Broumovsko

Pátek 29.květen 2020

Poslední aktualizace 3.06.2020 04:04

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal S aktivní kariérou se rozloučil Láďa Hanzlík

S aktivní kariérou se rozloučil Láďa Hanzlík

Email Tisk PDF
seznam článků
S aktivní kariérou se rozloučil Láďa Hanzlík
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Všechny strany

policehristePosledním kolem v sobotu skončila fotbalová sezóna. V Broumově se s kariérou po 23 letech rozloučil Láďa Hanzlík. Police potvrdila letošní suverenitu v 1. A třídě vítězstvím v Roudnici. Večerní bouře pak z jejich hřiště udělala doslova koupaliště.

1. A třída

Slovan Broumov - SK Týniště nad Orlicí 1 : 3

"Naši hráči odjeli do Broumova s povinností odčinit blamáž z posledního domácího zápasu. A i přes tropické vedro byla naše vůle vyhrát větší, než domácích. A proto jsme si odvezli v Broumova 3 body a mohli poctivě ukončit právě skončenou sezónu. Všechny fanoušky chci také pozvat na sobotu 22.6., kdy proběhnou v Olšině velkolepé oslavy 100 let kopané v Týništi," řekl vedoucí oddílu SK Týniště Lukáš Ráček.

"Přesně jak píši hosté, jejich vůle po vítězství byla v tom velkém vedru větší. Poslední utkaní se nám vůbec nepovedlo, jediný dorostenec Spišák snesl v tomto utkaní přísnější měřítko. Je potřeba si odpočinout, doplnit baterky a dobře se připravit na další sezónu. Fanouskům a hráčům přeji hezkou dovolenou," dodal trenér Broumova Ondřej Zinke.

SK Roudnice - Spartak Police nad Metují 2 : 3

"Dnešní poslední zápas byl přesným odrazem našeho jara. Hra dobrá, šance si vytvoříme, ale nedáme. Soupeř se dostane na dostřel a promění. Jinak Police hrála co potřebovala a zaslouženě slaví postup do přeboru. Gratulujeme," řekl asistent trenéra Roudnice Zdeněk Mikan.

Předseda polického oddílu Karel Klimeš dodal: "Jsme rádi za výhru, jenže díky večerní přeháňce máme zatopený areál, takže je po euforii a náladě."

1. B třída

TJ Sokol Malšovice - TJ Lokomotiva Meziměstí 4 : 3

"Po výborném začátku a vedení 3:0 (2x Dušánek, Jareš) jsme před poločasem dovolili vlastními chybami hostům snížit během minuty na 3:2 (2x Smrček). Naštěstí po zahájení druhého poločasu jsme Jarešem vstřelili čtvrtou branku. Bohužel z řady šancí (Jareš, Papík, Pavel Soukup, Dušánek) jsme pojistku nepřidali, naopak hosté parádní střelou Muchy závěr zdramatizovali, ale my si vítězství pohlídali. Dík za celou sezónu patří nejen všem hráčům, ale i věrným divákům, kteří nás i venku povzbuzovali," uvedl trenér Malšovic Jiří Blecha.

Člen výboru Meziměstí Patrik Urban dodal: "V horkém dni jsme zajížděli do Malšovic, kde jsme bohužel prohráli. Jeden gól z trestňáku a dvě další chyby poslaly domácí do vedení, které jsme před koncem poločasu stáhli. Druhý poločas se hrál na obě branky, ale skóre se nám otočit nepovedlo. Velkou zásluhu na tom má i jednostranný výkon rozhodčích, kdy v druhém poločase neodpískali dvě jasné penalty. Bohužel jsme přišli do B třídy v době, kdy padá extrémně velký počet týmů a i přesto, že jsme se fotbalově neztratili, budeme se muset rozloučit."

Vzhledem k poruše v systému fotbal.cz, ze které se "překlápí" výsledky a tabulky soutěží, byly výsledky doplněny ručně, tzn. že se bohužel nezobrazují střelci a sestavy.

