Broumovsko

Středa 20.září 2017

Poslední aktualizace20.09.2017 04:41

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Názory

Názory

Názory, stanoviska, dokumenty.

Stanislav Pitaš napsal dopis starostovi Šonova Vladimíru Grusmanovi. Ten mu odpověděl

Email Tisk PDF

sermStanislav G. Pitaš, který dlouhá léta provozoval v Šonově u Broumova hospodu a pořádal zde kulturní akce, nedávno své působení v Šonově ukončil. V těchto dnech napsal otevřený dopis starostovi obce Vladimíru Grusmanovi, který na něj okamžitě reagoval.

Moderní škola – smysluplné vzdělávání

Email Tisk PDF

hronovV úterý 20. ledna 2015 se na Střední průmyslové škole v Hronově uskutečnilo setkání významných zaměstnavatelů v regionu, představitelů Královéhradeckého kraje, Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje, úřadu práce, ředitelů základních škol a starostů okolních obcí. Na pořadu dne bylo aktuální téma – škola, absolventi a trh práce.

Karel Výravský: "Gymnázium Broumov je perspektivní školou."

Email Tisk PDF

sk2"Gymnázium Broumov je perspektivní školou," tvrdí v rozhovoru ředitel školy PaedDr. Karel Výravský.

Reakce Stanislava Pitaše na film o Pavlu Wonkovi

Email Tisk PDF

wonkaMyslím, že to bylo 15. července 2014, kdy jsem navštívil (na pozvání V. Černíka) ve Vrchlabí premiéru dokumentu o Pavlu Wonkovi. Nikdy jsem se osobně s Pavlem Wonkou nesetkal, tak, jako do výše uvedeného dne s paní režisérkou Libuší Rudinskou.

Karel Výravský: "Škola je o kultivaci člověka..."

Email Tisk PDF

karelŘeditel Gymnázia Broumov Karel Výravský minulý pátek promluvil na slavnostním večeru Nadačního fondu Gymnázia Broumov. Tento projev zveřejňujeme.

Strana 10 z 33

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!