Broumovsko

Sobota 18.listopad 2017

Poslední aktualizace18.11.2017 04:23

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Názory

Názory

Názory, stanoviska, dokumenty.

Jediným zástupcem Broumovska v krajském zastupitelstvu je Pavel Hečko

Email Tisk PDF

heckoPo krajských volbách má Broumovsko v zastupitelstvu Královéhradeckého kraje jediného zástupce. Je jím místostarosta Meziměstí Pavel Hečko.

Holandsko nejsou jen tulipány

Email Tisk PDF

hol2Staří Řekové považovali cestování za formu vzdělávání. A jako v mnohém jiném i v tomto měli pravdu. Cestování člověku minimálně rozšiřuje obzory, ale hlavně umožňuje setkávání s novými lidmi, dává neotřelé pohledy jak dělat věci jinak, přináší inspiraci. A prohlubuje jazykové kompetence.

Vyjádření hejtmana Lubomíra France k zásahu Národní centrály proti organizovanému zločinu na Krajském úřadu Královéhradeckého kraje

Email Tisk PDF

hhhhejPolicie, konkrétně útvar Národní centrály proti organizovanému zločinu dnes provádí prohlídku v prostorách úřadu, a to u všech osob, které měly co dočinění se všemi zakázkami, které se týkaly projektu modernizace Oblastní nemocnice Náchod.

Martínkovický starosta Jaromír Jirka se ptá hejtmana Královéhradeckého kraje a senátora Lubomíra France

Email Tisk PDF

jirkaNa několik otázek starosty Martínkovic Jaromíra Jirky odpověděl hejtman Královéhradeckého kraje a senátor Lubomír Franc.

Beseda s mysliveckou veřejností na téma vlci na Broumovsku

Email Tisk PDF

IMG 3764Ve středu 25. května 2016 uspořádali pracovníci Správy CHKO Broumovsko a členové Hnutí DUHA Olomouc ve spolupráci s Českomoravskou mysliveckou jednotou setkání s mysliveckou veřejností na téma výskytu vlků na Broumovsku. Besedy se zúčastnilo přes třicet zájemců nejen z řad myslivců.

Strana 6 z 34

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek

Poslední komentáře