Okresní přebor

Jiskra VEBA Machov - Sokol Velká Jesenice 3:4 (0:2)

Střelci: 53. Scholz Vojtěch, 61. Štantejský Jiří, 81. Zima Jiří - 11. Paďour Jan, 17. Patrný Dominik, 49. Šrajbr Michal, 90. Kožený Martin

Sokol Hejtmánkovice - TJ Velichovky 5:2 (4:0)

Střelci: 12. Schubert Jan, 20. Hušek David, 30. Hušek David, 38. Richter Filip, 83. Harasevič Václav - 50. Špaček Viktor, 90. Špaček Viktor

TJ Velké Poříčí - SK Babí 2:4 (1:2)

Střelci: 11. Nguyen Van Son, 83. Nguyen Van Son - 30. Ducháč Aleš, 39. Hron Marek, 60. Fidler Tomáš, 72. Schrötter Michal

Sokol Zábrodí - AFK Hronov 0:10 (0:4)

Střelci: 16. Gregar Tomáš, 32. Gregar Tomáš, 34. Kollert David, 50. Nosek Ondřej, 82. Kubeček Antonín, 84. Ansorge Miroslav, 85. Hronovský Petr, 90. Středa Matěj, 85. Kollert David, 68. Kubeček Antonín

Jiskra Martínkovice - TJ Sokol Mezilesí 4:2 (3:1)

Střelci: 5. Mihálik Lukáš, 28. Kindl Jakub, 34. Brožek Petr, 47. Uždil Josef - 1. Škoda Pavel, 64. Vítek Jan

TJ Dolany - Stárkov 2:4 (1:1)

Střelci: 12. Bednář Lukáš, 85. Kopecký Jakub (pen.) - 2. Lokvenc Lukáš, 67. Ságner Patrik, 83. Lokvenc Lukáš, 87. Novák Filip

Slavoj Teplice nad Metují - TJ Červený Kostelec 4:1 (1:1)

Střelci: 32. Otta Tomáš, 47. Fichtner Zdeněk, 60. Řeháček Tomáš, 75. Otta Tomáš - 25. Mudroch Zdeněk

Okresní soutěž

Sokol Heřmánkovice - Sokol Křinice 7:1 (3:0)

Střelci: 5. Kment Michal, 40. Kment Michal, 52. Rozum Luděk, 60. Staněk Jiří, 62. Zelený Pavel, 69. Franc David, 76. Bouška Petr - 68. Pražák Jan (pen.)

Foto Karel Klimeš

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Jubilejní 15. ročník festivalu Za poklady Broumovska proběhne online i živě pro veřejnost

Jubilejní 15. ročník festivalu Za poklady Broumovska proběhne online i živě pro veřejnost

Festival Za poklady Broumovska, který oživuje každé léto kostely broumovské skupiny, letos oslaví ju...

Základní umělecká škola Broumov přijímá nové talenty

Základní umělecká škola Broumov přijímá nové talenty

Chcete hrát na hudební nástroj? Zpívat? Malovat? Tančit? A chcete být vedeni profesionály? Jedinečno...

Nejbližší program ArtCafé přinese jazz i taneční vystoupení

Nejbližší program ArtCafé přinese jazz i taneční vystoupení

Po dvouměsíční nucené pauze se do programu Vzdělávacího a kulturního centra Broumov vrací živá vysto...

Golf není nic pro kluky, kteří se bojí, že je porazí holka!

Golf není nic pro kluky, kteří se bojí, že je porazí holka!

V předchozím článku jsem vás seznamoval jednak s golfovým hřištěm Grosshof v Broumově a taky jsem se...

V broumovské Soukenické ulici hořel byt

V broumovské Soukenické ulici hořel byt

Třem jednotkám hasičů byl v pátek před 10. hodinou vyhlášen poplach kvůli ohlášenému požáru v bytě v...

Doporučujeme

Benefiční koncert Police Symphony Orchestra z broumovského kláštera – P. S. ONLINE

Police Symphony Orchestra galakoncert foto Tomáš Hejzlar 6537 nahled

Mladí hudební nadšenci z Police Symphony Orchestra často a rádi pořádají koncerty pro dobrou věc. Během deseti let existence orchestru na dobročinné účely věnovali téměř 1,2 milionu korun a s neslábnoucí energií hodlají pokračovat i nyní. V neděli 31. května od 20 hodin odehrají speciální benefiční koncert P. S. ONLINE, oproti jiným online přenosům pojatý velmi netradičně - skloubí hudbu a pohyb s poetikou barokní perly broumovského výběžku... celý článek

 

Poslední komentáře