Broumovsko

Sobota 16.únor 2019

Poslední aktualizace17.02.2019 04:35

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Zasloužené vítězství fotbalistů Broumova

Zasloužené vítězství fotbalistů Broumova

Email Tisk PDF

fotbal

Fotbalisté Slovanu Broumov zdolali v dalším kole 1.A třídy tradičního soupeře z Úpice podařeným závěrem, když museli dotahovat jednobrankové vedení oslabeného soupeře. Změna rozestavení a nestárnoucí Vlasta Čihák zařídili senzační obrat v závěru utkání a plný bodový zisk pro omlazený domácí tým.

V Polici před početnou diváckou kulisou se hrálo zajímavé okresní derby s mužstvem z Velkého Poříčí. Domácím se i přes stálou převahu nepodařilo vstřelit víc než jednu branku, soupeř hrozil z brejků a jeden se mu podařilo dotáhnout až do vedoucího gólu. V Polici asi zasloužená remíza.

1.A třída

Slovan Broumov vs. SK Sparta Úpice 3:1 (0 : 0)

Střelci: 79. Čihák Vlastimil, 82. Kotyza Jan, 87. Svoboda David, 67. Doubic Patrik 

Sestava Broumova: Drahorád Jakub, Frydrych Tomáš, Gago Ondřej (C), Štejnar Martin (65.Salfický Ondřej), Němeček Tomáš (77.Spišák Ondřej), Kotyza Jan, Šimon Jakub, Svoboda David, Schubert Jan, Gago Marek, Hanzlík Ladislav (70.Čihák Vlastimil), Čihák Vlastimil, Salfický Ondřej, Spišák Ondřej, Hofman Daniel, Michálek Jan

"Začátek utkání přinesl z naší strany opět zahození tutovek a zmar v koncovce. Soupeř i v 10 měl své dvě příležitosti a v druhém poločase z nevinné situace otevřel skóre. Změnili jsme rozestavění a obrat obstaral nestárnoucí Vlasta Čihák, kterému chci i za kluky poděkovat, že v naší personální situaci pomohl. V poslední desetiminutovce jsme třikrát skórovali a dle mého zaslouženě zvítězili," uvedl trenér domácích Ondřej Zinke.

"Utkání ovlivnilo vyloučení našeho hráče hned na začátku utkání. Do konce poločasu si domácí tým vytvořil šance , které však neskončili brankou. Ve druhém poločase jsme chtěli přežít úvod což se nám podařilo a domácí tým ještě více znervóznět. Snažili jsme hrát aktivně což se nám vyplatilo a v 67. min. jsme se ujali vedení. Bohužel domácí během tří minut skore otočili, museli jsme hru otevřít a v závěru domácí tým přidal ještě jednu branku," okomentoval trenér hostů Radek Kaplan. 

Spartak Police nad Metují vs. TJ Velké Poříčí 1:1 (0:0) (2:4)

Střelci: 58. Šolc Petr, 56. Nguyen Van Son 

Sestava Police n.M.: Bouška Tomáš, Awuku Felix (46. Šolc Petr), Mucha Tomáš (46. Vik Petr), Ansuma Musa (46. Čermák Jaroslav), Hauschke Jakub, Jandík Marek, Jaroš Jaroslav, Klapkovský Josef, Kollert Jiří (C) (77. Kriegler Ladislav), Rieger Bohuslav, Kudláček Ladislav, Šolc Petr, Vik Petr, Čermák Jaroslav, Mžourek Jaroslav, Hejnyš Milan, Žiga Martin, Kriegler Ladislav

"Před početnou diváckou kulisou jsme fotbalový dnešek absolutně nezvládli. Nezbývá,než se zamyslet,vyhodnotit si situaci a omluvit polickým příznivcům," uvedl předseda oddílu domácích Karel Klimeš. 

1.B třída

TJ Lokomotiva Meziměstí vs. TJ Spartak Kosičky 1:2 (0 :0)

Střelci: 74. Gajdoš Petr (Pokutový kop), 57. Dašek Matěj, 60. Koliáš Radan

Sestava Meziměstí: Sejkora Jakub, Hanák Lukáš, Urban Patrik, Škola Adam, Mucha Josef (60. Smrček Jakub), Kubeček Jakub (46. Bureš Pavel), Gajdoš Petr (C), Lukasik Maciej (67. Škoda Jakub), Šnábl Petr, Smrček Pavel, Šprinc Petr (46. Krejčí Vojtěch), Škoda Jakub, Krejčí Vojtěch, Smrček Jakub, Čížek Petr, Bureš Pavel, Sedláček Tomáš

"Opět vyrovnaný zápas který měl skončit remízou. Bohužel kdo nedává góly nemůže vyhrát. Domácí nenašli odpověď na dvou brankoví náskok hostů a zase nezískali ani bod," řekl Patrik Urban, člen výboru a správce hřiště domácích.  

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Dohoda o autobusové dopravě v Královéhradeckém kraji se rýsuje

Dohoda o autobusové dopravě v Královéhradeckém kraji se rýsuje

Jednání o nových smluvních podmínkách na zajištění veřejné autobusové dopravy v Královéhradeckém kra...

Hasiči zachraňovali zraněnou osobu z nepřístupného terénu v Adršpašských skalách

Hasiči zachraňovali zraněnou osobu z nepřístupného terénu v Adršpašských skalách

Při záchraně zraněné osoby z nepřístupného terénu v Adršpašských skalách spolupracovaly ce středu od...

Odstartovala registrace na 9. ročník soutěže Broumovská klávesa

Odstartovala registrace na 9. ročník soutěže Broumovská klávesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa letos míří do 9. ročníku, na který právě ...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. února

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. února

Sraz turistů, Přejezd Javořích hor, dva lyžařské závody, plesy, maškarní pro děti, ochutnávka destil...

Starší přípravka obsadila v dalekém Jičíně 5. místo

Starší přípravka obsadila v dalekém Jičíně 5. místo

V sobotu 9. února startovala starší přípravka Slovanu Broumov ve vzdáleném Jičíně. V konkurenci osmi...

Doporučujeme

"Zahraniční pobyt byl pro mě jednou z nejdůležitějších životních zkušeností," říká Eva Vodochodská z Broumova

eva

Díky Vzdělávacímu fondu AMOS se archivářka Eva Vodochodská mohla vydat na dvouměsíční pracovní stáž do Diecézního archivu v rakouském městě Sankt Pölten. Níže najdete krátký rozhovor o její zahraniční zkušenosti, a kdo by se chtěl inspirovat, může zažádat o stipendium v letošní výzvě fondu AMOS. Uzávěrka přihlášek je 31. května 2019... celý článek

 

Poslední komentáře