Broumovsko

Sobota 21.červenec 2018

Poslední aktualizace21.07.2018 04:38

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín

Magazín

Nový dres české fotbalové reprezentace se poprvé objevil na veřejnosti v Broumově

Email Tisk PDF

dres1

Na broumovském náměstí jsme měli možnost vyfotografovat nový dres české fotbalové reprezentace, jehož podobu Českomoravský fotbalový svaz oficiálně představí až v úterý 8. listopadu.

Film o podzemním labyrintu v Teplických skalách získal hlavní cenu na mezinárodním festivalu filmů o ekologii

Email Tisk PDF

poseifoto

Film o podzemním labyrintu v Teplických skalách "Poseidon - Podzemní labyrint" získal na 36. ročníku mezinárodního festivalu filmů a videoprogramů "Týká se to také tebe" v Uherském Hradišti hlavní cenu v kategorii amatérských snímků.

Před 75 lety navštívila Teplické skály holandská královna Wilhelmina a korunní princezna Juliana

Email Tisk PDF

princ

Od doby, kdy bylo skalní město u Teplic nad Metují zpřístupněno bylo mnohokrát navštíveno významnými hosty z řad spisovatelů, výtvarníků či aristokratů se šlechtickým titulem.

Pozdrav z Ostrovů aneb z broumovského nákupčího dublinským kuchařem

Email Tisk PDF

cimg7573

Když jsem byl požádán, jestli bych nenapsal pár řádků o mých zkušenostech za devatero horami a jedním mořem, přemýšlel jsem, jak slušně odmítnout. Nakonec jsem ale vymyslel způsob, jak se o pár poznatků podělit, aniž by to zavánělo nějakou osobní exhibicí. Pokusím se vám strasti a slasti života v irském Dublinu přiblížit v několika kapitolkách.

V Broumově začala výstava o historii hodinářského průmyslu na Broumovsku

Email Tisk PDF

hodiny

Muzeum Broumovska a Státní okresní archiv v Náchodě připravily pro návštěvníky místního muzea výstavu o historii hodinářské výroby na Broumovsku.

Strana 72 z 78

Doporučujeme

V areálu broumovského kláštera byla otevřena restaurace U Tří růží

barof

V pátek 29. června byla v areálu kláštera v Broumově otevřena restaurace U Tří růží. Restaurace bude součástí konceptu Baroque, který spojuje atmosféru jedinečných míst po celé České republice s vynikající gastronomií zaměřenou na tradici v moderním pojetí... celý článek

Poslední komentáře