Broumovsko

Neděle 24.únor 2019

Poslední aktualizace23.02.2019 13:35

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín

Magazín

Za úspěchy fotbalistů mladšího dorostu Slovanu Broumov stojí trenér Jindřich Kittler

Email Tisk PDF

jindra2

Za úspěchy fotbalistů broumovského mladšího dorostu je viditelný podpis jejich trenéra Jindřicha Kittlera. Tým je po dvou třetinách letošní sezóny krajského přeboru na 3. místě s nepatrnou ztrátou na vedoucí mužstvo Třebeše.

Studovala v Broumově, oceněna byla na designerské soutěži v San Francisku

Email Tisk PDF

tension

Absolventka broumovského gymnázia Lenka Marková, která teď studuje na Ústavu umění a designu Západočeské univerzity Plzeň byla oceněna v celosvětové soutěži Arts of Fashion Competition 2010, konané v San Francisku v USA.

První reality show s hejtmanem Královéhradeckého kraje Lubomírem Francem

Email Tisk PDF

franc_cv-s

Ve čtvrtek 21. dubna budou zájemci moci sledovat práci královéhradeckého hejtmana a broumovského zastupitele Lubomíra France v jeho kanceláři prostřednictvím internetové reality show. Vedení kraje se rozhodlo ještě více otevřít veřejnosti a na internetu umožnit sledovat průběh tiskové konference. Lidé budou moci v jeho společnosti prožít jeho běžné pracovní dopoledne.

Reportáž Diginávse z besedy se stíhači

Email Tisk PDF

Televizní reportáží studentské Diginávse se ještě vracíme k březnové besedě se stíhači 211. taktické letky z Čáslavi. Beseda zcela zaplnila sál Kreslírny klášterního gymnázia a měla velkou odezvu mezi veřejností.

Televizní Toulavá kamera navštívila polického kováře Josefa Drašnara

Email Tisk PDF

kovar

Reportéři pořadu České televize Toulavá kamera vyrazili do uměleckého kovářství Drašnar v Polici nad Metují. Josef Drašnar se učil již u svého otce a jeho syn jde opět v jeho šlépějích.

Strana 81 z 84

Doporučujeme

"Zahraniční pobyt byl pro mě jednou z nejdůležitějších životních zkušeností," říká Eva Vodochodská z Broumova

eva

Díky Vzdělávacímu fondu AMOS se archivářka Eva Vodochodská mohla vydat na dvouměsíční pracovní stáž do Diecézního archivu v rakouském městě Sankt Pölten. Níže najdete krátký rozhovor o její zahraniční zkušenosti, a kdo by se chtěl inspirovat, může zažádat o stipendium v letošní výzvě fondu AMOS. Uzávěrka přihlášek je 31. května 2019... celý článek

 

Poslední komentáře