Broumovsko

Neděle 18.duben 2021

Poslední aktualizace19.04.2021 04:49

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Sportovat se zakazuje. Hnilička neví…

Sportovat se zakazuje. Hnilička neví…

Email Tisk PDF
seznam článků
Sportovat se zakazuje. Hnilička neví…
Strana 2
Všechny strany

zamcenesportoviste"Franta Novák se parádní kličkou uvolnil a útočí sám na soupeřova brankáře. Udělal kličku vpravo, řítí se sám na brankáře, blafák a střela do prázdné branky... ale, píská rozhodčí! Gól neplatí, Franta Novák neměl v momentě střely správně nasazenou roušku."

Ironie. Poslední vládní opatření, minimálně v oblasti sportu, opět směřují k smutnému úsměvu. V rozhovoru na ČT24 moderátorka Světlana Witovská nedostala pozitivní odpověď ani od předsedy Národní sportovní agentury Milana Hniličky. Bývalý špičkový hokejový reprezentant ani ve své funkci nedovede umožnit legálně sportovat amatérským sportovcům. Sportovat v uzavřeném prostoru, hale či tělocvičně, s nasazenou rouškou je snad podle rozumných názorů nemožné. A jen hloupý rodič by to svému dítěti umožnil.

Vyhýbavé odpovědi pana Hniličky jen potvrdily, že zmíněná agentura nebude mít velké slovo. Povolit profesionální soutěže asi nebyla jejich zásluha, a na nižší soutěže nemá páky.

I v rámci vládních omezení se leckde trénuje. V Broumově už dva měsíce trénují mladší a starší žáci fotbalového oddílu Slovanu Broumov. Je třeba smeknout před ochotou a úsilím trenérů obou kategorií, kteří dodržovali nařízení počtu trénovaných hráčů. Časté udávání broumovských občanů sice několikrát tréninky po zásahu policie přerušilo, ale neodradilo. Starší žáci trénovali mimo oficiální terény Slovanu a v určených počtech hráčů, mladší využívali sportoviště v polském Tlumačově, kde česká nařízení neplatila.

Světlana Witovská s Milanem Hniličkou se shodli na údaji, že děti během pandemie přibraly dvě kila. Mládež Slovanu s nadváhou problémy nemá!

obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Na autobus jedoucí do Broumova zřejmě někdo střílel

Na autobus jedoucí do Broumova zřejmě někdo střílel

Ve středu krátce před 23. hodinou přijali policisté oznámení o poškozeném autobusu. U linkového auto...

Dal si pár piv a na mopedu ujížděl policejní hlídce

Dal si pár piv a na mopedu ujížděl policejní hlídce

V sobotu 10. dubna krátce před půl jedenáctou večer se policejní hlídka rozhodla zastavit osobu jedo...

Které hodnoty nám ve společnosti chybí? Broumovské diskuse se ptají politiků, filozofů a osobností z různých sfér života

Které hodnoty nám ve společnosti chybí? Broumovské diskuse se ptají politiků, filozofů a osobností z různých sfér života

Diskusní konference Broumovské diskuse, která se každoročně koná počátkem listopadu v broumovském kl...

Broumov 2028: Aktivní občan(ství)

Broumov 2028: Aktivní občan(ství)

Jsme přesvědčeni, že i v malém městě, jako je Broumov, to může tepat životem, a to díky propojené a ...

Free World Broumov 2021

Free World Broumov 2021

Rozhovor se Stanislavem Pitašem o 2. ročníku akce Free World Broumov, která by se měla uskutečnit po...

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

free