Broumovsko

Čtvrtek 18.leden 2018

Poslední aktualizace19.01.2018 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Názory

Názory

Názory, stanoviska, dokumenty.

Teplický starosta Milan Brandejs se ptá hejtmana Královéhradeckého kraje a senátora Lubomíra France

Email Tisk PDF

milanNa několik tematických otázek starosty Teplic nad Metují Milana Brandejse odpověděl hejtman Královéhradeckého kraje a senátor Lubomír Franc.

Hejtman Franc o tendru na autobusovou dopravu: Kraj je ve výjimečné situaci, na změnu zákona čekat nemůžeme

Email Tisk PDF

hejVyjádření hejtmana Královéhradeckého kraje Lubomíra France po jednání s hejtmany v rámci Asociace krajů ČR k tendrům na veřejnou autobusovou dopravu.

Polická starostka Ida Jenková se ptá hejtmana Královéhradeckého kraje a senátora Lubomíra France

Email Tisk PDF

idaNa několik tematických otázek starostky Police nad Metují Idy Jenkové odpověděl hejtman Královéhradeckého kraje a senátor Lubomír Franc.

Z kláštera se šíří krása, moudrost a osvícené myšlenky

Email Tisk PDF

12189824 10204114090527143 4030479778009266099 nPo letošních 2. Broumovských diskusích mi přijde, že se z kláštera do Broumovské kotliny a dál do českého prostoru skutečně šíří krása, moudrost a osvícené myšlenky. Broumovská klávesa, divadelní hra HRA-NIC-e, výstavy v Galerii Dům, řada výchovných a vzdělávacích programů včetně posledních Broumovských diskusí, iniciovaly mimo jiné vztahy člověka k přírodě, člověka k člověku i člověka k Bohu, na které ve shonu zapomínáme.

Karel Výravský: Výsledky centrálních přijímacích zkoušek - Gymnázium Broumov opět skvělé

Email Tisk PDF

ggyLetos v dubnu proběhly přijímací zkoušky na střední školy. Žáci, kteří se jich zúčastnili, nyní již studují v prvních ročnících. Přijímací zkoušky měly letos poprvé formu centrálně zadávaných zkoušek z českého jazyka a z matematiky. Tyto jednotné testy připravilo Centrum pro zjišťování výsledků ve vzdělávání Praha. Teprve nyní Centrum zveřejnilo celostátní a krajské výsledky.

Strana 10 z 36

Doporučujeme

Obchvat Broumova a měšťanský pivovar. Co dále?

hejtmm

V Broumově jsou dva velké problémy, na kterých je třeba vytrvale a dlouhodobě pracovat. Jedná se o obchvat Broumova (o něm se mluví desítky let) a areál měšťanského pivovaru...celý článek

Poslední komentáře