Broumovsko

Úterý 29.září 2020

Poslední aktualizace28.09.2020 04:59

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba

Hudba

Broumovská kytara na fotografiích Jana Záliše

1

Již 15. ročník festivalu Broumovská kytara se konal v sobotu v areálu dětského hřiště v Broumově. V soutěžní části se jak divákům tak i odborné porotě nejvíc líbila skupina The Rest, která si odnesla obě dvě ceny. Hosty festivalu byly skupiny Turbo, Imodium, Skyline, Pumpa a Sto zvířat.

Hudební festival Za poklady Broumovska začíná za dva týdny

pokl2

Už za dva týdny začíná 6. ročník hudebního festivalu Za poklady Broumovska. Od soboty 2. července do soboty 3. září se každý sobotní podvečer rozezní jeden z deseti unikátních barokních kostelů na Broumovsku hudbou starých mistrů i současných autorů.

Tiskové zprávy festivalu Za poklady Broumovska

pokl_tz

Zveřejňujeme seznam tiskových zpráv k hudebnímu festivalu Za poklady Broumovska. Seznam se pravidelně po každém koncertu aktualizuje a umožňuje přístup veřejnosti i zástupcům médií.

Pozvánka na Dětskou hudební dílnu s Clarinet Factory a Alanem Vitoušem

vitous

Lektory letošní Dětské hudební dilny pořádané v rámci 6. ročníku festivalu Za poklady Broumovska bude soubor Clarinet Factory a multiinstrumentalista a skladatel Alan Vitouš. Dílna proběhne 23. července 2011 od 11 hodin v Kreslírně bývalého klášterního gymnázia v Broumově.

Studenti gymnázia v Broumově získali pro Oblastní charitu Hradec Králové 7632 korun

klub11

Studenti gymnázia Broumov uspořádali v prostorách zahrady nového klubu ROK na Masarykově třídě v Broumově benefiční koncert ROK fest a pro Oblastní charitu Hradec Králové získali 7 632 korun. 

Benefiční koncert v Broumově podpoří Oblastní charitu v Hradci Králové

dummatky

Benefiční koncert ROKfest, který pořádá Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, Nadační fond gymnázia Broumov a Město Broumov, podpoří Oblastní charitu v Hradci Králové.

Broumovské kytaře je patnáct let, přijedou: Sto zvířat, Skyline i Turbo

kytara

Soutěžní hudební festival Broumovská kytara letos oslavuje patnáct let. Řadí se tak mezi nejstarší v České republice, v ranku soutěžních je zřejmě nejstarší vůbec. Jubilejní ročník budou moci hudební fanoušci spolu s pozvanými kapelami oslavit v areálu Dětského hřiště v Broumově v sobotu 18. června 2011. Začátek je ve 13 hodin.

Májový promenádní koncert v broumovské Alejce

alejka3

Dechová hudba Broumovanka hrála v neděli 8. května v parku Alejka na odpoledním promenádním koncertu v Broumově, který se pořádal v rámci projektu Broumov – Město stromů 2010 – 2011.

Koncert laureátů uzavřel 1. ročník Broumovské klávesy

img_8725

Nedělním vystoupením laureátů v klášterním kostele svatého Vojtěcha v Broumově byl ukončen 1. ročník klavírní soutěže pro mládež Broumovská klávesa. Celý koncert nahrával Český rozhlas Hradec Králové.

Strana 86 z 92

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web