Broumovsko

Neděle 18.únor 2018

Poslední aktualizace18.02.2018 04:21

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba

Hudba

Vítězství dětí Základní umělecké školy v Polici nad Metují

Jursa 4TVe finále soutěže ve hře na smyčcové nástroje získali ve svých kategoriích první ceny houslistka Anna Novotná, violoncellistka Kája Soukupová a kontrabasista Josef Jursa. Pepa byl navíc vybrán, aby vystoupil na nedělním Koncertu vítězů, Karolína získala mimořádné ocenění za muzikální projev. Tyto úspěchy dosáhli žáci polické Základní umělecké školy (ZUŠ) v ústředním kole smyčcové soutěže v Liberci v polovině května.

Skupina Energit předvedla v Edenu parádní koncert. A blíží se další lahůdka

IMG 0668V undergroundovém klubu Eden v Broumově v pátek 19. května vystoupila skupina Energit. Kapela ve složení Luboš Andršt - kytara, Vladimír Guma Kulhánek - basová kytara, Jiří Zelí Zelenka - bicí a Jan Holeček - klávesy Hammond během koncertu pokřtila své nové album Time's Arrow.

Již brzy s Police Symphony Orchestra

FOTONáš drahý fanoušku, čas kvapí neustále kupředu a sotva jsme se vzpamatovali z úspěšných a kladnými reakcemi ověnčených zimních koncertů, nezahálíme a pilně se připravujeme na nadcházející setkání s našimi příznivci. Věříme, že mezi nimi nebudeš chybět ani Ty!

Na svůj jediný koncert v České republice přijede australská kapela Vdelli do Broumova

vdeliTVdelli je australsko americká blues rocková kapela, která v pátek 12. května od 20 hodin odehraje v České republice jen jeden koncert, a to v undergroundovém klubu Eden v Broumově.

Mladí klavíristé poměřili své hudební síly v Broumovské klávese

TTTUplynulý víkend 5. - 7. května byl ve znamení Broumovské klávesy, mezinárodní soutěže pro mladé klavíristy. Poměřit své síly přijelo do broumovského kláštera sedmapadesát soutěžících z České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Černé Hory a Vietnamu.

Wajnot? On The Road

wajGymnaziální kapela Wajnot? se vydala na studentský festival spřátelené střední školy v Břeclavi a pojala to opravdu stylově. Podle jedné z vlastních písní s názvem On The Road nasedla do legendárního minibusíku T2 a vypravila se "na cestu".

Broumovská kapela Mamut s. r. o. oslavila 15 let své existence

ma5Broumovská kapela Mamut s. r. o. oslavila poslední dubnový pátek v Kulturním sále Střelnice v Broumově 15 let své existence. Akci moderoval hudební publicista Jaroslav Špulák.

Hudební festival Za poklady Broumovska symbolicky zahájil Jaroslav Svěcený

JW 170501 3011Koncertem pro deset strun se v pondělí 1. května rozezněl sál Dřevník broumovského kláštera. Vystoupení Jaroslava Svěceného a Miloslava Klause symbolicky zahájilo letošní 12. ročník hudebního festivalu Za poklady Broumovska.

Jaroslav Svěcený symbolicky zahájí 12. ročník hudebního festivalu Za poklady Broumovska

sv1TV pondělí 1. května vystoupí v broumovském klášteře houslový virtuos Jaroslav Svěcený a kytarista Miloslav Klaus. Svým Koncertem pro deset strun symbolicky zahájí 12. ročník festivalu Za poklady Broumovska.

Strana 10 z 69

Doporučujeme

Senátor Franc opět otevřel debatu o obchvatu Broumova a měšťanském pivovaru

IMG 6518

Senátor a zastupitel Broumova Lubomír Franc pozval na pondělí do Konferenčního sálu infocentra veřejnost a zastupitele Broumova a okolních měst a obcí k diskusi o budoucnosti města. Hlavními probíranými tématy byl obchvat Broumova a řešení budovy měšťanského pivovaru. Jeho pozvání přijal i první náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Martin Červíček a radní pro regionální rozvoj Pavel Hečko... celý článek

Poslední komentáře