Broumovsko

Středa 20.září 2017

Poslední aktualizace20.09.2017 04:41

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Názory

Názory

Názory, stanoviska, dokumenty.

Martínkovický starosta Jaromír Jirka se ptá hejtmana Královéhradeckého kraje a senátora Lubomíra France

Email Tisk PDF

jirkaNa několik otázek starosty Martínkovic Jaromíra Jirky odpověděl hejtman Královéhradeckého kraje a senátor Lubomír Franc.

Beseda s mysliveckou veřejností na téma vlci na Broumovsku

Email Tisk PDF

IMG 3764Ve středu 25. května 2016 uspořádali pracovníci Správy CHKO Broumovsko a členové Hnutí DUHA Olomouc ve spolupráci s Českomoravskou mysliveckou jednotou setkání s mysliveckou veřejností na téma výskytu vlků na Broumovsku. Besedy se zúčastnilo přes třicet zájemců nejen z řad myslivců.

Nárůst problémů s nelegálním motokrosem v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko

Email Tisk PDF

moto1Chráněná území jsou návštěvníky vyhledávaná jako místa aktivního odpočinku v malebné krajině s ostrůvky divočiny. Lidé sem jezdí za klidem a za přírodou, kterou zde mohou ochutnávat všemi smysly. Do chráněných krajinných oblastí a národních parků se proto někteří z nás i záměrně stěhují a trvale zde žijí. Zdálo by se, že každý ví, že jízda na terénních motorkách je zde proto zcela nežádoucí.

Jeden svět: Témata, o kterých se nemluví

Email Tisk PDF

jrdenOd 31. března do 3. dubna 2016 se v Polici nad Metují konal festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který má vytrhnout lidi z netečnosti a nezájmu o širší okolí a přimět nás zamyslet se nad důležitými tématy, o kterých se běžně nemluví.

Úspěchy broumovského gymnázia jsou založeny na kvalitě pedagogického sboru

Email Tisk PDF

kvyTRozhovor s ředitelem Gymnázia v Broumově o personálním řízení školy.

Strana 6 z 33

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!