Broumovsko

Neděle 17.leden 2021

Poslední aktualizace17.01.2021 04:41

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín Jedním z finalistů soutěže Gentleman & Žena České republiky 2021 je rodák z Broumovska Jan Šraitr

Jedním z finalistů soutěže Gentleman & Žena České republiky 2021 je rodák z Broumovska Jan Šraitr

Email Tisk PDF
seznam článků
Jedním z finalistů soutěže Gentleman & Žena České republiky 2021 je rodák z Broumovska Jan Šraitr
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Všechny strany

IMG 3979Soutěž Gentleman & Žena České republiky 2021 je určena pro muže ve věku 33 - 75 let a ženy ve věku 25 - 45 let. "Pod pojmem Gentleman České republiky si představujeme muže, který žije běžný život a díky naší soutěži se možná stane Gentlemanem České republiky. Slovo Gentleman pro nás znamená Nadhled, Sebevědomí, Charisma, Temperament, Slušné vystupování, Úsměv, Kouzlo osobnosti, a to si myslím, že většina našich finalistů má," řekla Lucy Junk z pořádající agentury Stockholm Dream Production.

Gentlemanství přece nevyžaduje oblek, bohatství, ani snobské chování. Gentlemanem může být opravdu každý. To je charakteristika muže, v jehož společnosti je velmi příjemné pobývat a zároveň cítíte, že v této společnosti být chcete. Každý muž tyto charakteristické rysy v sobě má, ale ne vždy je měl možnost v běžném životě uplatnit. Proto je tu tato soutěž, kde se tyto rysy pokusíme zdůraznit a najít v nich své pravé já.

I přes nepříznivé podmínky s možností vycestování do zahraničí se nakonec všichni finalisté a finalistky zúčastnili soustředění v chorvatském Drveniku. Koncem roku bude spuštěno internetové hlasování, kde budete moci vidět jejich medailonky a fotografie. Na základě internetového hlasování si budete moci zvolit Gentlemana Sympatie České republiky 2021 a Ženu Sympatie České republiky 2021 na stránkách www.gentlemanroku.eu a www.zenaroku.eu.

Jedním z finalistů je i herec epizodních rolí, rodák z Broumovska, Jan Šraitr. Do soutěže se přihlásil na popud kamarádů a svým castingovým videem zaujal natolik, že byl vybrán jako jeden z prvních mezi finalisty této soutěže. "Od soutěže neočekávám výhru, ale spoustu nových zkušeností a zážitků. Věřím, že si to všichni společně s ostatními soutěžícími pořádně užijeme stejně tak, jako tomu bylo v Chorvatsku," řekl finalista pro rok 2021 Jan Šraitr.

"Honzík je takové sluníčko, je s ním velká zábava a opravdu je to jeden z nejhodnějších a nejupřímnějších lidí, které znám. Snad ve finále nezpychne," oznámil další finalista této soutěže.

Finalisty a finalistky soutěže Gentleman & Žena České republiky 2021 čeká tisková konference, zkouška na finálový galavečer a samozřejmě samotný finálový večer v červnu 2021. V rámci finálového večera se finalisté a finalistky představí ve volné disciplíně a dvou módních přehlídkách - volnočasového oblečení a ve společenských šatech.

"Finále prvního ročníku bylo již dvakrát odloženo díky komplikacím souvisejících s krizovými nařízeními. Věříme, že finále prvního ročníku uskutečníme do konce roku," dodala Lucy Junk. Finalistu Jana Šraitra uvidíte v druhém ročníku této soutěže a již teď věříme, že mu budete držet palce.

Společnost StockholmDream Production (www.stockholmdream.com) pořádá také soutěž Dáma roku, která v příštím roce představí finalistky 3. ročníku. Dámou roku 2020 se stala vychovatelka z Klokánku Kateřina Voráčková. V porotě usedla např. Šárka Grossová, zpěvačka Natálka Grossová, Felix Slováček, zpěvačka Ina Urbanová, Martin France, Zuzana Stirská a mnoho dalších. Celým večerem provázeli Miroslav Šimůnek a Karel Voříšek.

Foto Michal Touš

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Trutnovská radnice hledá nové využití městské věznice. Zapojit se může i veřejnost

Trutnovská radnice hledá nové využití městské věznice. Zapojit se může i veřejnost

Budova věznice z 19. století v centru Trutnova konečně patří městu. Původně sloužila jako městské vě...

Vadný přímotop málem způsobil požár

Vadný přímotop málem způsobil požár

Tři jednotky hasičů byly vyslány k ohlášenému požáru v bytovém domě v ulici Na Příkopech v Broumově....

Policie vyloučila verzi úmyslného zapálení

Policie vyloučila verzi úmyslného zapálení

Vyšetřování rozsáhlého květnového požáru skladovací haly společnosti Hauk v Polici nad Metují bylo u...

Ve Velkém Poříčí havarovala hned tři osobní vozidla

Ve Velkém Poříčí havarovala hned tři osobní vozidla

Profesionální a dobrovolní hasiči z Náchoda zasahovali u dopravní nehody, která se stala na silnici ...

Šonovská javorová alej je druhá nejkrásnější v kraji

Šonovská javorová alej je druhá nejkrásnější v kraji

Javorová alej u Šonova na slinici z Broumova do Šonova obsadila druhé místo v desátém ročníku ankety...

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

free