Broumovsko

Neděle 17.prosinec 2017

Poslední aktualizace18.12.2017 04:42

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín

Magazín

Ctibor Košťál vyprávěl v konferenčním sále infocentra o Nepálu

Email Tisk PDF

be4Polický rodák a fotograf tělem i duší Ing. Ctibor Košťál přijal pozvání do Broumova, aby přítomným přiblížil svoji cestu do Nepálu. Tu absolvoval se svým synem a kamarádem na jaře v roce 2015. Cílem jejich výletu do exotického Nepálu byl nejvyšší vrchol planety Mt. Everest.

Děti z Broumovska si užily svátek všech strašidel po svém

Email Tisk PDF

al11V den státního svátku 28. října 2016 se za soumraku v Broumově uskutečnil pátý ročník Strašidelné Alejky. I přesto, že letošnímu strašidelnému putování Alejkou počasí úplně nepřálo, zasoutěžit si v přítmí za kouzelné hry barevných reflektorů a svíček přišly stovky dětí v kostýmech.

První ročník soutěže Model cup Police

Email Tisk PDF

A TitulIMG 1281Poté, co loni po více než dvou desetiletích skončil Kaden Cup Náchod, pokračují v setkávání modelářů nejen z našeho regionu v Polici nad Metují. David Vaněček a Ladislav Eliáš z České Metuje se rozhodli navázat na náchodskou tradici a ve spolupráci s radnicí v Polici nad Metují a Muzeem papírových modelů uspořádali první ročník soutěže MODEL CUP POLICE.

Zahřejte se během studených podzimních dní horkým bylinkovým sirupem! V infocentru si vyberete ze tří druhů

Email Tisk PDF

si3Broumovské infocentrum nabízí zcela přírodní bylinkový sirup, který zahřeje na těle i duši. Můžete také obdarovat své bližní jedinečnou upomínkou z Broumova. Vybírat lze ze tří druhů - v nabídce he jitrocelový s mátou, bezový a mateřídouškový.

Originální omalovánky Labutí příběh z Broumova vydalo a prodává IC Broumovska

Email Tisk PDF

lab1Dětské omalovánky Labutí příběh z Broumova jsou obrazově zasazeny do prostředí města a jeho okolí. Jednotlivé obrázky tvoří krátký pohádkový příběh.

Strana 9 z 74

Doporučujeme

Hlasujte pro maturanty Gymnázia Broumov!

gymnazium broumov 4.a

Studenti ze všech koutů České republiky dostali možnost zaslat University of New York v Praze kreativní fotku své třídy a vyhrát tak 25 000 korun k tomu, aby se jejich maturitní ples stal nezapomenutelným zážitkem. Mezi deset finalistů se dostala i maturitní třída 4.A Gymnázia Broumov...celý článek

Poslední komentáře