Broumovsko

Neděle 29.listopad 2020

Poslední aktualizace 1.12.2020 04:31

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba Zpěvačka Nelly vydala strašidelný singl s videoklipem

Zpěvačka Nelly vydala strašidelný singl s videoklipem

seznam článků
Zpěvačka Nelly vydala strašidelný singl s videoklipem
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

9D6308FA 5F5A 492F 85E2 1381CE16204BZpěvačka Nelly (Nela Řehořová z Police nad Metují) se v současné době intenzivně věnuje své sólové práci a nyní přichází s výrazně odlišnou, zcela novou a neokoukanou image jak po hudební, tak i výrazové stránce. Singl s videoklipem DUCH představuje výrazný posun v její dosavadní tvorbě a vyplňuje tak díru na současném českém trhu.

Jedná se o její spoluautorský projekt, na kterém se podílela zejména jako textařka, ale prostor dostala i po hudební a producentské stránce. Spolupracovala na něm se zpěvákem, skladatelem a producentem Marcellem, z jehož dílny vznikla většina jejích předchozích písniček.

Můžeme tento singl chápat jako nový styl, který bude i na desce? "V současné době vidím smysl vydávat jednotlivé písničky, které jsou podpořené kvalitním videoklipem. Chci, aby o mně fanoušci věděli, jakým směrem jdu a potřebuju od nich i zpětnou reakci. Takže i když stále pracuju na desce, nechci být svázána termínem, kdy ji musím vydat, pro mě je teď důležitější být v kontaktu s fanoušky a vydávat častěji nové singly. Až budu cítit, že je ten správný čas, desku vydám," vysvětluje Nelly.

V její novince DUCH se zpěvačka vyjadřuje v metaforách, podobně jako to bylo u její poslední autorské písničky NAopak. Dává tak fanouškům a posluchačům prostor k zamyšlení a vlastnímu chápání hlavní myšlenky celé písničky. Snaží se být co nejvíce autentická, přičemž vychází ze svých pocitů. Každý prochází nějakým vývojem a to si lze všimnout právě u Nelly.

V dnešním světě Youtube a TikToku to mají mladí zpěváci a zpěvačky, kteří chtějí dělat kvalitní hudbu a zároveň se prosadit velmi těžké. Co si o tom myslí Nelly?
"Někdo se mě kdysi zeptal, co chci, jestli být slavná nebo se zpívání věnovat proto, že mě to baví. Bez váhání jsem odpověděla, že jednoznačně proto, že mě to baví a zpívání je můj život. Tak to prostě mám a nic se na tom nezměnilo. Ale poslední dobou jsem se začala cítit stále víc a víc jako neviditelná a osamocená, i když bylo kolem mě pořád hodně lidí a byla jsem v jednom kole. Nemyslím si, že by na to měla vliv současná situace s koronavirem, přiznávám, že divadlo, koncerty a přímý kontakt s lidmi mi strašně moc chybí, ale problém byl v něčem jiném. I když jsem tvrdě pracovala, tak cokoliv jsem udělala, nikdo mě nevnímal a nebral vážně. Říkala jsem si – jsem snad duch? Nikdo mě neslyší a nevidí? Zažila jsem spoustu proher a pádů, o kterých veřejně nemluvím, abych tím zbytečně své okolí nezatěžovala. Myslím, že je lepší se s tím poprat sama a já to dělala tak, že jsem se vždycky ze všech těch smutků vypsala, a tak vznikla písnička DUCH. Stále tam je ale ta naděje a poselství, že to nikdy nevzdám, a že to, co chci se jednou podaří," prozrazuje Nelly.

Na scénáři videoklipu se zpěvačka sama také podílela, měla od začátku jasnou představu, jak by klip měl vypadat. Ale vzhledem k tomu, že natáčení bylo ovlivněno opatřeními k současné situaci, které se musely dodržet, nakonec vznikl videoklip, který přímo nesouvisí s myšlenkou písničky. Zpěvačka tak nechává na samotných divácích pochopení myšlenky, co je iluze a co vychází z jejich pocitů.

Režie videoklipu se zhostil mladý tým v čele s Patrikem Daltonem, youtuberem Adamem Lyskem a Antonínem Kupským.

Odkaz na klip.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Předvánoční novinky z Benediktinských sklepů

Předvánoční novinky z Benediktinských sklepů

I přes nepříznivou dobu a nemožnost se osobně setkávat u degustací nabízejí Benediktinské sklepy v b...

Den otevřených dveří Gymnázia Broumov bude v upravené podobě

Den otevřených dveří Gymnázia Broumov bude v upravené podobě

V sobotu 28. listopadu se bude konat Den otevřených dveří Gymnázia Broumov, jen v trochu upravené po...

V broumovském klášteře probíhá druhý ročník Sympozia ilustrace

V broumovském klášteře probíhá druhý ročník Sympozia ilustrace

Pět významných českých ilustrátorů a jeden zahraniční host se představí na druhém ročníku Sympozia i...

Vítězný architektonický návrh na rekonstrukci domu na Kostelním náměstí

Vítězný architektonický návrh na rekonstrukci domu na Kostelním náměstí

V dubnu 2020 byla vyhlášena výzva na zpracování architektonického návrhu na rekonstrukci objektu č.p...

Poděkování za potravinovou sbírku

Poděkování za potravinovou sbírku

Vážení účastníci potravinové sbírky, ráda bych se s Vámi podělila o velkou radost, kterou spolek Ape...

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web