Broumovsko

Pondělí 26.srpen 2019

Poslední aktualizace27.08.2019 04:20

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín

Magazín

Alici Nellis, Jana Meiera, Martina Sittu, výročí Ábíčka nebo Tortharry, to vše najdete v březnovém Swingu

Email Tisk PDF

swwwBřeznové vydání časopisu Náchodský Swing je pro své čtenáře připraveno na odběrných místech. Osobností je knihovník a literát Jan Meier z Broumova, kterému na konci loňského roku vyšla knížka s názvem Broumovsko a Policko literární.

Tradiční jarní setkání sběratelů všech oborů v Polici nad Metují se blíží

Email Tisk PDF

Setkani sberatelu podzim 2016 24V sobotu 18. března se na sále Pellyho domů v Polici nad Metují uskuteční první letošní setkání sběratelů. Setkání již tradičně bez omezení specializací, všech myslitelných "věcí" a oborů. Návštěvníci si tak budou moci prohlédnout velice pestrou nabídku nejen místních sběratelů.

"Samoléčebná metoda je hotové a fungující zdravotnictví," tvrdí slovenský léčitel Štefan Zakuťanský

Email Tisk PDF

zaku"Nikdo vám nemůže zakázat léčit se tím, co vám pomáhá, co máte vrozené a zakódované v genech jako ostatní živočichové. Samoléčebná metoda je hotové a fungující zdravotnictví. Ignorovat samoléčebný pud by byla velká hloupost, protože příroda nám ho zakódovala proto, abychom jej podle potřeby využívali," říká o své metodě slovenský léčitel Štefan Zakuťanský. Jeho přednáška se v pondělí od 18 hodin koná v BB Kavárně hned vedle Muzea papírových modelů v Polici nad Metují.

Na Slavnostech piva a klobás zahraje náchodská kapela Klapeto. Lákadlem je fotbalpool

Email Tisk PDF

15068499 642757555896266 3475750399590467727 oBlíží se poslední listopadová sobota a s ní tradiční akce v meziměstském Centru Walzel - Slavnosti českého piva a polských klobás. Atmosféru zde tentokrát zpříjemní náchodská kapela Klapeto. Velkým lákadlem je absolutní novinka v regionu - fotbalpool.

Ctibor Košťál vyprávěl v konferenčním sále infocentra o Nepálu

Email Tisk PDF

be4Polický rodák a fotograf tělem i duší Ing. Ctibor Košťál přijal pozvání do Broumova, aby přítomným přiblížil svoji cestu do Nepálu. Tu absolvoval se svým synem a kamarádem na jaře v roce 2015. Cílem jejich výletu do exotického Nepálu byl nejvyšší vrchol planety Mt. Everest.

Strana 19 z 85

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře