Broumovsko

Čtvrtek 22.srpen 2019

Poslední aktualizace22.08.2019 04:43

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba

Hudba

Tiskové zprávy festivalu Za poklady Broumovska

pokl_tz

Zveřejňujeme seznam tiskových zpráv k hudebnímu festivalu Za poklady Broumovska. Seznam se pravidelně po každém koncertu aktualizuje a umožňuje přístup veřejnosti i zástupcům médií.

Pozvánka na Dětskou hudební dílnu s Clarinet Factory a Alanem Vitoušem

vitous

Lektory letošní Dětské hudební dilny pořádané v rámci 6. ročníku festivalu Za poklady Broumovska bude soubor Clarinet Factory a multiinstrumentalista a skladatel Alan Vitouš. Dílna proběhne 23. července 2011 od 11 hodin v Kreslírně bývalého klášterního gymnázia v Broumově.

Studenti gymnázia v Broumově získali pro Oblastní charitu Hradec Králové 7632 korun

klub11

Studenti gymnázia Broumov uspořádali v prostorách zahrady nového klubu ROK na Masarykově třídě v Broumově benefiční koncert ROK fest a pro Oblastní charitu Hradec Králové získali 7 632 korun. 

Benefiční koncert v Broumově podpoří Oblastní charitu v Hradci Králové

dummatky

Benefiční koncert ROKfest, který pořádá Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, Nadační fond gymnázia Broumov a Město Broumov, podpoří Oblastní charitu v Hradci Králové.

Broumovské kytaře je patnáct let, přijedou: Sto zvířat, Skyline i Turbo

kytara

Soutěžní hudební festival Broumovská kytara letos oslavuje patnáct let. Řadí se tak mezi nejstarší v České republice, v ranku soutěžních je zřejmě nejstarší vůbec. Jubilejní ročník budou moci hudební fanoušci spolu s pozvanými kapelami oslavit v areálu Dětského hřiště v Broumově v sobotu 18. června 2011. Začátek je ve 13 hodin.

Májový promenádní koncert v broumovské Alejce

alejka3

Dechová hudba Broumovanka hrála v neděli 8. května v parku Alejka na odpoledním promenádním koncertu v Broumově, který se pořádal v rámci projektu Broumov – Město stromů 2010 – 2011.

Koncert laureátů uzavřel 1. ročník Broumovské klávesy

img_8725

Nedělním vystoupením laureátů v klášterním kostele svatého Vojtěcha v Broumově byl ukončen 1. ročník klavírní soutěže pro mládež Broumovská klávesa. Celý koncert nahrával Český rozhlas Hradec Králové.

Mezinárodní klavírní soutěž pro mládež Broumovská klávesa byla zahájena

klavesa1

Pět hlavních cen udělili pořadatelé v první den Mezinárodní klavírní soutěže pro mládež Broumovská klávesa. Soutěžící jsou rozděleni do 3 kategorií podle svého věku. V první den konání soutěže v pátek 6. května své umění předvedla 2. kategorie, děti ve věku 11 - 12 let. Úroveň výkonů přihlášených žáků byla dle pořadatelů vysoká a měla skutečně mezinárodní parametry.

Prvomájový jazzový koncert v klášterním kostele v Broumově

ruzicka3

Vyvrcholením akcí, jež v Broumově na prvního máje proběhly u příležitosti zahájení letní kulturní sezóny, byl podvečerní jazzový koncert v klášterním kostele svatého Vojtěcha.

Strana 78 z 84

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře