Broumovsko

Pátek 28.únor 2020

Poslední aktualizace29.02.2020 04:06

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba Police Symphony Orchestra slaví 10 let

Police Symphony Orchestra slaví 10 let

seznam článků
Police Symphony Orchestra slaví 10 let
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Všechny strany

PSO celek s divakem Vojtěch KábaRok 2019 se pomalu blíží ke konci a my chceme co nejupřímněji poděkovat všem našim divákům, podporovatelům a partnerům. Nemůžeme uvěřit, že ten čas tak letí a budeme společně slavit naše první velké kulatiny! A tak se nostalgicky ohlížíme zpět a děkujeme vám všem, že jste těch devět let byli s námi! A nadělovat budeme celý rok my vám! Samozřejmě to budou dárky hudební.

První narozeninovou svíčku sfoukneme hned na začátku roku v pražské Lucerně 12. ledna 2020 společně s našimi hosty, kterými budou Kühnův smíšený sbor, Balet Národního divadla, Jan Cina nebo Dasha s Martinem Kumžákem a mnoho dalších.

Únorové slavení proběhne v tanečním rytmu již potřetí v rámci našeho tradičního plesu Smíme prosit? konaného 29. února 2020 v náchodském Beránku. Bude nejen plný tance, ale i hudby v podání Big Bandu až z Třeště - Zatrestbandu a HarMálek Orchestru. My si také zahrajeme a svá těla hudebně napnou členové Losers Cirque Company.

Další netradiční zážitek nás čeká 14. března v trutnovském UFFU. Rozhodli jsme se vyměnit sedačky za parket a pozvat vás na jízdu hudebních velkosongů v symfonických úpravách. Tím ale naše oslava stále nekončí. Jaro se ponese v cestovatelském duchu. Díky vydařenému letnímu pouličnímu turné jsme se rozhodli, že v květnu uspořádáme toulky po nádražích českých, které oživíme, kde to jen půjde a kam se vejdeme. Výtěžek z koncertů věnujeme Elišce Podzimkové na vznikající animovaný seriál Plešouni. No, a pokud to dobře dopadne, projedeme Českou republiku po hlavní trati skrz naskrz. Tak pojeďte s námi!

Následující hudební dárek neodepřeme ani našemu domovskému městu Polici nad Metují, a to na konci školního roku 26. června na nádvoří polického kláštera. Koncert bychom chtěli věnovat nejen

klášteru, ale také památce pátera Mariana. O týden později se už počtvrté objevíme ve Festivalových zahradách Smetanovy Litomyšle. Pak snad zvládneme ještě pár letních festivalů a šup na prázdniny. Potřebujeme totiž nabrat sil na 6. ročník našich benefičních večerů, které se odehrají 11. a 12. 9. 2020. Po roční odmlce se opět vracíme do našeho regionu s cílem vdechnout život neobvyklému prostoru a podpořit charitativní činnost. Určitě to ale nebude poslední možnost, kde si nás příští rok budete moct poslechnout. Všechny informace budou postupně zveřejněny na našich webových stránkách a na facebooku.

A teď už jen zbývá dobře se naladit na Vánoce, na další nový rok a možná i rovnou na dalších deset let! Krásné a veselé, pravou nohou do nového roku a za chvíli opět na slyšenou.

Foto archiv PSO

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 28. února do 1. března

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 28. února do 1. března

Sláva českého piva a polských klobás, Vinná brána, vernisáž výstavy, koncert, divadlo, karneval pro ...

Z Izraele do Broumova

Z Izraele do Broumova

Gábina Javorská má velmi zajímavý osud. Pochází ze Slovenska a za prací krupiérky v kasinu se vyprav...

Zapomeňte, vzpomeňte!

Zapomeňte, vzpomeňte!

Stojím vprostřed parkoviště a holky z kapely mě šacují. Je mrazivá půlnoc. Musím se dokonce i vyzout...

Na finální dokončení oprav střechy děkanského kostela chybí 200 tisíc korun

Na finální dokončení oprav střechy děkanského kostela chybí 200 tisíc korun

Nedávné počínání vichřice Sabine způsobilo vyhození jednoho celého okna na klášterním kostele sv. Vo...

Do Úpice dorazí bajkeři i skvělé kapely

Do Úpice dorazí bajkeři i skvělé kapely

Podkrkonoší bude po roce zase patřit bajkerům. V Úpici a okolí se v sobotu 23. května uskuteční už 1...

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře