Broumovsko

Neděle 19.květen 2019

Poslední aktualizace21.05.2019 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba

Hudba

Ivan Hlas hrál a zpíval v Šonově

ivan10

Přes "kulturní krizi", jež se zřejmě nezadržitelně do Šonova blíží, jsme mohli tuto sobotu být svědky dalšího kulturního svátku. Parta dobrovolníků kolem S.G. Pitaše – Music Theatre tentokráte do vesničky na česko-polském pomezí pozvala "hitmakera" české hudební scény Ivana Hlase se svým komorním triem s názvem Ivan Hlas Trio.

Italská kapela Waiting for Memories vystoupí v klubu Ambra v Broumově

minisrumec2

Italská kapela Waiting for Memories navštíví v rámci svého malého evropského turné klub Ambra v Broumově - Olivětíně. Po nedávné premiéře série klubových koncertů, které se pořadatelé rozhodli uvádět pod názvem miniŠrumec, přichází druhé pokračování. 

Pozvánka na velikonoční koncert broumovské umělecké školy

velikonocezus

Základní umělecká škola v Broumově a Agentura pro rozvoj Broumovska zve veřejnost na velikonoční koncert žáků umělecké školy, který se koná  20. dubna 2011 v prostorách Kreslírny bývalého klášterního gymnázia v Broumově.

Přípravy na festival Za poklady Broumovska jsou v plném proudu

poklady1

Slovo o programu

O tom, jak bude vypadat šestý ročník hudebního festivalu Za poklady Broumovska jsme začali uvažovat již den po skončení ročníku pátého. Spokojeni s jeho průběhem, vědomi si toho, že jsme v mnoha ohledech splnili a překročili očekávání, jsme zároveň přijali fakt, že ročník šestý nesmí zůstat pozadu.

Věra Špinarová na fotografiích z koncertu v Broumově

spinarka7

17. února 2011 koncertovala v Městském divadle v Broumově legenda české hudby Věra Špinarová s kapelou Adama Pavlíka. Ke koncertu, který byl beznadějně vyprodaný, se vracíme několika fotografiemi Petra Cirkla.

 

Zimní koncert Základní umělecké školy v Broumově

zzus1

V prostorách sálu staré radnice v Broumově, s kulisami obrázků a fotografií Výstavy stromů, včera večer vystoupili studenti Základní umělecké školy v Broumově. Koncert tradičně zahájil ředitel školy Rudolf Vogel.

Vánoční turné Jazz Generation zakončí v Broumově

jazzgeneration

Jedním z měst, kam při svém vánočním turné pod názvem Christmas Time Tour zavítá skupina Jazz Generation je i Broumov. V pondělí 27. prosince od 19:00 hodin vystoupí v Městském divadle v Broumově, kde svým koncertem zakončí sérii svých letošních vánočních koncertů.

Václav Hybš vyprodal polické Kolárovo divadlo

hybs

Vyprodané Kolárovo divadlo v Polici nad Metují zažilo ve čtvrtek 16. prosince Vánoční koncert Orchestru Václava Hybše pro rok 2010.

Václav Hybš a jeho orchestr vystoupí v Polici nad Metují

hybs

Václav Hybš je polický rodák, který během své dlouholeté hudební kariéry získal celosvětový ohlas i uznání, vystoupí na tradičním Vánočním koncertu v Kolárově divadle v Polici nad Metují ve čtvrtek 16. prosince 2010 od 19:00.

Strana 76 z 80

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře