Broumovsko

Neděle 17.červen 2018

Poslední aktualizace18.06.2018 04:24

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Názory

Názory

Názory, stanoviska, dokumenty.

Jediným zástupcem Broumovska v krajském zastupitelstvu je Pavel Hečko

Email Tisk PDF

heckoPo krajských volbách má Broumovsko v zastupitelstvu Královéhradeckého kraje jediného zástupce. Je jím místostarosta Meziměstí Pavel Hečko.

Holandsko nejsou jen tulipány

Email Tisk PDF

hol2Staří Řekové považovali cestování za formu vzdělávání. A jako v mnohém jiném i v tomto měli pravdu. Cestování člověku minimálně rozšiřuje obzory, ale hlavně umožňuje setkávání s novými lidmi, dává neotřelé pohledy jak dělat věci jinak, přináší inspiraci. A prohlubuje jazykové kompetence.

Vyjádření hejtmana Lubomíra France k zásahu Národní centrály proti organizovanému zločinu na Krajském úřadu Královéhradeckého kraje

Email Tisk PDF

hhhhejPolicie, konkrétně útvar Národní centrály proti organizovanému zločinu dnes provádí prohlídku v prostorách úřadu, a to u všech osob, které měly co dočinění se všemi zakázkami, které se týkaly projektu modernizace Oblastní nemocnice Náchod.

Martínkovický starosta Jaromír Jirka se ptá hejtmana Královéhradeckého kraje a senátora Lubomíra France

Email Tisk PDF

jirkaNa několik otázek starosty Martínkovic Jaromíra Jirky odpověděl hejtman Královéhradeckého kraje a senátor Lubomír Franc.

Beseda s mysliveckou veřejností na téma vlci na Broumovsku

Email Tisk PDF

IMG 3764Ve středu 25. května 2016 uspořádali pracovníci Správy CHKO Broumovsko a členové Hnutí DUHA Olomouc ve spolupráci s Českomoravskou mysliveckou jednotou setkání s mysliveckou veřejností na téma výskytu vlků na Broumovsku. Besedy se zúčastnilo přes třicet zájemců nejen z řad myslivců.

Strana 10 z 38

Doporučujeme

Broumov má questy. Nový turistický produkt láká k návštěvě turisty, na své si ale přijdou i místní

IMG 0208 kopie

Město Broumov má dva nové turistické okruhy. Slavnostní otevření pro odbornou veřejnost se uskutečnilo v pátek 8. června ve výstavní síni LOKART. Po krátké prezentaci, proč a jakým způsobem se Město Broumov rozhodlo této myšlence dát hmotnou podobu, starosta města Jaroslav Bitnar symbolicky přestřihl pásku a společně se pak se všemi vydal jeden quest vyzkoušet na vlastní kůži... celý článek

Poslední komentáře