Broumovsko

Pátek 24.leden 2020

Poslední aktualizace25.01.2020 04:57

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Zimní Bigboš 2019

Napsat e-mail Tisk

Zimní Bigboš 2019  

Název:
Zimní Bigboš 2019
Datum konání:
27.12.2019 18.30 h
Místo konání:
Kulturní sál Střelnice - Broumov
Kategorie:
Hudba

Popis

I na vánoce je potřeba trochu poštelovat karbec, dát si pěňáka se starýma kámošema a společně si ukázat nový ponožky, které po téhle akci už stejně budou na odpis. Přesně takhle začínal popisek k prvnímu ročníku zimní podoby festivalu Bigboš Křinice před třemi roky.

Letos nás čeká již ČTVRTÝ ROČNÍK Zimního Bigboše.

INTERPRETI:
Budeme zveřejňovat postupně. Opět na vás však čeká bohatý harmonogram včetně doprovodného programu. Potvrdit však můžeme již domácí kapelu KLUCI, která se na celé organizaci festivalu podílí.

VOLANT - punk-rock - Pardubice
Legendy české punkové scény z Pardubic. Točte se pankáčové!
https://www.youtube.com/watch?v=Ll8B0d5mi9Y

KLUCI - rave/electo-punk - Křinice
Domácí kluky představovat nemusíme. Letos na letním Bigboši pokřtili své nové nahrávky, které si můžete zadax poslechnout zde: https://open.spotify.com/artist/2kvdbZFg8st5UDSQMiEiI2. Opět se ale můžete těšit na velkou jízdu :)

M´ALONE - alternativ/rock - Hradec Králové
Pochází z nedalekého Hradce. Zpívají česky a v jejich repertoáru najdete kromě samplů, syrových kytar i elektrickou flétnu. Zde je jejich klip k songu Meloun: https://www.youtube.com/watch?v=q2m-V10qrkA

WHITE FRUIT HONEY - indie/garage - Hradec Králové
Uznávají kytarový hrdiny 60. let i současný indie kapely. A moc nemusí českej agrometal. Texty jim píše sám život. Mají anglickej název ale zpívají česky, protože je to prý víc cool.
https://bandzone.cz/whitefruithoney

Pořádá: Bigboš z.s.

bigbos

Místo konání

Místo:
Kulturní sál Střelnice -
Ulice:
Střelnická 227
PSČ:
550 01
Město:
Broumov

Popis

Kulturní sál Střelnice je využíván na pořádání koncertů, plesů, tanečních či konferencí. Kapacita sálu je 244 míst. Lze využívat zázemí pro realizaci občerstvení. V přízemí budovy je v provozu restaurace.

strel


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře