Broumovsko

Úterý 21.listopad 2017

Poslední aktualizace22.11.2017 04:50

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Názory

Názory

Názory, stanoviska, dokumenty.

Nárůst problémů s nelegálním motokrosem v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko

Email Tisk PDF

moto1Chráněná území jsou návštěvníky vyhledávaná jako místa aktivního odpočinku v malebné krajině s ostrůvky divočiny. Lidé sem jezdí za klidem a za přírodou, kterou zde mohou ochutnávat všemi smysly. Do chráněných krajinných oblastí a národních parků se proto někteří z nás i záměrně stěhují a trvale zde žijí. Zdálo by se, že každý ví, že jízda na terénních motorkách je zde proto zcela nežádoucí.

Jeden svět: Témata, o kterých se nemluví

Email Tisk PDF

jrdenOd 31. března do 3. dubna 2016 se v Polici nad Metují konal festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který má vytrhnout lidi z netečnosti a nezájmu o širší okolí a přimět nás zamyslet se nad důležitými tématy, o kterých se běžně nemluví.

Úspěchy broumovského gymnázia jsou založeny na kvalitě pedagogického sboru

Email Tisk PDF

kvyTRozhovor s ředitelem Gymnázia v Broumově o personálním řízení školy.

Teplický starosta Milan Brandejs se ptá hejtmana Královéhradeckého kraje a senátora Lubomíra France

Email Tisk PDF

milanNa několik tematických otázek starosty Teplic nad Metují Milana Brandejse odpověděl hejtman Královéhradeckého kraje a senátor Lubomír Franc.

Hejtman Franc o tendru na autobusovou dopravu: Kraj je ve výjimečné situaci, na změnu zákona čekat nemůžeme

Email Tisk PDF

hejVyjádření hejtmana Královéhradeckého kraje Lubomíra France po jednání s hejtmany v rámci Asociace krajů ČR k tendrům na veřejnou autobusovou dopravu.

Strana 7 z 34

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek

Poslední komentáře