Broumovsko

Středa 20.září 2017

Poslední aktualizace20.09.2017 04:41

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín

Magazín

Broumovská pouť objektivem Járy Wintera

Email Tisk PDF

po2Krásné horké počasí, pouťové atrakce, doprovodný program, muzika všech žánrů, stánky s lákadly pro děti, drinky. Taková byla, a i přes vášnivé a samozřejmě anonymní kritiky na diskusním fóru, zase bude, tradiční Broumovská pouť. Momentky nafotil Jaroslav Winter.

Místo narození: broumovský klášter

Email Tisk PDF

IMG 9357Na římse okna broumovského kláštera se v uplynulých dnech vylíhlo šest mláďat poštolky obecné. Okno je situované do Rajské zahrady kam není přístup, do místnosti prohlídky s turisty nechodí, takže mláďata mají klid pro svůj další růst. A rodiče se o ně vzorně starají.

Červenec bude v Muzeu papírových modelů v Polici nad Metují plný her, zábavy a překvapení

Email Tisk PDF

485639 original1 svm4oHned na 5. a 6. července muzeum pro návštěvníky připravilo malý dárek - od 9 do 17 hodin proto přijďte i s celou rodinou. Jako dárek dostanete desetiprocentní slevu na rodinnou vstupenku a všechny děti ve věku 6 až 12 let obdrží vystřihovánku.

Měděný důl Bohumír v Jívce zve do svých útrob

Email Tisk PDF

DSC 9928 kopiePrší? Je horko k nevydržení? Je vlezlé chladno? Máte v plánu výlet nebo si chcete užít tajemné dobrodružství? Pojďte prozkoumat krásy a taje nitra naší Země. V horku se zde ochladíte, před deštěm zase uchráníte. Pojďte se podívat na geologické složení země, která je pod námi. Měděný důl Bohumír v Jívce už v květnu zahájil svoji druhou turistickou sezónu.

Malé letní dovádění, to je den plný her a zábavy

Email Tisk PDF

P7180277Obec Martínkovice a Dobrovolný svazek obcí Broumovsko zvou v sobotu 18. června na již sedmý ročník Malého letního dovádění. O putovní pohár se v "obecní olympiádě" utkají od 14 hodin týmy ze všech obcí Broumovska a tým DSO Policka ve velmi netradičních disciplínách.

Strana 9 z 72

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!