Broumovsko

Pátek 28.únor 2020

Poslední aktualizace28.02.2020 04:08

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park

Hyde Park

Broumovská klávesa trochu jinak

Email Tisk PDF

jindra2

Již pro tu naději, že svět není tak beznadějně zkažený a veskrze špatný, je třeba poděkovat občanskému sdružení Agentura pro rozvoj Broumovska za inspirativní programy a akce, které pro nás v Broumově připravují.

Za úspěchy fotbalistů mladšího dorostu Slovanu Broumov stojí trenér Jindřich Kittler

Email Tisk PDF

jindra2

Za úspěchy fotbalistů broumovského mladšího dorostu je viditelný podpis jejich trenéra Jindřicha Kittlera. Tým je po dvou třetinách letošní sezóny krajského přeboru na 3. místě s nepatrnou ztrátou na vedoucí mužstvo Třebeše.

DOKUMENT - Jan Školník: Uvítací řeč k zahájení kulturní sezóny na Broumovsku

Email Tisk PDF

skolnik

Jako DOKUMENT v plném znění zveřejňujeme uvítací řeč k zahájení kulturní sezóny 2011 Agentury pro Rozvoj Broumovska, kterou 1. května pronesl v klášterní zahradě Jan Školník a poté nám ji poskytl ke zveřejnění. Původní článek o akci.

Broumovská klávesa

Email Tisk PDF

kahanek1

Když jsem v létě 2007 poprvé přijel do Broumova – účinkovat na koncertě festivalu Za poklady Broumovska – nevycházel jsem z údivu. Do docela netradičního koncertního prostředí (jen částečně zrekonstruovaného kostelíku v malé vesnici u hranic) přišlo na vystoupení dvou mladých muzikantů několik set lidí! Později jsem zjistil, že je to zde zcela normální, a začal jsem se pídit po důvodu.

Studovala v Broumově, oceněna byla na designerské soutěži v San Francisku

Email Tisk PDF

tension

Absolventka broumovského gymnázia Lenka Marková, která teď studuje na Ústavu umění a designu Západočeské univerzity Plzeň byla oceněna v celosvětové soutěži Arts of Fashion Competition 2010, konané v San Francisku v USA.

První reality show s hejtmanem Královéhradeckého kraje Lubomírem Francem

Email Tisk PDF

franc_cv-s

Ve čtvrtek 21. dubna budou zájemci moci sledovat práci královéhradeckého hejtmana a broumovského zastupitele Lubomíra France v jeho kanceláři prostřednictvím internetové reality show. Vedení kraje se rozhodlo ještě více otevřít veřejnosti a na internetu umožnit sledovat průběh tiskové konference. Lidé budou moci v jeho společnosti prožít jeho běžné pracovní dopoledne.

Broumovský radní Arnold Vodochodský: "Můj pohled na Sportcentrum"

Email Tisk PDF

sportcentrum1

Vážení spoluobčané,

vzhledem k bouřlivým diskuzím, které se v poslední době rozpoutaly v souvislosti s broumovským Sportcentrem, bych Vám rád touto cestou zprostředkoval svůj pohled na věc.

Reportáž Diginávse z besedy se stíhači

Email Tisk PDF

Televizní reportáží studentské Diginávse se ještě vracíme k březnové besedě se stíhači 211. taktické letky z Čáslavi. Beseda zcela zaplnila sál Kreslírny klášterního gymnázia a měla velkou odezvu mezi veřejností.

Strana 116 z 120

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře