, který bral již zmíněnou láhev šampaňského. Další soutěž byla pro fanoušky, kteří měli o trochu lehčí cíl, a to trefit se do malé branky. Oba aktéři dostali jako cenu polštáře s motivy Sparty a Slavie.

Po konci utkání organizátoři připravili pro hráče menší překvapení. Penaltový rozstřel o basu piv. Jediným nepřesným pokusem jednoho ze Sparťanů se rozhodlo o další výhře Slavie. Celá akce proběhla za účasti hojného počtu fanoušků, kterých se sešla necelá stovka, někteří se prezentovali dokonce i klubovými šálami a vlajkami.

"Chtěli bychom poděkovat hráčům, kteří si v hektickém období našli čas a chuť hrát, všem sponzorům, jmenovitě Jan Rouče, Finance Albatros Zdeněk Chládek, oddíl TJ Slovan Broumov, Pivovar Olivětín, bez kterých by se akce nemohla obejít, a také všem fanouškům, kteří přišli podpořit hráče svého oblíbeného klubu nebo se jen podívat na fotbal, který byl rozhodně zajímavý," dodal Ondřej Zinke.

Sparta – Slavia 3:5 (0:2)

Branky: Chaloupka, Jansa, Chládek - Nigrin, Franc, Stříbrný, Kotyza, Možný

Sestavy:

Sparta – Milan Vítek (brankář), Václav Malich "C", Martin Chaloupka, Zdeněk Chládek, Luboš Jansa, Tomáš Gago, Radek Kratochvíl, Tomáš Martin, Ladislav Frydrych, Martin Dostál, Zdeněk Vacek, David Hušek

Slavia – Petr Vogel (brankář), Robert Stříbrný "C", Petr Možný, Jan Kotyza, Jiří Nigrin, Luboš Kudláček, Petr Dítě, Jiří Franc, Vlastimil Čihák, Ondřej Valeš

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Golf je zábava pro celou rodinu

Golf je zábava pro celou rodinu

Začnu i tento díl golfovým slovníkem.

Návrat do Edenu

Návrat do Edenu

"Ten, kdo má obavy o své zdraví, nechť raději zůstane doma, aby nevymrzoval. Já na tento blázinec má...

Přežijí nová boží muka lidskou hloupost?

Přežijí nová boží muka lidskou hloupost?

V osadě Jiráskovy Skály na jihovýchodním okraji Teplicko-adršpašských skal, známých též jako Bischof...

Kraj ve spolupráci s městem rozšíří broumovský domov pro seniory

Kraj ve spolupráci s městem rozšíří broumovský domov pro seniory

Krajští radní schválili záměr poskytnutí investiční podpory městu Broumov na modernizaci a rozšíření...

Miroslav Švábl: Díky pandemii máme přesně popsané postupy na neobvyklou situaci

Miroslav Švábl: Díky pandemii máme přesně popsané postupy na neobvyklou situaci

Když se v Oblastní nemocnici Náchod tvořil krizový scénář pro období přicházející pandemie, broumovs...

Doporučujeme

Benefiční koncert Police Symphony Orchestra z broumovského kláštera – P. S. ONLINE

Police Symphony Orchestra galakoncert foto Tomáš Hejzlar 6537 nahled

Mladí hudební nadšenci z Police Symphony Orchestra často a rádi pořádají koncerty pro dobrou věc. Během deseti let existence orchestru na dobročinné účely věnovali téměř 1,2 milionu korun a s neslábnoucí energií hodlají pokračovat i nyní. V neděli 31. května od 20 hodin odehrají speciální benefiční koncert P. S. ONLINE, oproti jiným online přenosům pojatý velmi netradičně - skloubí hudbu a pohyb s poetikou barokní perly broumovského výběžku... celý článek

 

Poslední komentáře