Broumovsko

Středa 21.březen 2018

Poslední aktualizace22.03.2018 04:31

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín

Magazín

Tradiční jarní setkání sběratelů všech oborů v Polici nad Metují se blíží

Email Tisk PDF

Setkani sberatelu podzim 2016 24V sobotu 18. března se na sále Pellyho domů v Polici nad Metují uskuteční první letošní setkání sběratelů. Setkání již tradičně bez omezení specializací, všech myslitelných "věcí" a oborů. Návštěvníci si tak budou moci prohlédnout velice pestrou nabídku nejen místních sběratelů.

"Samoléčebná metoda je hotové a fungující zdravotnictví," tvrdí slovenský léčitel Štefan Zakuťanský

Email Tisk PDF

zaku"Nikdo vám nemůže zakázat léčit se tím, co vám pomáhá, co máte vrozené a zakódované v genech jako ostatní živočichové. Samoléčebná metoda je hotové a fungující zdravotnictví. Ignorovat samoléčebný pud by byla velká hloupost, protože příroda nám ho zakódovala proto, abychom jej podle potřeby využívali," říká o své metodě slovenský léčitel Štefan Zakuťanský. Jeho přednáška se v pondělí od 18 hodin koná v BB Kavárně hned vedle Muzea papírových modelů v Polici nad Metují.

Na Slavnostech piva a klobás zahraje náchodská kapela Klapeto. Lákadlem je fotbalpool

Email Tisk PDF

15068499 642757555896266 3475750399590467727 oBlíží se poslední listopadová sobota a s ní tradiční akce v meziměstském Centru Walzel - Slavnosti českého piva a polských klobás. Atmosféru zde tentokrát zpříjemní náchodská kapela Klapeto. Velkým lákadlem je absolutní novinka v regionu - fotbalpool.

Ctibor Košťál vyprávěl v konferenčním sále infocentra o Nepálu

Email Tisk PDF

be4Polický rodák a fotograf tělem i duší Ing. Ctibor Košťál přijal pozvání do Broumova, aby přítomným přiblížil svoji cestu do Nepálu. Tu absolvoval se svým synem a kamarádem na jaře v roce 2015. Cílem jejich výletu do exotického Nepálu byl nejvyšší vrchol planety Mt. Everest.

Děti z Broumovska si užily svátek všech strašidel po svém

Email Tisk PDF

al11V den státního svátku 28. října 2016 se za soumraku v Broumově uskutečnil pátý ročník Strašidelné Alejky. I přesto, že letošnímu strašidelnému putování Alejkou počasí úplně nepřálo, zasoutěžit si v přítmí za kouzelné hry barevných reflektorů a svíček přišly stovky dětí v kostýmech.

Strana 10 z 76

Doporučujeme

Zakladatelka PSO Petra Soukupová je ve finále hlasování Nadace Via o Cenu Via Bona

petra

Nadace Via vybrala 15 nejinspirativnějších příběhů dobra za poslední rok. Z těchto příběhů pěti kategorií vzejdou držitelé letošní filantropické Ceny Via Bona. Veřejnost může na webu www.cenaviabona.cz vybrat ten nejsilnější z nich. Jednou z finalistek v kategorii Mladý srdcař je zakladatelka Police Symphony Orchestra Petra Soukupová!... celý článek

Poslední komentáře