Broumovsko

Pátek 22.září 2017

Poslední aktualizace24.09.2017 04:31

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín

Magazín

Tradiční jarní setkání sběratelů všech oborů v Polici nad Metují se blíží

Email Tisk PDF

Setkani sberatelu podzim 2016 24V sobotu 18. března se na sále Pellyho domů v Polici nad Metují uskuteční první letošní setkání sběratelů. Setkání již tradičně bez omezení specializací, všech myslitelných "věcí" a oborů. Návštěvníci si tak budou moci prohlédnout velice pestrou nabídku nejen místních sběratelů.

"Samoléčebná metoda je hotové a fungující zdravotnictví," tvrdí slovenský léčitel Štefan Zakuťanský

Email Tisk PDF

zaku"Nikdo vám nemůže zakázat léčit se tím, co vám pomáhá, co máte vrozené a zakódované v genech jako ostatní živočichové. Samoléčebná metoda je hotové a fungující zdravotnictví. Ignorovat samoléčebný pud by byla velká hloupost, protože příroda nám ho zakódovala proto, abychom jej podle potřeby využívali," říká o své metodě slovenský léčitel Štefan Zakuťanský. Jeho přednáška se v pondělí od 18 hodin koná v BB Kavárně hned vedle Muzea papírových modelů v Polici nad Metují.

Na Slavnostech piva a klobás zahraje náchodská kapela Klapeto. Lákadlem je fotbalpool

Email Tisk PDF

15068499 642757555896266 3475750399590467727 oBlíží se poslední listopadová sobota a s ní tradiční akce v meziměstském Centru Walzel - Slavnosti českého piva a polských klobás. Atmosféru zde tentokrát zpříjemní náchodská kapela Klapeto. Velkým lákadlem je absolutní novinka v regionu - fotbalpool.

Ctibor Košťál vyprávěl v konferenčním sále infocentra o Nepálu

Email Tisk PDF

be4Polický rodák a fotograf tělem i duší Ing. Ctibor Košťál přijal pozvání do Broumova, aby přítomným přiblížil svoji cestu do Nepálu. Tu absolvoval se svým synem a kamarádem na jaře v roce 2015. Cílem jejich výletu do exotického Nepálu byl nejvyšší vrchol planety Mt. Everest.

Děti z Broumovska si užily svátek všech strašidel po svém

Email Tisk PDF

al11V den státního svátku 28. října 2016 se za soumraku v Broumově uskutečnil pátý ročník Strašidelné Alejky. I přesto, že letošnímu strašidelnému putování Alejkou počasí úplně nepřálo, zasoutěžit si v přítmí za kouzelné hry barevných reflektorů a svíček přišly stovky dětí v kostýmech.

Strana 6 z 72

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!