Broumovsko

Úterý 14.červenec 2020

Poslední aktualizace16.07.2020 04:09

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba Police Symphony Orchestra slaví 10 let

Police Symphony Orchestra slaví 10 let

seznam článků
Police Symphony Orchestra slaví 10 let
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Všechny strany

PSO celek s divakem Vojtěch KábaRok 2019 se pomalu blíží ke konci a my chceme co nejupřímněji poděkovat všem našim divákům, podporovatelům a partnerům. Nemůžeme uvěřit, že ten čas tak letí a budeme společně slavit naše první velké kulatiny! A tak se nostalgicky ohlížíme zpět a děkujeme vám všem, že jste těch devět let byli s námi! A nadělovat budeme celý rok my vám! Samozřejmě to budou dárky hudební.

První narozeninovou svíčku sfoukneme hned na začátku roku v pražské Lucerně 12. ledna 2020 společně s našimi hosty, kterými budou Kühnův smíšený sbor, Balet Národního divadla, Jan Cina nebo Dasha s Martinem Kumžákem a mnoho dalších.

Únorové slavení proběhne v tanečním rytmu již potřetí v rámci našeho tradičního plesu Smíme prosit? konaného 29. února 2020 v náchodském Beránku. Bude nejen plný tance, ale i hudby v podání Big Bandu až z Třeště - Zatrestbandu a HarMálek Orchestru. My si také zahrajeme a svá těla hudebně napnou členové Losers Cirque Company.

Další netradiční zážitek nás čeká 14. března v trutnovském UFFU. Rozhodli jsme se vyměnit sedačky za parket a pozvat vás na jízdu hudebních velkosongů v symfonických úpravách. Tím ale naše oslava stále nekončí. Jaro se ponese v cestovatelském duchu. Díky vydařenému letnímu pouličnímu turné jsme se rozhodli, že v květnu uspořádáme toulky po nádražích českých, které oživíme, kde to jen půjde a kam se vejdeme. Výtěžek z koncertů věnujeme Elišce Podzimkové na vznikající animovaný seriál Plešouni. No, a pokud to dobře dopadne, projedeme Českou republiku po hlavní trati skrz naskrz. Tak pojeďte s námi!

Následující hudební dárek neodepřeme ani našemu domovskému městu Polici nad Metují, a to na konci školního roku 26. června na nádvoří polického kláštera. Koncert bychom chtěli věnovat nejen

klášteru, ale také památce pátera Mariana. O týden později se už počtvrté objevíme ve Festivalových zahradách Smetanovy Litomyšle. Pak snad zvládneme ještě pár letních festivalů a šup na prázdniny. Potřebujeme totiž nabrat sil na 6. ročník našich benefičních večerů, které se odehrají 11. a 12. 9. 2020. Po roční odmlce se opět vracíme do našeho regionu s cílem vdechnout život neobvyklému prostoru a podpořit charitativní činnost. Určitě to ale nebude poslední možnost, kde si nás příští rok budete moct poslechnout. Všechny informace budou postupně zveřejněny na našich webových stránkách a na facebooku.

A teď už jen zbývá dobře se naladit na Vánoce, na další nový rok a možná i rovnou na dalších deset let! Krásné a veselé, pravou nohou do nového roku a za chvíli opět na slyšenou.

Foto archiv PSO

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Bigboš Křinice s kapelou Buty bude!

Bigboš Křinice s kapelou Buty bude!

Dorazte v sobotu 25. července od 14 do Křinic na jubilejní 15. ročník festivalu Bigboš Křinice 2020....

Fotbalový básník nebude v Polici hrát, ale povídat

Fotbalový básník nebude v Polici hrát, ale povídat

Když se budete mezi lidmi v České republice ptát na jméno nejznámějšího fotbalisty naší historie, je...

Festival Za poklady Broumovska o víkendu online i naživo

Festival Za poklady Broumovska o víkendu online i naživo

V sobotu 11. července od šesti hodin uvede festival Za poklady Broumovska záznam prvního letošního k...

Beseda s Robertem Šlachtou

Beseda s Robertem Šlachtou

Robert Šlachta. Pro někoho kontroverzní policista, pro jiného úctyhodná osobnost, každopádně člověk,...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 10. do 12. července

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 10. do 12. července

Hudba, filmy a tvořivé dílny, to je ve zkratce nabídka na akce na Broumovsku pro víkend od 10. do 12...

Doporučujeme

Rozhovor se Stanislavem Pitašem o akci Free World Broumov 2020

13346582 954272128004039 1456887943798586450 n 1

"Člověk musí být trochu šílený, aby mohly vznikat výjimečné věci."

V sobotu 5. září se bude v Broumově konat zcela unikátní akce. Pokud vše vyjde podle představ, mělo by se ten den na Mírovém náměstí sejít 160 hudebníků, aby si společně zahráli několik známých rockových šlágrů. Něco podobného nemá v České republice obdoby a Broumov se tak hlásí o jedinečné prvenství. Více o akci nám prozradí její organizátor, pan Stanislav Pitaš...celý článek

 

Poslední komentáře