Broumovsko

Úterý 21.listopad 2017

Poslední aktualizace22.11.2017 04:50

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba

Hudba

Skupina Energit předvedla v Edenu parádní koncert. A blíží se další lahůdka

IMG 0668V undergroundovém klubu Eden v Broumově v pátek 19. května vystoupila skupina Energit. Kapela ve složení Luboš Andršt - kytara, Vladimír Guma Kulhánek - basová kytara, Jiří Zelí Zelenka - bicí a Jan Holeček - klávesy Hammond během koncertu pokřtila své nové album Time's Arrow.

Již brzy s Police Symphony Orchestra

FOTONáš drahý fanoušku, čas kvapí neustále kupředu a sotva jsme se vzpamatovali z úspěšných a kladnými reakcemi ověnčených zimních koncertů, nezahálíme a pilně se připravujeme na nadcházející setkání s našimi příznivci. Věříme, že mezi nimi nebudeš chybět ani Ty!

Na svůj jediný koncert v České republice přijede australská kapela Vdelli do Broumova

vdeliTVdelli je australsko americká blues rocková kapela, která v pátek 12. května od 20 hodin odehraje v České republice jen jeden koncert, a to v undergroundovém klubu Eden v Broumově.

Mladí klavíristé poměřili své hudební síly v Broumovské klávese

TTTUplynulý víkend 5. - 7. května byl ve znamení Broumovské klávesy, mezinárodní soutěže pro mladé klavíristy. Poměřit své síly přijelo do broumovského kláštera sedmapadesát soutěžících z České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Černé Hory a Vietnamu.

Wajnot? On The Road

wajGymnaziální kapela Wajnot? se vydala na studentský festival spřátelené střední školy v Břeclavi a pojala to opravdu stylově. Podle jedné z vlastních písní s názvem On The Road nasedla do legendárního minibusíku T2 a vypravila se "na cestu".

Broumovská kapela Mamut s. r. o. oslavila 15 let své existence

ma5Broumovská kapela Mamut s. r. o. oslavila poslední dubnový pátek v Kulturním sále Střelnice v Broumově 15 let své existence. Akci moderoval hudební publicista Jaroslav Špulák.

Hudební festival Za poklady Broumovska symbolicky zahájil Jaroslav Svěcený

JW 170501 3011Koncertem pro deset strun se v pondělí 1. května rozezněl sál Dřevník broumovského kláštera. Vystoupení Jaroslava Svěceného a Miloslava Klause symbolicky zahájilo letošní 12. ročník hudebního festivalu Za poklady Broumovska.

Jaroslav Svěcený symbolicky zahájí 12. ročník hudebního festivalu Za poklady Broumovska

sv1TV pondělí 1. května vystoupí v broumovském klášteře houslový virtuos Jaroslav Svěcený a kytarista Miloslav Klaus. Svým Koncertem pro deset strun symbolicky zahájí 12. ročník festivalu Za poklady Broumovska.

Přišlo jaro (i) na PSO

DSC 0036Zimní koncerty po rodném kraji jsou úspěšně za námi! Jsme rádi, že bylo vždy plno a mohli jsme naši radost věnovat vám všem, kdo jste se zúčastnili. Díky anketě naší věrné moderátorky Lucky Peterkové jsme také zjistili, že velkou část publika tvořily nové tváře – obzvláště hodně jich přistálo v trutnovském sále UFFO. Děkujeme za energii, kterou jste nám v zimě dali a doufáme, že se nám ji podaří vrátit brzy zpět.

Strana 8 z 67

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek

Poslední komentáře