Broumovsko

Sobota 24.srpen 2019

Poslední aktualizace25.08.2019 04:14

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal S aktivní kariérou se rozloučil Láďa Hanzlík

S aktivní kariérou se rozloučil Láďa Hanzlík

Email Tisk PDF
seznam článků
S aktivní kariérou se rozloučil Láďa Hanzlík
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Všechny strany

policehristePosledním kolem v sobotu skončila fotbalová sezóna. V Broumově se s kariérou po 23 letech rozloučil Láďa Hanzlík. Police potvrdila letošní suverenitu v 1. A třídě vítězstvím v Roudnici. Večerní bouře pak z jejich hřiště udělala doslova koupaliště.

1. A třída

Slovan Broumov - SK Týniště nad Orlicí 1 : 3

"Naši hráči odjeli do Broumova s povinností odčinit blamáž z posledního domácího zápasu. A i přes tropické vedro byla naše vůle vyhrát větší, než domácích. A proto jsme si odvezli v Broumova 3 body a mohli poctivě ukončit právě skončenou sezónu. Všechny fanoušky chci také pozvat na sobotu 22.6., kdy proběhnou v Olšině velkolepé oslavy 100 let kopané v Týništi," řekl vedoucí oddílu SK Týniště Lukáš Ráček.

"Přesně jak píši hosté, jejich vůle po vítězství byla v tom velkém vedru větší. Poslední utkaní se nám vůbec nepovedlo, jediný dorostenec Spišák snesl v tomto utkaní přísnější měřítko. Je potřeba si odpočinout, doplnit baterky a dobře se připravit na další sezónu. Fanouskům a hráčům přeji hezkou dovolenou," dodal trenér Broumova Ondřej Zinke.

SK Roudnice - Spartak Police nad Metují 2 : 3

"Dnešní poslední zápas byl přesným odrazem našeho jara. Hra dobrá, šance si vytvoříme, ale nedáme. Soupeř se dostane na dostřel a promění. Jinak Police hrála co potřebovala a zaslouženě slaví postup do přeboru. Gratulujeme," řekl asistent trenéra Roudnice Zdeněk Mikan.

Předseda polického oddílu Karel Klimeš dodal: "Jsme rádi za výhru, jenže díky večerní přeháňce máme zatopený areál, takže je po euforii a náladě."

1. B třída

TJ Sokol Malšovice - TJ Lokomotiva Meziměstí 4 : 3

"Po výborném začátku a vedení 3:0 (2x Dušánek, Jareš) jsme před poločasem dovolili vlastními chybami hostům snížit během minuty na 3:2 (2x Smrček). Naštěstí po zahájení druhého poločasu jsme Jarešem vstřelili čtvrtou branku. Bohužel z řady šancí (Jareš, Papík, Pavel Soukup, Dušánek) jsme pojistku nepřidali, naopak hosté parádní střelou Muchy závěr zdramatizovali, ale my si vítězství pohlídali. Dík za celou sezónu patří nejen všem hráčům, ale i věrným divákům, kteří nás i venku povzbuzovali," uvedl trenér Malšovic Jiří Blecha.

Člen výboru Meziměstí Patrik Urban dodal: "V horkém dni jsme zajížděli do Malšovic, kde jsme bohužel prohráli. Jeden gól z trestňáku a dvě další chyby poslaly domácí do vedení, které jsme před koncem poločasu stáhli. Druhý poločas se hrál na obě branky, ale skóre se nám otočit nepovedlo. Velkou zásluhu na tom má i jednostranný výkon rozhodčích, kdy v druhém poločase neodpískali dvě jasné penalty. Bohužel jsme přišli do B třídy v době, kdy padá extrémně velký počet týmů a i přesto, že jsme se fotbalově neztratili, budeme se muset rozloučit."

Vzhledem k poruše v systému fotbal.cz, ze které se "překlápí" výsledky a tabulky soutěží, byly výsledky doplněny ručně, tzn. že se bohužel nezobrazují střelci a sestavy.

Okresní přebor

Jiskra VEBA Machov - Sokol Velká Jesenice 3:4 (0:2)

Střelci: 53. Scholz Vojtěch, 61. Štantejský Jiří, 81. Zima Jiří - 11. Paďour Jan, 17. Patrný Dominik, 49. Šrajbr Michal, 90. Kožený Martin

Sokol Hejtmánkovice - TJ Velichovky 5:2 (4:0)

Střelci: 12. Schubert Jan, 20. Hušek David, 30. Hušek David, 38. Richter Filip, 83. Harasevič Václav - 50. Špaček Viktor, 90. Špaček Viktor

TJ Velké Poříčí - SK Babí 2:4 (1:2)

Střelci: 11. Nguyen Van Son, 83. Nguyen Van Son - 30. Ducháč Aleš, 39. Hron Marek, 60. Fidler Tomáš, 72. Schrötter Michal

Sokol Zábrodí - AFK Hronov 0:10 (0:4)

Střelci: 16. Gregar Tomáš, 32. Gregar Tomáš, 34. Kollert David, 50. Nosek Ondřej, 82. Kubeček Antonín, 84. Ansorge Miroslav, 85. Hronovský Petr, 90. Středa Matěj, 85. Kollert David, 68. Kubeček Antonín

Jiskra Martínkovice - TJ Sokol Mezilesí 4:2 (3:1)

Střelci: 5. Mihálik Lukáš, 28. Kindl Jakub, 34. Brožek Petr, 47. Uždil Josef - 1. Škoda Pavel, 64. Vítek Jan

TJ Dolany - Stárkov 2:4 (1:1)

Střelci: 12. Bednář Lukáš, 85. Kopecký Jakub (pen.) - 2. Lokvenc Lukáš, 67. Ságner Patrik, 83. Lokvenc Lukáš, 87. Novák Filip

Slavoj Teplice nad Metují - TJ Červený Kostelec 4:1 (1:1)

Střelci: 32. Otta Tomáš, 47. Fichtner Zdeněk, 60. Řeháček Tomáš, 75. Otta Tomáš - 25. Mudroch Zdeněk

Okresní soutěž

Sokol Heřmánkovice - Sokol Křinice 7:1 (3:0)

Střelci: 5. Kment Michal, 40. Kment Michal, 52. Rozum Luděk, 60. Staněk Jiří, 62. Zelený Pavel, 69. Franc David, 76. Bouška Petr - 68. Pražák Jan (pen.)

Foto Karel Klimeš

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Děkuji!

Děkuji!

Ve čtvrtek 15. srpna 2019 se nám po dlouhodobém úsilí podařilo před polickým kostelem odhalit a vysv...

Zelený palec (Green Thumb)

Zelený palec (Green Thumb)

Práce v kůlně a na podzimku nepatří k mým oblíbeným aktivitám. Jenže koho by to alespoň trochu nepoh...

Koncert v Teplicích nad Metují je věnovaný mladé nastupující generaci

Koncert v Teplicích nad Metují je věnovaný mladé nastupující generaci

Netradiční, a navíc rodinné spojení saxofonu, klarinetu a varhan nabídne devátý koncert festivalu, k...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 23. do 25. srpna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 23. do 25. srpna

Mezinárodní horolezecký filmový festival, koncerty festivalů Za poklady Broumovska a Varhanní léto, ...

Královéhradecký kraj bude podporovat geoparky na svém území

Královéhradecký kraj bude podporovat geoparky na svém území

Geoparky Český ráj a Broumovsko navážou užší spolupráci s Královéhradeckým krajem. Pomoci k tomu má ...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře