Broumovsko

Středa 20.září 2017

Poslední aktualizace20.09.2017 04:41

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Názory

Názory

Názory, stanoviska, dokumenty.

Teplický starosta Milan Brandejs se ptá hejtmana Královéhradeckého kraje a senátora Lubomíra France

Email Tisk PDF

milanNa několik tematických otázek starosty Teplic nad Metují Milana Brandejse odpověděl hejtman Královéhradeckého kraje a senátor Lubomír Franc.

Hejtman Franc o tendru na autobusovou dopravu: Kraj je ve výjimečné situaci, na změnu zákona čekat nemůžeme

Email Tisk PDF

hejVyjádření hejtmana Královéhradeckého kraje Lubomíra France po jednání s hejtmany v rámci Asociace krajů ČR k tendrům na veřejnou autobusovou dopravu.

Polická starostka Ida Jenková se ptá hejtmana Královéhradeckého kraje a senátora Lubomíra France

Email Tisk PDF

idaNa několik tematických otázek starostky Police nad Metují Idy Jenkové odpověděl hejtman Královéhradeckého kraje a senátor Lubomír Franc.

Z kláštera se šíří krása, moudrost a osvícené myšlenky

Email Tisk PDF

12189824 10204114090527143 4030479778009266099 nPo letošních 2. Broumovských diskusích mi přijde, že se z kláštera do Broumovské kotliny a dál do českého prostoru skutečně šíří krása, moudrost a osvícené myšlenky. Broumovská klávesa, divadelní hra HRA-NIC-e, výstavy v Galerii Dům, řada výchovných a vzdělávacích programů včetně posledních Broumovských diskusí, iniciovaly mimo jiné vztahy člověka k přírodě, člověka k člověku i člověka k Bohu, na které ve shonu zapomínáme.

Karel Výravský: Výsledky centrálních přijímacích zkoušek - Gymnázium Broumov opět skvělé

Email Tisk PDF

ggyLetos v dubnu proběhly přijímací zkoušky na střední školy. Žáci, kteří se jich zúčastnili, nyní již studují v prvních ročnících. Přijímací zkoušky měly letos poprvé formu centrálně zadávaných zkoušek z českého jazyka a z matematiky. Tyto jednotné testy připravilo Centrum pro zjišťování výsledků ve vzdělávání Praha. Teprve nyní Centrum zveřejnilo celostátní a krajské výsledky.

Strana 7 z 33

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!