Broumovsko

Čtvrtek 18.leden 2018

Poslední aktualizace19.01.2018 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín

Magazín

Originální omalovánky Labutí příběh z Broumova vydalo a prodává IC Broumovska

Email Tisk PDF

lab1Dětské omalovánky Labutí příběh z Broumova jsou obrazově zasazeny do prostředí města a jeho okolí. Jednotlivé obrázky tvoří krátký pohádkový příběh.

Unikátní cestovatelsko-parkourový projekt láká do Prahy

Email Tisk PDF

prahaJan Jenka z Police nad Metují a Lukáš Kulda z Červeného Kostelce se osmým rokem věnují parkouru a freerunningu. Kromě mnoha vystoupení a různých exhibic vytvořili také první parkourový projekt svého druhu u nás. Jmenuje se JUMP´N TRAVEL.

Broumovský klášter přivítal podzim tradičním trhem

Email Tisk PDF

14379734 1218551628218480 4294390362922234380 oPodzimní dekorace, svíčky, bylinné sirupy, kvíčerovské pečivo a jiné regionální dobroty a produkty bylo možné zakoupit v sobotu 17. září v areálu broumovského benediktinského kláštera, kde se konal tradiční Podzimní trh.

Muzeum papírových modelů připravilo pro návštěvníky novou podzimní výstavu s názvem Nová ZOO v České republice

Email Tisk PDF

DSCF3288Muzeum papírových modelů připravilo pro návštěvníky Police nad Metují novou podzimní výstavu s názvem Nová ZOO v České republice. Výstava představí originální výtvarnici Janu Žuravnyjovou, která se již několik desetiletí věnuje tvorbě z papíru. Učitelka přírodopisu v důchodu, která žije v Lounech, vytváří jeden originální papírový model za druhým. Její vášní je příroda, především je milovnicí fauny. Na výstavě je představeno přes 150 zvířat. Její tvorba je výjimečná. Úvodní text výstavy přednesl při vernisáži kurátor Miroslav Konopka.

V broumovském klášteře se bude ochutnávat bílý, červený i růžový burčák

Email Tisk PDF

IMG 2748V sobotu 10. září ožije broumovský klášter tradiční zářijovou akcí - Broumovským vinobraním. Ochutnávku burčáku doplní živá muzika. Vstupné je zdarma.

Strana 10 z 74

Doporučujeme

Obchvat Broumova a měšťanský pivovar. Co dále?

hejtmm

V Broumově jsou dva velké problémy, na kterých je třeba vytrvale a dlouhodobě pracovat. Jedná se o obchvat Broumova (o něm se mluví desítky let) a areál měšťanského pivovaru...celý článek

Poslední komentáře