Broumovsko

Úterý 25.červen 2019

Poslední aktualizace27.06.2019 04:30

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park

Hyde Park

Fotoreportáž: Koncert v klášterním kostele sv. Vojtěcha v Broumově

Email Tisk PDF

kostel110

Fotograf Tomáš Šrejber, který nám už několikrát poskytl své fotografie z hudebních akcí, tentokrát zdokumentoval páteční koncert polské houslistky Karolíny Matuszkiewicz v klášterním kostele sv. Vojtěcha v Broumově.

Broumovské stěny mají roli v televizní reklamě

Email Tisk PDF

kovarova

Záběry na Kovářovu rokli a vyhlídka Skalní divadlo se objevily ve spotu agentury CzechTourism. Reklama je natočena v rámci projektu Kudy z nudy, který má oživit domácí cestovní ruch.

Literární pásmo o Broumovsku

Email Tisk PDF

meier

Senioři tleskali ukázkám z prózy o našem kraji. Jen pro ně je připravil, uváděl a jednotlivé úryvky glosoval řadou postřehů z osobního setkávání s některými spisovateli, vedoucí Městské knihovny v Broumově Jan Meier.

CHKO Broumovsko pořádá exkurzi Po stopách zvěře

Email Tisk PDF

stopa

Správa Chráněné krajinné oblasti Broumovsko ve spolupráci s Centrem rozvoje Česká Skalice a Mysliveckým sdružením SKÁLY pořádá v sobotu 26. listopadu exkurzi do přírody Adršpašsko-teplických skal a okolí Teplic nad Metují zaměřenou na myslivost, ochranu přírody a poznávání stop zvěře nazvanou Po stopách zvěře. Je to poslední akce pro veřejnost připravená k 20. výročí vyhlášení Chráněné krajinné oblasti Broumovsko.

Fotoreportáž: Krásy Broumovska

Email Tisk PDF

img_3952

Do redakce jsme dostali fotoreportáž z nedělní procházky našeho čtenáře. Vydal se z Broumova na Pánovu cestu, přes hřeben Broumovských stěn na Hvězdu a zpět do Broumova.

Nový dres české fotbalové reprezentace se poprvé objevil na veřejnosti v Broumově

Email Tisk PDF

dres1

Na broumovském náměstí jsme měli možnost vyfotografovat nový dres české fotbalové reprezentace, jehož podobu Českomoravský fotbalový svaz oficiálně představí až v úterý 8. listopadu.

Film o podzemním labyrintu v Teplických skalách získal hlavní cenu na mezinárodním festivalu filmů o ekologii

Email Tisk PDF

poseifoto

Film o podzemním labyrintu v Teplických skalách "Poseidon - Podzemní labyrint" získal na 36. ročníku mezinárodního festivalu filmů a videoprogramů "Týká se to také tebe" v Uherském Hradišti hlavní cenu v kategorii amatérských snímků.

Strhující klavírní koncert

Email Tisk PDF

jindra2

Zejména pro své příznivce, podporovatele a věrné návštěvníky akcí, které na Broumovsku organizuje, uspořádala Agentura pro rozvoj Broumovska v krásný, již podzimní, sobotní podvečer, koncert klavírního virtuoza z Ukrajiny, profesora Vladimíra Župana.

Závěrečná konference Města stromů

Email Tisk PDF

p1010816

Broumov - Město stromů 2010/2011 - předá symbolické žezlo svému nástupci, městu Uherské Hradiště, které se stalo Městem stromů 2011/2012. Předání se uskuteční v Broumově ve čtvrtek 6. října 2011.

Strana 107 z 115

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře