Broumovsko

Pátek 23.březen 2018

Poslední aktualizace24.03.2018 04:35

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Názory

Názory

Názory, stanoviska, dokumenty.

Beseda s mysliveckou veřejností na téma vlci na Broumovsku

Email Tisk PDF

IMG 3764Ve středu 25. května 2016 uspořádali pracovníci Správy CHKO Broumovsko a členové Hnutí DUHA Olomouc ve spolupráci s Českomoravskou mysliveckou jednotou setkání s mysliveckou veřejností na téma výskytu vlků na Broumovsku. Besedy se zúčastnilo přes třicet zájemců nejen z řad myslivců.

Nárůst problémů s nelegálním motokrosem v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko

Email Tisk PDF

moto1Chráněná území jsou návštěvníky vyhledávaná jako místa aktivního odpočinku v malebné krajině s ostrůvky divočiny. Lidé sem jezdí za klidem a za přírodou, kterou zde mohou ochutnávat všemi smysly. Do chráněných krajinných oblastí a národních parků se proto někteří z nás i záměrně stěhují a trvale zde žijí. Zdálo by se, že každý ví, že jízda na terénních motorkách je zde proto zcela nežádoucí.

Jeden svět: Témata, o kterých se nemluví

Email Tisk PDF

jrdenOd 31. března do 3. dubna 2016 se v Polici nad Metují konal festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který má vytrhnout lidi z netečnosti a nezájmu o širší okolí a přimět nás zamyslet se nad důležitými tématy, o kterých se běžně nemluví.

Úspěchy broumovského gymnázia jsou založeny na kvalitě pedagogického sboru

Email Tisk PDF

kvyTRozhovor s ředitelem Gymnázia v Broumově o personálním řízení školy.

Teplický starosta Milan Brandejs se ptá hejtmana Královéhradeckého kraje a senátora Lubomíra France

Email Tisk PDF

milanNa několik tematických otázek starosty Teplic nad Metují Milana Brandejse odpověděl hejtman Královéhradeckého kraje a senátor Lubomír Franc.

Strana 10 z 37

Doporučujeme

Zakladatelka PSO Petra Soukupová je ve finále hlasování Nadace Via o Cenu Via Bona

petra

Nadace Via vybrala 15 nejinspirativnějších příběhů dobra za poslední rok. Z těchto příběhů pěti kategorií vzejdou držitelé letošní filantropické Ceny Via Bona. Veřejnost může na webu www.cenaviabona.cz vybrat ten nejsilnější z nich. Jednou z finalistek v kategorii Mladý srdcař je zakladatelka Police Symphony Orchestra Petra Soukupová!... celý článek

Poslední komentáře