Broumovsko

Sobota 15.prosinec 2018

Poslední aktualizace18.12.2018 04:36

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Zasloužené vítězství fotbalistů Broumova

Zasloužené vítězství fotbalistů Broumova

Email Tisk PDF

fotbal

Fotbalisté Slovanu Broumov zdolali v dalším kole 1.A třídy tradičního soupeře z Úpice podařeným závěrem, když museli dotahovat jednobrankové vedení oslabeného soupeře. Změna rozestavení a nestárnoucí Vlasta Čihák zařídili senzační obrat v závěru utkání a plný bodový zisk pro omlazený domácí tým.

V Polici před početnou diváckou kulisou se hrálo zajímavé okresní derby s mužstvem z Velkého Poříčí. Domácím se i přes stálou převahu nepodařilo vstřelit víc než jednu branku, soupeř hrozil z brejků a jeden se mu podařilo dotáhnout až do vedoucího gólu. V Polici asi zasloužená remíza.

1.A třída

Slovan Broumov vs. SK Sparta Úpice 3:1 (0 : 0)

Střelci: 79. Čihák Vlastimil, 82. Kotyza Jan, 87. Svoboda David, 67. Doubic Patrik 

Sestava Broumova: Drahorád Jakub, Frydrych Tomáš, Gago Ondřej (C), Štejnar Martin (65.Salfický Ondřej), Němeček Tomáš (77.Spišák Ondřej), Kotyza Jan, Šimon Jakub, Svoboda David, Schubert Jan, Gago Marek, Hanzlík Ladislav (70.Čihák Vlastimil), Čihák Vlastimil, Salfický Ondřej, Spišák Ondřej, Hofman Daniel, Michálek Jan

"Začátek utkání přinesl z naší strany opět zahození tutovek a zmar v koncovce. Soupeř i v 10 měl své dvě příležitosti a v druhém poločase z nevinné situace otevřel skóre. Změnili jsme rozestavění a obrat obstaral nestárnoucí Vlasta Čihák, kterému chci i za kluky poděkovat, že v naší personální situaci pomohl. V poslední desetiminutovce jsme třikrát skórovali a dle mého zaslouženě zvítězili," uvedl trenér domácích Ondřej Zinke.

"Utkání ovlivnilo vyloučení našeho hráče hned na začátku utkání. Do konce poločasu si domácí tým vytvořil šance , které však neskončili brankou. Ve druhém poločase jsme chtěli přežít úvod což se nám podařilo a domácí tým ještě více znervóznět. Snažili jsme hrát aktivně což se nám vyplatilo a v 67. min. jsme se ujali vedení. Bohužel domácí během tří minut skore otočili, museli jsme hru otevřít a v závěru domácí tým přidal ještě jednu branku," okomentoval trenér hostů Radek Kaplan. 

Spartak Police nad Metují vs. TJ Velké Poříčí 1:1 (0:0) (2:4)

Střelci: 58. Šolc Petr, 56. Nguyen Van Son 

Sestava Police n.M.: Bouška Tomáš, Awuku Felix (46. Šolc Petr), Mucha Tomáš (46. Vik Petr), Ansuma Musa (46. Čermák Jaroslav), Hauschke Jakub, Jandík Marek, Jaroš Jaroslav, Klapkovský Josef, Kollert Jiří (C) (77. Kriegler Ladislav), Rieger Bohuslav, Kudláček Ladislav, Šolc Petr, Vik Petr, Čermák Jaroslav, Mžourek Jaroslav, Hejnyš Milan, Žiga Martin, Kriegler Ladislav

"Před početnou diváckou kulisou jsme fotbalový dnešek absolutně nezvládli. Nezbývá,než se zamyslet,vyhodnotit si situaci a omluvit polickým příznivcům," uvedl předseda oddílu domácích Karel Klimeš. 

1.B třída

TJ Lokomotiva Meziměstí vs. TJ Spartak Kosičky 1:2 (0 :0)

Střelci: 74. Gajdoš Petr (Pokutový kop), 57. Dašek Matěj, 60. Koliáš Radan

Sestava Meziměstí: Sejkora Jakub, Hanák Lukáš, Urban Patrik, Škola Adam, Mucha Josef (60. Smrček Jakub), Kubeček Jakub (46. Bureš Pavel), Gajdoš Petr (C), Lukasik Maciej (67. Škoda Jakub), Šnábl Petr, Smrček Pavel, Šprinc Petr (46. Krejčí Vojtěch), Škoda Jakub, Krejčí Vojtěch, Smrček Jakub, Čížek Petr, Bureš Pavel, Sedláček Tomáš

"Opět vyrovnaný zápas který měl skončit remízou. Bohužel kdo nedává góly nemůže vyhrát. Domácí nenašli odpověď na dvou brankoví náskok hostů a zase nezískali ani bod," řekl Patrik Urban, člen výboru a správce hřiště domácích.  

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Více než 50 prodejců nabídne své zboží na Adventním trhu v broumovském klášteře

Více než 50 prodejců nabídne své zboží na Adventním trhu v broumovském klášteře

Tradiční Adventní trh v broumovském klášteře klepe na dveře. Oblíbená předvánoční akce se uskuteční ...

Nové vzdělávací programy Maiwaldovy akademie odhalují krásy přírodního dědictví Broumovska

Nové vzdělávací programy Maiwaldovy akademie odhalují krásy přírodního dědictví Broumovska

Nové vzdělávací programy pro školy i veřejnost nabízí od letošního podzimu Maiwaldova akademie Vzděl...

Hasiči s policisty nelovili v rybníku kapry, ale podchlazeného muže

Hasiči s policisty nelovili v rybníku kapry, ale podchlazeného muže

V úterý 11. prosince krátce před 12. hodinou vyjížděla policejní hlídka a hasiči na naléhavý případ ...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 14. do 16. prosince

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 14. do 16. prosince

Adventní koncert v klášteře, koncert šansoniérů 6 NaChodníku, Česká mše vánoční v Kolárově divadle, ...

Střelecký klub Hubert Broumov ukončil sezónu

Střelecký klub Hubert Broumov ukončil sezónu

V sobotu 8. prosince 2018 se uskutečnila na střelnici SK Hubert Broumov tradiční střelecká soutěž Vá...

Doporučujeme

Adventní prohlídky doplní bohatý prosincový program v broumovském klášteře

cdscdcs

Broumovský benediktinský klášter připravil na prosinec bohatý program. Tato národní kulturní památka zůstává pro veřejnost otevřená i v zimě a na své si přijdou milovníci historie, kultury, umění i kvalitní gastronomie... celý článek

Poslední komentáře