Broumovsko

Sobota 26.září 2020

Poslední aktualizace26.09.2020 04:01

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín Broumov má své želízko v ohni v soutěži Muž roku

Broumov má své želízko v ohni v soutěži Muž roku

Email Tisk PDF
seznam článků
Broumov má své želízko v ohni v soutěži Muž roku
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Všechny strany

IMG 20200708 WA0014Muž roku je soutěž krásy pro muže, kterou každoročně od roku 2000 pořádá David Novotný z Náchoda. Letošní ročník budou zřejmě prožívat i fanynky z Broumova, protože mezi dvanáctkou finalistů je i 29letý Josef Dittrich, mimochodem, absolvent broumovského gymnázia z roku 2011. Finále soutěže se koná 23. října v náchodském Beránku. Josef Dittrich startuje s číslem 10!

Proč jste se přihlásil do soutěže Muž roku?

Již dříve mě chtěla přihlásit sestra. Ale přihlásil jsem se až tento rok, protože je to velká šance zviditelnit sport, který miluju a kterému se věnuju na vrcholové úrovni a tím je armwrestling.

Co by pro vás znamenalo vítězství v téhle soutěži?

Vyhrát tuto soutěž znamená bezesporu otevřít spoustu možností, které do teď nebyly, znamená to pro mě v jistém smyslu slova i výhru nad sebou samým, protože, jsem se ničeho podobného nikdy neúčastnil. Vítězství by pro mě také znamenalo, jít příkladem.

Jak se na finále připravujete?

Moje fyzická příprava se nezměnila, co nevidět začíná sezona v armwrestlingu, na kterou musím být v top kondici. Moje příprava spočívá spíše ve čtení knížek, sledování kulturního dění. Rád bych se zlepšil v rétorice, schopnosti zaujmout publikum a mým koníčkem je psychologie, která mi snad k přípravě také trochu pomůže.

Máte ve finálové dvanáctce nějakého favorita? Koho a proč?

Já to vidím tak, že každý máme silné a slabé stránky, podle mě dokáže vyhrát ten, který nejlépe zapracuje na těch slabších stránkách, protože například vzhledem je to tak, že každému se líbí něco jiného, tak za sebe to spíše vidím, jak jsem již řekl, vyhraje ten, kdo nejvíce zapracuje na tom, co mu až tolik nejde.

Proč byste měl titul Muž roku 2020 vyhrát právě vy?

Proč právě já? Vždycky jsem bral jako nejcennější chlapskou vlastnost, schopnost poradit si v každé situaci a věřím, že tuhle schopnost já mám. Rád se bavím s lidmi, věřím, že každý člověk, vás může naučit něčemu, co sami ještě neumíte. Věřím, že dokážu lidi inspirovat i motivovat a být pozitivním vzorem pro druhé.

Jaký je váš profesní sen? Čeho byste chtěl v životě dosáhnout?

Z čeho jsem měl v životě vždy největší radost, je pocit, že se díky mému přičinění má někdo lépe. Nic nepotěší víc, než když vidíte, jak nějaký váš počin, někomu vykouzlil úsměv na tváři. A v tomto duchu chci, aby vše, co dělám a čemu se věnuji, pokračovalo dál. Chci a hodlám vybudovat svou vlastní firmu, na což se v současné době připravuji. A co se týče neprofesních záležitostí. Pracuji na tom, abych se stal mistrem republiky v armwrestlingu a posunul se dál jako sportovec. Mé velké přání je mít morálně silnou a stabilní rodinu, které bych já sám mohl jít příkladem.

Co pro vás znamená mužská krása? Přijdete si hezký?

Velmi zajímavá otázka. Jsem odchovanec akčních filmů a řekněme takových stereotypních hodnot. Chlap by podle mě měl mít široká ramena, vousy a působit dojmem, že ať se stane cokoliv, nic ho nerozhodí. Těžko říct, jestli to lze definovat jako krásu. Spíš jde podle mě o hodnoty, čest, odvaha, schopnost přijmout výzvu, umění uznat porážku, schopnost postarat se o svou ženu. Muže zdobí především ctnosti. Ale čistě fyzicky jsem toho názoru, že muž by měl být fyzicky zdatný s visáží takovou, která na první pohled říká, na tohohle člověka se můžu spolehnout a zároveň aby tomu tak bylo uvnitř. Ale jo, věřím, že mám něco do sebe.

Jste zadaný? Co si myslíte o nevěře?

Jsem zadaný. Nevěra, ať už k ní vede cokoliv, zničí důvěru vztahu, která tam do té doby byla. Nevěra může být konec, ale někdy také restart vztahu. Těžko říct, jestli lze mít vyhraněný názor na nevěru. Každý máme nějakou osobní zkušenost Znám vztahy, které si nevěrou prošly a jsou pevnější než dřív, na druhou stranu, někde to znamenalo konec. Z toho čistého lidského hlediska řeknu, nevěra je podraz. Ale nevěra může znamenat i to, že si někdo uvědomí, co je pro něho opravdu důležité.

Řídíte se nějakým životním heslem?

Believe, always believe (Věř, vždycky věř)

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kvalita života v obcích na Broumovsku

Kvalita života v obcích na Broumovsku

Strategická rada regionu Broumovsko (SRRB) a STEM – Ústav empirických výzkumů budou letos na podzim ...

Festival Za poklady Broumovska uzavře koncert Pavla Šporcla a Gipsy Way Ensemble

Festival Za poklady Broumovska uzavře koncert Pavla Šporcla a Gipsy Way Ensemble

V neděli 27. září zakončí 15. ročník letního festivalu klasické hudby Za poklady Broumovska v broumo...

Nabídka akcí na Broumovsku pro prodloužený víkend od 25. do 28. září. Ruší se Svatováclavské slavnosti!

Nabídka akcí na Broumovsku pro prodloužený víkend od 25. do 28. září. Ruší se Svatováclavské slavnosti!

Tradiční Svatováclavské slavnosti, které se měly konat v pondělí 28. září v Broumově jsou zrušeny. B...

Křížem krážem CZ/PL (Mototrasy Broumov) - 2. díl

Křížem krážem CZ/PL (Mototrasy Broumov) - 2. díl

Smyčka kolem Ostaše, Projekt Riese a Soví hory, "mimozemská obruč" a koupačka v nově zatopeném lomu ...

Putovní výstava Strom roku o víkendu U Lidmanů

Putovní výstava Strom roku o víkendu U Lidmanů

Tento víkend 26. 9. - 27. září 2020 máte možnost v sále restaurace U Lidmanů v Machovské Lhotě zhléd...

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web