Broumovsko

Středa 21.srpen 2019

Poslední aktualizace22.08.2019 04:43

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín

Magazín

Děti z Broumovska si užily svátek všech strašidel po svém

Email Tisk PDF

al11V den státního svátku 28. října 2016 se za soumraku v Broumově uskutečnil pátý ročník Strašidelné Alejky. I přesto, že letošnímu strašidelnému putování Alejkou počasí úplně nepřálo, zasoutěžit si v přítmí za kouzelné hry barevných reflektorů a svíček přišly stovky dětí v kostýmech.

První ročník soutěže Model cup Police

Email Tisk PDF

A TitulIMG 1281Poté, co loni po více než dvou desetiletích skončil Kaden Cup Náchod, pokračují v setkávání modelářů nejen z našeho regionu v Polici nad Metují. David Vaněček a Ladislav Eliáš z České Metuje se rozhodli navázat na náchodskou tradici a ve spolupráci s radnicí v Polici nad Metují a Muzeem papírových modelů uspořádali první ročník soutěže MODEL CUP POLICE.

Zahřejte se během studených podzimních dní horkým bylinkovým sirupem! V infocentru si vyberete ze tří druhů

Email Tisk PDF

si3Broumovské infocentrum nabízí zcela přírodní bylinkový sirup, který zahřeje na těle i duši. Můžete také obdarovat své bližní jedinečnou upomínkou z Broumova. Vybírat lze ze tří druhů - v nabídce he jitrocelový s mátou, bezový a mateřídouškový.

Originální omalovánky Labutí příběh z Broumova vydalo a prodává IC Broumovska

Email Tisk PDF

lab1Dětské omalovánky Labutí příběh z Broumova jsou obrazově zasazeny do prostředí města a jeho okolí. Jednotlivé obrázky tvoří krátký pohádkový příběh.

Unikátní cestovatelsko-parkourový projekt láká do Prahy

Email Tisk PDF

prahaJan Jenka z Police nad Metují a Lukáš Kulda z Červeného Kostelce se osmým rokem věnují parkouru a freerunningu. Kromě mnoha vystoupení a různých exhibic vytvořili také první parkourový projekt svého druhu u nás. Jmenuje se JUMP´N TRAVEL.

Strana 20 z 85

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře