Broumovsko

Středa 20.září 2017

Poslední aktualizace20.09.2017 04:41

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín

Magazín

Zahřejte se během studených podzimních dní horkým bylinkovým sirupem! V infocentru si vyberete ze tří druhů

Email Tisk PDF

si3Broumovské infocentrum nabízí zcela přírodní bylinkový sirup, který zahřeje na těle i duši. Můžete také obdarovat své bližní jedinečnou upomínkou z Broumova. Vybírat lze ze tří druhů - v nabídce he jitrocelový s mátou, bezový a mateřídouškový.

Originální omalovánky Labutí příběh z Broumova vydalo a prodává IC Broumovska

Email Tisk PDF

lab1Dětské omalovánky Labutí příběh z Broumova jsou obrazově zasazeny do prostředí města a jeho okolí. Jednotlivé obrázky tvoří krátký pohádkový příběh.

Unikátní cestovatelsko-parkourový projekt láká do Prahy

Email Tisk PDF

prahaJan Jenka z Police nad Metují a Lukáš Kulda z Červeného Kostelce se osmým rokem věnují parkouru a freerunningu. Kromě mnoha vystoupení a různých exhibic vytvořili také první parkourový projekt svého druhu u nás. Jmenuje se JUMP´N TRAVEL.

Broumovský klášter přivítal podzim tradičním trhem

Email Tisk PDF

14379734 1218551628218480 4294390362922234380 oPodzimní dekorace, svíčky, bylinné sirupy, kvíčerovské pečivo a jiné regionální dobroty a produkty bylo možné zakoupit v sobotu 17. září v areálu broumovského benediktinského kláštera, kde se konal tradiční Podzimní trh.

Muzeum papírových modelů připravilo pro návštěvníky novou podzimní výstavu s názvem Nová ZOO v České republice

Email Tisk PDF

DSCF3288Muzeum papírových modelů připravilo pro návštěvníky Police nad Metují novou podzimní výstavu s názvem Nová ZOO v České republice. Výstava představí originální výtvarnici Janu Žuravnyjovou, která se již několik desetiletí věnuje tvorbě z papíru. Učitelka přírodopisu v důchodu, která žije v Lounech, vytváří jeden originální papírový model za druhým. Její vášní je příroda, především je milovnicí fauny. Na výstavě je představeno přes 150 zvířat. Její tvorba je výjimečná. Úvodní text výstavy přednesl při vernisáži kurátor Miroslav Konopka.

Strana 7 z 72

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!