Broumovsko

Neděle 18.únor 2018

Poslední aktualizace18.02.2018 04:21

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba

Hudba

Italská kapela Waiting for Memories vystoupí v klubu Ambra v Broumově

minisrumec2

Italská kapela Waiting for Memories navštíví v rámci svého malého evropského turné klub Ambra v Broumově - Olivětíně. Po nedávné premiéře série klubových koncertů, které se pořadatelé rozhodli uvádět pod názvem miniŠrumec, přichází druhé pokračování. 

Pozvánka na velikonoční koncert broumovské umělecké školy

velikonocezus

Základní umělecká škola v Broumově a Agentura pro rozvoj Broumovska zve veřejnost na velikonoční koncert žáků umělecké školy, který se koná  20. dubna 2011 v prostorách Kreslírny bývalého klášterního gymnázia v Broumově.

Přípravy na festival Za poklady Broumovska jsou v plném proudu

poklady1

Slovo o programu

O tom, jak bude vypadat šestý ročník hudebního festivalu Za poklady Broumovska jsme začali uvažovat již den po skončení ročníku pátého. Spokojeni s jeho průběhem, vědomi si toho, že jsme v mnoha ohledech splnili a překročili očekávání, jsme zároveň přijali fakt, že ročník šestý nesmí zůstat pozadu.

Věra Špinarová na fotografiích z koncertu v Broumově

spinarka7

17. února 2011 koncertovala v Městském divadle v Broumově legenda české hudby Věra Špinarová s kapelou Adama Pavlíka. Ke koncertu, který byl beznadějně vyprodaný, se vracíme několika fotografiemi Petra Cirkla.

 

Zimní koncert Základní umělecké školy v Broumově

zzus1

V prostorách sálu staré radnice v Broumově, s kulisami obrázků a fotografií Výstavy stromů, včera večer vystoupili studenti Základní umělecké školy v Broumově. Koncert tradičně zahájil ředitel školy Rudolf Vogel.

Vánoční turné Jazz Generation zakončí v Broumově

jazzgeneration

Jedním z měst, kam při svém vánočním turné pod názvem Christmas Time Tour zavítá skupina Jazz Generation je i Broumov. V pondělí 27. prosince od 19:00 hodin vystoupí v Městském divadle v Broumově, kde svým koncertem zakončí sérii svých letošních vánočních koncertů.

Václav Hybš vyprodal polické Kolárovo divadlo

hybs

Vyprodané Kolárovo divadlo v Polici nad Metují zažilo ve čtvrtek 16. prosince Vánoční koncert Orchestru Václava Hybše pro rok 2010.

Václav Hybš a jeho orchestr vystoupí v Polici nad Metují

hybs

Václav Hybš je polický rodák, který během své dlouholeté hudební kariéry získal celosvětový ohlas i uznání, vystoupí na tradičním Vánočním koncertu v Kolárově divadle v Polici nad Metují ve čtvrtek 16. prosince 2010 od 19:00.

Broumovský rapper PECA vydává své druhé album

pecacd

Jedním z těch, kteří se prosadili za hranicemi rodného města Broumova, se stal Peca ( vlastním jménem Petr Ptáček ), kterému 17. prosince 2010 vychází jeho druhé CD s názvem Po svým.

Strana 65 z 69

Doporučujeme

Senátor Franc opět otevřel debatu o obchvatu Broumova a měšťanském pivovaru

IMG 6518

Senátor a zastupitel Broumova Lubomír Franc pozval na pondělí do Konferenčního sálu infocentra veřejnost a zastupitele Broumova a okolních měst a obcí k diskusi o budoucnosti města. Hlavními probíranými tématy byl obchvat Broumova a řešení budovy měšťanského pivovaru. Jeho pozvání přijal i první náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Martin Červíček a radní pro regionální rozvoj Pavel Hečko... celý článek

Poslední komentáře