Úspěchy studentů broumovského gymnázia

Tisk
obrazek
obrazek1
  • Předchozí
  • 1 of 2
  • Další

Student kvarty broumovského gymnázia Jaroslav Peška obsadil vynikající 4.místo v krajském kole Chemické olympiády kategorie D. V okresním kole Olympiády v českém jazyce obsadila v konkurenci 36 účastníků skvělé 4.místo studentka tercie broumovského gymnázia Klára Ištoková.

Pravidelně a velmi často se na webových stránkách Gymnázia Broumov objevují zprávy o úspěších tamních studentů.

Učitel broumovského gymnázia Milan Kulhánek k tomu říká: "Úspěchy našich studentů jsou i našimi úspěchy. Není vůbec jednoduché se v těžké konkurenci středních škol probojovat přes okresní kolo do krajského, nebo dokonce celostátního kola. O tom, jak si vedli naši studenti od posledních oslav gymnázia ( 60.výročí- 2005 ), se můžete přesvědčit sami v následujícím statistickém přehledu. Chronologicky uvádím pouze úspěchy na krajské či celostátní úrovni, desítky našich studentů vybojovaly medailové pozice v okresních kolech."

2005 - 2006

Zuzana Ducháčová - O pohár generálního konzula ČR v Polsku - dějepisná soutěž – 1.místo - česká sekce

Ivana Hofmanová, Jana Klimešová - Akademické mistrovství ČR - stolní tenis- družstva dívek - 7.místo

Jan Valášek – 3.místo - krajské kolo - Fyzikální olympiáda

Kateřina Hejzlarová – 6.místo – krajské kolo - Biologická olympiáda

Daniela Strašilová – 3.místo – krajské kolo - Chemická olympiáda

Petr Pomezný – 4.místo – krajské kolo - Chemická olympiáda

Veronika Tichá – 1.místo – krajské kolo - Chemické olympiáda

 

2006 - 2007

 

Lukáš Heinzel - O pohár generálního konzula ČR v Polsku – dějepisná soutěž – 1.místo - česká sekce

Ivana Hofmanová, Aneta Šolínová – 1.místo – krajské finále - stolní tenis - družstva dívky

Daniela Strašilová – 1.místo – krajské kolo - Chemická olympiáda; účast v celostátním kole

Lucie Zelená – 3.místo – krajské kolo - Chemická olympiáda

 

2007 - 2008

 

Anna Langerová – O pohár generálního konzula ČR v Polsku – dějepisná soutěž - 1.místo - česká sekce

Lucie Zelená – 4.místo – krajské kolo - Chemická olympiáda

Martin Klusoň – 3.místo - krajské kolo – Soutěž v německém jazyce

Anna Langerová – 2.místo - krajské kolo - SOČ - historie

Kristýna Teichmannová – 2.místo.- krajské kolo – SOČ – teorie kultury

 

 2008 - 2009

 

Jakub Lelek - O pohár generálního konzula ČR v Polsku - dějepisná soutěž - 1.místo - česká sekce

Zuzana Rainová - celostátní kolo – Soutěž dětských recitátorů

Kateřina Vlčková – 4.místo – krajské kolo - Matematická olympiáda

Petr Kujal – 5.místo – krajské kolo - Matematická olympiáda

 

2009 - 2010

juniorky- krajské kolo - Přespolní běh družstev – 4.místo

junioři – krajské kolo - Přespolní běh družstev – 6.místo

Tereza Šváblová – 1.místo- krajské kolo - Chemická olympiáda

Tereza Šváblová – 2.místo – krajské kolo - Matematická olympiáda

Tomáš Weissar – 4.místo – zemské kolo - soutěž v latinském jazyce Certamen latinum

Josef Dittrich - 5.místo – krajské kolo - Konverzace v německém jazyce

Zuzana Rainová- celostátní kolo recitační soutěže Wolkerův Prostějov

Tomáš Weissar – 3.místo - celostátní kolo - soutěž v latinském jazyce Certamen latinum

Kateřina Vlčková – 4.místo - krajské kolo – Matematická olympiáda

Petr Kujal – 1.místo – krajské kolo – Matematická olympiáda

Pavel Gajdoš – 4.místo – krajské kolo – Fyzikální olympiáda

Martin Doležal – 5.místo – krajské kolo – Fyzikální olympiáda

Klára Ištoková – testy Scio ( klíčové kompetence žáků 7.tříd ) – 1.místo v kraji

 

2010 - 2011

Kateřina Vlčková – O pohár generálního konzula ČR – dějepisná soutěž – 1.místo v mezinárodní ( česko-polské sekci)

Zuzana Rainová - celostátní recitační soutěž – Wolkerův Prostějov

Tomáš Weissar – 4.místo - zemské kolo – Certamen latinum

Petr Kujal – 4.místo - krajské kolo - anglická konverzace

Jaroslav Peška – 4.místo - krajské kolo – Chemická olympiáda

Foto archiv Gymnázia Broumov